Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Prijdeme ted lehce o ridicak kvuli novemu narizeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 17

Me by jen zajimalo kde mel policista jistotu ze mas pozitivni vztah k zelenemu listu...ty testy prece nejsou zadarmo, musel si byt jisty...nevis jak se jmenuje?

snad zde neco
Takze to vypada ze na aktivni a pasivni thc uz se nehraje?

Naposledy upravil Whiskey_777 10-03-2014 v 12:00 PM

Old Post 10-03-2014 v 11:37 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od kewin


Zdravím Tě,

sleduji tady Tvůj případ a jsem zvědavý, jak Ti to nakonec dopadne.

Chtěl bych se Tě zeptat, ale nemusíš odpovídat, jestli nechceš. Když Ti zjistili 4,3 ng/ml v krvi po nějakých 17-ti hodinách od posledního jointu (nevím, jestli jsi spal), jestli jsi občasný nebo častější hulič, případně jestli preferuješ silnější nebo slabší modely?

Já jsem kvůli řidičáku dost omezil hulení, dříve jsem hulil denně, samozřejmě když jsem neřídil, a teď už asi kolem jednoho roku si zahulím párkrát do měsíce, třeba pátek a sobota když vím, že budu řídit třeba v pondělí, někdy ani to ne.

I tak je u mě asi určitě riziko, že budu nad "normu" THC v krvi. Zkusím pohledat, jestli se dá zjistit THC v krvi i jinou metodou, než přes PČR a tahanici o řidičák. Rozuměj, zaplatit si test v laboratoři například.

Předem díky za odpověď.

P.S. Až půjdeš na úřad, zkus se zeptat, jestli náhodou nemůže ten výsledek být chybný a jestli je nějak kontrolován. Pokud už to není napsáno v dopise.

Hodně štěstí!


zdarec,no pravidelně už tak 6-7 rokem,takže spíš ty silnejší modely (když sou),problém je,že nikdy nemám dost... xD zhulený sem nejezdil nejsu kk*,vetsinou si dám až vecer bongo a když nemusím tak tím autem nejedu...kdoby čekal že vyjedu na poštu a zrovna mě vemou a z tou kontrolou to nwm,zkusím se pak optat...jinak kámošovi v pátek vzali papíry a to mě psal,že 2 dny nehulil,tak su docela zvědavý kolik bude mít on těch aktivních látek...stejně je to celé na hlavu...není šance,aby tě to nějak ovlivnovalo po 12ti hodinách a né po 2 dnech....jak dostanu řidičák tak si dám pauzu na dobu neurčitou a uvidime jak se to tu bude vyvíjet...

Whiskey: kamo tady "pálí každý hrozný" takže jak vidí mladého za volantem,dává okamžitě testy na drogy...už mě tady buzerace tady začíná srát...než aby chytali smažky,tak radši berou klidné řidiče

Old Post 10-03-2014 v 17:41 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od miravlak


zdarec,no pravidelně už tak 6-7 rokem,takže spíš ty silnejší modely (když sou),problém je,že nikdy nemám dost... xD zhulený sem nejezdil nejsu kk*,vetsinou si dám až vecer bongo a když nemusím tak tím autem nejedu...kdoby čekal že vyjedu na poštu a zrovna mě vemou a z tou kontrolou to nwm,zkusím se pak optat...jinak kámošovi v pátek vzali papíry a to mě psal,že 2 dny nehulil,tak su docela zvědavý kolik bude mít on těch aktivních látek...stejně je to celé na hlavu...není šance,aby tě to nějak ovlivnovalo po 12ti hodinách a né po 2 dnech....jak dostanu řidičák tak si dám pauzu na dobu neurčitou a uvidime jak se to tu bude vyvíjet...

Whiskey: kamo tady "pálí každý hrozný" takže jak vidí mladého za volantem,dává okamžitě testy na drogy...už mě tady buzerace tady začíná srát...než aby chytali smažky,tak radši berou klidné řidiče


Podle mě je to dost postavené na hlavu, s tím souhlasím. Máš pravdu i v tom, že to člověka po 12-ti až 18-ti hodinách (kdy od posledního šluka by jsi v krvi neměl mít aktivní THC, jak kdysi vyzkoumal J. X. Doležal) nejspíše nijak neovlivňuje.

Zatím je to jen navrhovaná právní úprava nebo se pletu?

Moje spekulace je ta, že se prostě zpřísnila situace kolem huličů v ČR. Uvidíme, co bude dál.

Old Post 10-03-2014 v 18:41 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 20

zdar kuci . Jsem taky z HO a od noveho roku jsem lizal 3x a to do 2 ruznych masin , vdycky jsem pred jizdou hulil tak 2-4 hodky a testy dopadly vzdy negativne

Old Post 10-03-2014 v 21:09 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od chuta
zdar kuci . Jsem taky z HO a od noveho roku jsem lizal 3x a to do 2 ruznych masin , vdycky jsem pred jizdou hulil tak 2-4 hodky a testy dopadly vzdy negativne


Chuto, mas ocividne vic stesti nez rozumu

Old Post 10-03-2014 v 21:15 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od chuta
zdar kuci . Jsem taky z HO a od noveho roku jsem lizal 3x a to do 2 ruznych masin , vdycky jsem pred jizdou hulil tak 2-4 hodky a testy dopadly vzdy negativne

kamo taky sem si říkal to samé 6x na novém a nic a starý pozitivní

Old Post 11-03-2014 v 10:32 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Zdravím všechny přátele žehu, chtěl bych se zde podělit o mou zkušenost s THC za volantem. Před 9 měsíci jsem byl podroben "náhodné" silniční kontrole. Po dvou pozitivních lízacích testech Drug vipe, jsem byl převezen na odběr krve, s výslednou hladinou 112ng/ml. Jednalo se o aktivní nebo pasivní metabolity THC? Děkuji za odpověď

Old Post 11-03-2014 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Zdravím všechny přátele žehu, chtěl bych se zde podělit o mou zkušenost s THC za volantem. Před 9 měsíci jsem byl podroben "náhodné" silniční kontrole. Po dvou pozitivních lízacích testech Drug vipe, jsem byl převezen na odběr krve, s výslednou hladinou 112ng/ml. Jednalo se o aktivní nebo pasivní metabolity THC? Děkuji za odpověď


zdarec,tipl bych,že aktivní...btw jaký byl flastr,jak to dopadlo?

Old Post 11-03-2014 v 15:31 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Čus, pokuta 32 000 + zákaz řízení na 18měsíců.

Old Post 11-03-2014 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Čus, pokuta 32 000 + zákaz řízení na 18měsíců.


Ahoj,

předem říkám, že je mi Tě velice líto a cítím s Tebou.

Mohl by jsi více rozvést svůj případ, prosím? Jestli jsi hulil těsně před jízdou (případně jestli silnější model) a například jestli jsi častější hulič a další informace, které Tě napadnou?

Velice děkuji za odpověď a hodně štěstí!

Old Post 11-03-2014 v 21:48 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 27

Pokud clovek huli pred nebo behem jizdy je to jeho problem, ale jestli si vecer da rekreacne a rano si lizne s pozitivnim vysledkem, tak to je pekne v peerdeli...
A pozor na cervenou ;D

Old Post 12-03-2014 v 06:08 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Čus, hulil jsem 15let. Poslední roky asi 5g indooru denně, přes bong po celý den. Před jízdou jsem hulil. Dostal jsem dva lízací testy, oba pozitivní. Nevyznal jsem se v legislativě, tak jsem se nechal odvézt na krev. Zřejmě podle výsledku 112ng/ml , to bylo překvalifikováno z přestupku na trestný čin. Následoval soud, kde jsem uvedl, že se jednalo o vyjmečnou záležitost, že jinak vůbec nehulím. Odůvodnil jsem to tak, že jsem si tím chtěl řešit problémy s nechutenstvím. Což mi soudce vzhledem k mé váze 45kg/180cm výšky uvěřil. Jako první mi navrhl podmínku se zákazem řízení. Proti tomu jsem se odvolal a žádal jsem VPP nebo pokutu se zákazem řízení. Bylo mi vyhověno pokutou 24000+8000soudní výlohy(znalecké posudky). Zákaz řízení na 18měsíců. K tomu několikatisícový poplatek právníkovi. Teď už půl roku nehulím vážím 70kg a před týdnem jsem si požádal o vrácení řidičáku, na což mám po uplynutí poloviny trestu nárok. Tím že je to po 9měsících nebudu muset dělat znovu část autoškoly( po 12mesících), ale pouze psychotesty. Takže tak=)

Old Post 12-03-2014 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 29

Zdravim Kostička!
Podle toho co píšeš,to vypadá,že ten průser,ti vlastně pomohl,né?

Old Post 12-03-2014 v 09:45 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Čus, pokuta 32 000 + zákaz řízení na 18měsíců.


auu,tak ti fakt nevyšlo teda ,takže teoreticky taky budu delat jen psychotesty?kamoš me prave rikal,ze asi budu delat jizdu a testy...ale tak nevím jak to je,pořád se tu něco mění...

Old Post 12-03-2014 v 09:57 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Čus, hulil jsem 15let. Poslední roky asi 5g indooru denně, přes bong po celý den. Před jízdou jsem hulil. Dostal jsem dva lízací testy, oba pozitivní. Nevyznal jsem se v legislativě, tak jsem se nechal odvézt na krev. Zřejmě podle výsledku 112ng/ml , to bylo překvalifikováno z přestupku na trestný čin. Následoval soud, kde jsem uvedl, že se jednalo o vyjmečnou záležitost, že jinak vůbec nehulím. Odůvodnil jsem to tak, že jsem si tím chtěl řešit problémy s nechutenstvím. Což mi soudce vzhledem k mé váze 45kg/180cm výšky uvěřil. Jako první mi navrhl podmínku se zákazem řízení. Proti tomu jsem se odvolal a žádal jsem VPP nebo pokutu se zákazem řízení. Bylo mi vyhověno pokutou 24000+8000soudní výlohy(znalecké posudky). Zákaz řízení na 18měsíců. K tomu několikatisícový poplatek právníkovi. Teď už půl roku nehulím vážím 70kg a před týdnem jsem si požádal o vrácení řidičáku, na což mám po uplynutí poloviny trestu nárok. Tím že je to po 9měsících nebudu muset dělat znovu část autoškoly( po 12mesících), ale pouze psychotesty. Takže tak=)


Díky za info. A super, že jsi přibral na váze, k tomu Ti moc gratuluji. Mimochodem, mám také problém s hmotností, ale to sem k tématu nepatří. Jestli budeš chtít, napsal by jsi mi na mejla, jak jsi to dokázal? (kkewin@seznam.cz)

Díky moc.

Old Post 12-03-2014 v 09:59 AM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 32

5g indooru z bonga denne.....
Tak to by jsem mel plice na odpis a v hlave vygumavano...

Old Post 12-03-2014 v 10:18 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8779250 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív