Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3x Vanilla Kush 3x Sage| DarkRoom 120x120x200| 400w/600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Co ta Vanilla Kush?? Teď ji rozjíždím a slyšel jsem na ni jenom samou chválu..

Old Post 05-03-2014 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

vanillu kush od Barneyho sem taky jel a muzu ti rict zadnej med, z 5ti semen 2 vyklicily a byli to tezce nestabilni kytky, ktery mi nakonec zhermily, vyslednej model me taky vubec neuspokojil, silny aroma se cpavkem k tomu jinak vzhledove super ale bohuzel uz bych si to do boxu nedal :-( snad me nekdo presvedci o opaku..

Old Post 09-03-2014 v 10:23 AM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 19

MichalekCze:

A není možný, že jsi to špatně vypěstil?? Neber to nějak osobně, ale vanilla kush je vítěz několika cen..

Old Post 09-03-2014 v 11:05 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 20

Vsechno je mozny ale tech dalsich 10 holek co rostly s tim byli nehorazny a vsechny zdravy tak ti nevim, tech faktoru mohlo bejt vic napr. spatna feminizace atd.

Old Post 09-03-2014 v 18:17 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 21

Mas pravdu, kdysy pred lety jsem si koupil femky z netu, zasadil s klicivosti 90% a vsechno bylo hermousi. Zavolal jsem tedy seedbanku a ty me pozvali k nim na kram kde mi typek( nyni muj dobrej kamos) dal dvojnasobne mnozstvi regular semen. Klicivost techto byla 100% a vsechno byli samice, byla to nehorazna kurba, ohroomnej vynos, nehorazne silnej a vonavej model. Nakonec jsem to ani nekouril, byl to fakt herak. No a nyni po letech jsem zasadil 5 semen, vykezli pouze 3 z nich a jedna byla totalni mrzak a tak jsem ji zabil. Ze 2 zbylych byla jwdna zakrsl indika a jedna totalni sativa. Model nic moc v porovnani s predchozi zkusenosti, ale byl jsem dostatecne akcni a odebral klon z te sativky. Ale zkratka bez kontaktu na majitele bych tuto seedbanku rozhodne nedoporucil.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 10-03-2014 v 06:34 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 22

Abych toto vlakno ukoncil: 5 kytek( 3xsage a 2x Vanilla kush) mi pod 400/600w vynesly 392g susiny.
Nyni susim dalsi kolo kde jsem jel 5xSage a 5La Cannalope, typuju to asi na 450g. Toto kolo jsem zapolil se svinskiu paldi a zjistil ze Sage je nejidolnejsi modelco znam.
Diky za sledovani, ted pojedu 5x Vanillu a 5x LA Cannalope
Vlakno zalozim az bude co sledovat, fotky z predchozich kol se budu snazit dodat.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 10-03-2014 v 06:43 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6887500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív