Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Yabastova bylinkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Yabastova bylinkárna Příspěvek č. 1






Tak jsem se rozhodl pro svou bylinkovou skřínku.

box - 35*50*80
světlo - 2*18w philips zářivky spektrum 865, svítidlo kanlux aldo 218
stěny - diamantová folie
ventilace - přítah suon 80mm, odtah suon 12mm, řízeny trafem na změnu otáček
květníky - co dům dal
osazenstvo - co zbylo po sezoně na dvorku
medium - substrát z marketu

Přesadil jsem zbytky bylinek z truhlíku do květináčů aby se mi vlezli do boxu. Zatím jsem tam dal rozmarýn, tymián, petržel, pažitku, nejspíše meduňku. Tak jsem zvědav jestli si zvyknou na nové klima.
Box bude na jaře sloužit i na předpěst chilly, rajčat atd.
Mám tam trochu místa tak jsem tam šoupl jednu Chocolope od Natural seeds (jedu je teď v hps boxu, tak tu nejvitálnější jsem si nechal pro sebe na řízky, uvidíme co zní bude). No a je tam pár řezu z ní.
Hnojím vše Jungle in da box 2:1:1, Ph 5,9 EC 0,8.
Na bylinky asi pořídím hnojivo přímo pro ně.



Old Post 21-10-2013 v 20:55 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Pěknej počin, budu sledovat Nebál bych se je hnojit tím JIDB, pojedou po tom určitě dobře..

Kde jsi sehnal to stínítko? Mám stejnou armaturu - jen bez něj.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-10-2013 v 21:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Čau. Tak sem rád že si se do toho opravdu pustil. Pokud máš možnost načasovat odtah bylo by to rozhodně ku prospěchu. Zvýšíš tím teplotu i vlhkost. 26 -27 stupňů je ideální. Vyšší vlhkosti bych se taky nebál. Kolikrát sem měl až zapařený stěny ale pokud kytky zalíváš jen do podtácku a příliš je nepřelíváš, plíseň by se objevit neměla. Určitě ale není dobré ji podceňovat a je potřeba kytky pravidelně kontrolovat. Jak na plíseň tak na škůdce. Jednou zašas je taky dobry skříň důkladně vytřít a vyvětrat.

Čau koles, ten reflektor je součástí armatury. Dá se koupit třeba u paloučka ale seženeš ho skoro v každým větším elektře. Stínidlo s reflektorem

Mějte se


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 22-10-2013 v 02:49 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Seky
Čau. Tak sem rád že si se do toho opravdu pustil. Pokud máš možnost načasovat odtah bylo by to rozhodně ku prospěchu. Zvýšíš tím teplotu i vlhkost. 26 -27 stupňů je ideální. Vyšší vlhkosti bych se taky nebál. Kolikrát sem měl až zapařený stěny ale pokud kytky zalíváš jen do podtácku a příliš je nepřelíváš, plíseň by se objevit neměla. Určitě ale není dobré ji podceňovat a je potřeba kytky pravidelně kontrolovat. Jak na plíseň tak na škůdce. Jednou zašas je taky dobry skříň důkladně vytřít a vyvětrat.

Čau koles, ten reflektor je součástí armatury. Dá se koupit třeba u paloučka ale seženeš ho skoro v každým větším elektře. Stínidlo s reflektorem

Mějte se


tak jsem předělal ventilaci dle tvé rady a mám tam 24C
a vlhkost 58%. více už to asi nepůjde kvůli umístěni boxu.
vlhkost můžu ještě zvýšit zvlhčovačkou.



Old Post 22-10-2013 v 14:49 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Čau bylinkáři že ty si tu svoji skříňku zrušil? Proč by pak jinak skoro rok nebyla žádná aktualizace?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 19-08-2014 v 22:10 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 6

cau stehovani,stavěni atd.nebyl moc cas. bylinky jsou ted na dvorecku,ale brzy pujdou do skřínky.urcite udelam up. diky za pozornost :-)



Old Post 19-08-2014 v 22:20 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4355470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív