Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Problém se stonkem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Dotaz Problém se stonkem Příspěvek č. 1

Zdravím fandy botaniky v naší zubožené zemi.

Píši protože jsem udělal Koninu.

Není to moje 1. sezona ani venku ani vevnitř
pěstuji v kokose momentálně je to White Widow od RQS je to budoucí matka
zasadil jsem semínko vyklíčilo mi pěkně s pomocí peroxidu, a za týden už jsem měl lístky jak sem klíček podpíral pro jistotu tak jsem omylem zmáčknul stonek,(nežádoucí super cropping - týrání)
tím pádem sem ho úplně poškodil vypadá to jako zlomenina ten bod je po 14 dnech 2x tenčí než zbytek ale květina stále roste objevily se i nové listy

co mám s tím dělat ?????

btw teplota-22°C EC-0,8 PH-5,6
navíc postřik s peroxidem

Old Post 05-11-2013 v 18:05 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 2

Matku z jednoho semínka nedělej, je to malý výběr a než selekce, spíše loterie. Pokud se stonek nezlepší, tak jedině překlonovat rostlinu. Škoda, že není foto a dlahu nemůžeš udělat? Případně lepící pásku a pokud to nepomůže, tak přidej víc lepicí pásky :-)

Grow Max 150W

Old Post 05-11-2013 v 19:41 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Tak není to selekce v pravém slova smyslu, ale pokud je cílem rozmnožit a zachovat genetiku (tu kytku), proč ne...

Udělej tu dlahu, jak píše Bárt. Pokud rostou nový listy, tak kytka funguje, jen asi pojede pomaleji, než se vzpamatuje.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-11-2013 v 20:12 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kořenářka
Nový Člen

Karma uživatele kořenářka - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Poskozeni je, jestli dobre rozumim, na stonku pod deloznimi listky. Jak bych kytku zasadila hloubeji, aby poskozene misto bylo v pude. Stonek vypusti korinky, stane v podstate korenem, puvodne poskozena cast nebude namahana a kyti si pojede dal.

Každá látka - dle míry užití - je lék nebo jed

Old Post 05-11-2013 v 21:14 PM
kořenářka je offline   Profil uživatele kořenářka   Find more posts by kořenářka   Foto galerie člena kořenářka   Click here to Send kořenářka a Private Message   Add kořenářka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

dík za radu dlahu udělám ze štěpařského vosku na stromky a přihrnu kokosem některé její klony budu křížit mimo.
Potom až bude selekce.

Naposledy upravil liqueweed 05-11-2013 v 21:56 PM

Old Post 05-11-2013 v 21:20 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-06-2015 - Problem s rustem POMOC! - 8 odpovědí
25-07-2014 - Mám problém s rastlinkami - 3 odpovědí
14-12-2012 - Problém s malým boxem - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2338510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív