Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » pěstování v květináči outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Obecné pěstování v květináči outdoor Příspěvek č. 1

Zdravím jelikož mám zahradu v celkem dost osídlené čtvrti všude jsou kolem samé domy a Vloni se mi někdo vloupal do zahrady v noci a všech 5 kytek si odnesli tak jsem přemýšlel že budu pěstovat na dvoře. Přesně řečeno v květináčích abych mohl kytky na noc schovat.

Stačí květináče o objemu 60l? a jakou odrůdu by jste mi doporučili aby nebyla moc velká? Vyplatí se pěstování k větináči? kámoš mi říkal že prej z toho skoro nic nebude že to budu mít malý výnos. Vyplatí se to?

Old Post 23-02-2014 v 12:16 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 2

Zdravím growmanX!
Tady informace:
http://grower.cz/pestovani/navody/?
Když tak, použij hledání.

Old Post 23-02-2014 v 12:36 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajl
Stálý Člen

Karma uživatele Jamajl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3

čus hele jaký si na to dáš květináče je na tobě ale podle toho taky ty kytičky budou velký a vyplatí se to určitě pěstování v květináči má to potom dobrou chut taky jsem tedkom naposled pěstoval skoro všechno v zemi na zahradě a jednu jsem měl v květináči a byla to moje nejlepší ze všech ale na sázení do květináče máš ještě hodně času..
a odrůdu bych ti doporučil asi vanilla kush,white widow,skunk dal bych do květináče neco co bude mit šišky jak šutr

Old Post 23-02-2014 v 12:37 PM
Jamajl je offline   Profil uživatele Jamajl   Find more posts by Jamajl   Foto galerie člena Jamajl   Click here to Send Jamajl a Private Message   Add Jamajl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

děkuji za rady

Old Post 23-02-2014 v 12:47 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 5

Navic pokud na to mas cas schovavat kazdy den, muzes pichnout rezy uz v dubnu, nechat narust tak celej kveten a od cervna skovat do tmy na 12hod, koncem cervence budes skovavat regulerni indoory a tomu kamosovi vypadnou oci z dulku. Netahal bych se s kvetinacema vetsima jak 20-25l. Pokud chces skovavat az na konci prirozenyho kvetu jen kvuli te kradezi, tak sazej v prubehu cervna driv by prerostly ze se ti nevlezou do baraku. No a aby z toho neco bylo, musis hnojit idealne kazdou zalivkou. To zatmivani celou dobu kvetu fakt doporucuju jen jestli to trochu jde.

Old Post 24-02-2014 v 11:21 AM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

takže chápu to tak že stačí začátkem června zasadím do těch velkých květináčů předpěstované kytky a potom je stačí na noc schovat na dvůr jen aby mi je nikdo nečorl... (venku na vzuchu budou pořád takže tma a světlo bude závislé na přírodním světle). Jinak poradte mi prosím jeste jak velké květináče vybrat? 60l stačí nebo je to málo?

Old Post 24-02-2014 v 15:00 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajl
Stálý Člen

Karma uživatele Jamajl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

hele tak záleži na tobě kolik bys ztoho chtěl pokud dáš větší tak kytičky budou větší a nebo mužeš dat menší a vysadit jich víc je to jen na tobě

Old Post 24-02-2014 v 16:38 PM
Jamajl je offline   Profil uživatele Jamajl   Find more posts by Jamajl   Foto galerie člena Jamajl   Click here to Send Jamajl a Private Message   Add Jamajl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

budu mít 5 semínek takže asi 5 kytek spíš nevím jaký model aby neby moc vysoký spíše košatý a co největší výnoš tím líp. Něco mín náročnějšího pěstuju 2 rokem a tady mám výsledek své práce vloni bohužel čórky byly rychlejší
http://xjurasek.rajce.idnes.cz/kytky/

Old Post 24-02-2014 v 16:51 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 9

Hlavně počítej s tím že pokud u tebe někdo byl tak určitě přijde znova.....

Old Post 24-02-2014 v 19:52 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10

tak jasné proč jinak bych to dával di květináčů když mám vlatní zahradu jde jen a jen o bezpečnost jinak by to bylo na zahradě jako vloni

Old Post 24-02-2014 v 21:05 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 11

60l na jednu kytku si myslim ze bohate staci (osobne tolik nemam-pouzivam kvetinace s mensim obsahem litru) v noci vzdy schovam do baraku a rano je opet hodim ven..kdyz prsi,tak schovam pod strechu..

Old Post 25-02-2014 v 08:57 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

Ty květináče nejsou zrovna ultimátní řešení.. spousta čorek by šla klidně krást za denního světla.. a myslím si že 60L je až až. (Už tak to bude 60 kg jeden na přenášení ¨)

Old Post 25-02-2014 v 18:25 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

že těch 20l -30l je ideal.

Old Post 05-03-2014 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 14

no neviem,uz ked s tym manipulujem kazdy den a pendlujem hore dole,tak to spojim so zatmievanim a mam dokvitajuce rastliny v strede leta pod tropickym slnkom,idealne dokvitnute kvalitou niekde uplne inde.

Old Post 05-03-2014 v 22:13 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od kammo
no neviem,uz ked s tym manipulujem kazdy den a pendlujem hore dole,tak to spojim so zatmievanim a mam dokvitajuce rastliny v strede leta pod tropickym slnkom,idealne dokvitnute kvalitou niekde uplne inde.


to jo, len clovek musi pocitat s tym ze pocas zatmievania musi KAZDE rano a KAZDY vecer rovnaku dobu riesit buriny a prisposobit tomu svoj program. hlavne v lete letet domov s 1,3 promile z rozbehnutej chlastacky/party schovat kytku do tmy ma svoje pre aj proti...

Old Post 06-03-2014 v 08:26 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmanX
Nový Člen

Karma uživatele growmanX - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

ted mě napadlo co třeba postavit nebo koupit foliovník a nechat ho na zahradě. Teba by to nikdo nečorl je tot akové maskované máte někdo zkušenost s foliovníkama ?

http://www.limes.cz/foliovniky-rb-c-26.html

kamoš mě říkal že ty kvetináče jsou naprd že mi tam bude malá úroda tak nevím ale na zahradu to davat jen tak navolno nechci určitě by to zas někdo šlohl

Old Post 09-03-2014 v 17:55 PM
growmanX je offline   Profil uživatele growmanX   Find more posts by growmanX   Foto galerie člena growmanX   Click here to Send growmanX a Private Message   Add growmanX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-06-2014 - Jak velký květináč pro outdoor? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8377850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív