Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Roustou pomalu, je to problém?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marty159
Nový Člen

Karma uživatele marty159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Roustou pomalu, je to problém? Příspěvek č. 1

Mám cca 20denní kytky, který se mi zdá že ale rostou velice pomalu, do šíře mají cca 20-25cm ale do výšky asi jen 10, rozvětvené jsou hodně, mají tři patra lístků, mohu doložit popřípadě i foto, myslím si že je to z toho důvodu že jsem dostal jinou výbojku při koupi, kamarád mi říkal že je jen na květ.. Tak bych se chtěl zeptat jestli je to velký problém, popřípadě jestli je tato velikost normální, a jestli je možné, pokud opravdu rostou pomalu přepnout holky do květu at třeba po 40-50dnech růstu, prostě v době kdy už budou dostatečně veliké?

Díky moc za rady.

Naposledy upravil marty159 31-10-2013 v 10:59 AM

Old Post 30-10-2013 v 17:47 PM
marty159 je offline   Profil uživatele marty159   Find more posts by marty159   Foto galerie člena marty159   Click here to Send marty159 a Private Message   Add marty159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Příčin způsobující pomalý růst může být hned několik. Nejzázadnější ale často bývá příliš nízká vlhkost.
Chtělo by to trochu rozvíst parametry prostoru. Květová výbojka nebude až takový problém. Ty ale píšeš cosi o zářivce, takže jestli jedeš pod květovýma zářivkama, neočekávej pod nima přiliš bujný růst. Podle popisu kytek máš pravděpodobně indiky, to by těm rozměrům odpovídalo. U nich je normální že rostou spíš do šířky.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 31-10-2013 v 03:03 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty159
Nový Člen

Karma uživatele marty159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Ano mám indiky, a omlouvám se není to zářivka ale jak píšeš výbojka.. Vlhkost vetšinou ukazuje okolo 30-40 procent. Každopádně díky za radu, tak snad to dotáhnu k uspěšnému konci.

Old Post 31-10-2013 v 10:58 AM
marty159 je offline   Profil uživatele marty159   Find more posts by marty159   Foto galerie člena marty159   Click here to Send marty159 a Private Message   Add marty159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 4

Pro růst je je dle FAQ nejlepší vlhkost kolem 60%. Já mám ze začátku klidně i 70-75%

Old Post 31-10-2013 v 11:53 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4642760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív