Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Catastrofic aoutoDoor 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

Organika Catastrofic aoutoDoor 2013 Příspěvek č. 1

Zdravím členov Grower s konzervatívneho SR

Chcem Vám predstaviť môj tohtoročný autoDoor, ktorý je už ako tak za mnou.

Tento rok, mi neprial, no skôr mi neprialo počasie a družstevníci (zemědelci). Mojou snahou bolo vysadiť auto rastliny do kukurice.

Genetika ktorú som sadil je : automatic jack/ lowryder 2 od člena krychle zaobstaraná pred dvoma rokmi, ktorú som pred rokom preprcal znovu je to už asi F3.

Prvý miseto bolo v kukurici výsadba cca 100 semien rovno do zeme okolo 10. mája, a s vierou že sa aspoň 20% percent semien chytí, ale nieže sa nič nechytilo o pár dni prišiel silný návalový dážď a splachol všetko aj kukuricu ktorá mala asi tak 5cm. Kukurici sadili od znova.

Druhy miesto bolo tiež v kukurici, výsadba asi tak 20 sadeníc auto rastlín, koncom mája. Kukurica na tomto mieste prežila silné dažde a nemuseli ju sadiť od znova. Ale čo čert nechcel po skontrolovyní miesta začiatkom júna mi bolo do plaču. Kukuricu znovu už druhykrát striekali herbicidom, čakali na mňa už len zoschnuté rastliny. A všetko to má na svedomí zapršaní a chladný máj, lebo po prvom postreku herbicidom kukurica vôbec nerástla a na začiatkom júna začala zase zarastať burinou.

Tretie miesto to chvalabohu nebolo v kukurici, bolo pri zemedelskom hnojisku, pekná černozem, slnko od obeda do rána,

- naklíčene boli 15. mája do rockwollu, v jednej kocke 3 semena
- na miesto boli privezené cca 20. mája bolo tam vysadené 3 kocky po 3 rastliny (keby som vedel že je to taký dobrý flek tak tam dám o hodne viac rastlín)
- nakoniec po vyselektovaní samcov a zistení že som to pri klíčeni alebo sadení poplietol lebo z jednej rock. kocke mi vyrastol indica kričok pravdepodobne (White Russian * Guarella Gold) mi ostali 2 samice
- jedna slečna 1 začala nahadzavoať blizny cca od 10. júna, kosa prebehla koncom koncom júna, výška cca 20-30cm, rastlina po lowryderovi,
- druha slečna 2 začala nahadzovať blizny cca od 20 júna, kosa prebehla 25.8, výška cca 50 - 70cm( neviem presne), rastlina po jackovi, úplne iná štruktúra palic, proste jedna s najkrajšich vrcholoviek aké som videl

- fotky z rastu nemám, a fotky ktoré uplodnem su vo velkej miere len dokumentačne lebo vo foťaku sa mi dodrbala baterka a v mobile mám len 2MPX, foto sušiny pridám určite v lepšej kvalite

Old Post 01-09-2013 v 14:53 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

foto upload, slečna 1 Příspěvek č. 2





1. fotka s klíčenia
2. fotka kvetnuca slečna 1 cely lowryder cca 20.júl
3. slečna 1. pred manikúrou
4. slečna 1. po manikúre

Old Post 01-09-2013 v 15:00 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

upload foto slečna 2 Příspěvek č. 3






1. nástup kvetu slečny 7. júl
2. 23. júl
3. 1. august
4. 7. august
5 11. august

Old Post 01-09-2013 v 15:07 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4






1. 18. august
2. 22. august (najzaumavejšia vrcholovka čo som doteraz videl)
3. 25. august tesne pred smrťou
4. vrcholovka
5. vrcholovka po manikure

Old Post 01-09-2013 v 15:14 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Smokereport + foto sušiny dodám cca o týždeň ale môžem Vám povedať že slečna 1. chutí excelentne

Old Post 01-09-2013 v 15:23 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smt
Stálý Člen

Karma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% PěstitelskáKarma uživatele smt - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 82  

[B]Smokereport[/B] Příspěvek č. 6



Zhrutie

slečna č.1

vôňa: extrémna sladka limetková vôňa, ako keby som rozkrojil limetku

stav: z cca 0,4g sa zbalil joint, dali si ho 4 ľudia

stav prišiel do 5 minút, pekné čistý vysmiaty kreativny, dalo sa na tom fungovať v pohode od rána, po 2-3 hodinách som cítil ľahkú únavu ale nič čo by sa nedalo prekonať, proste to bola tráva roben pre mňa

zhrnutie:

stavovo a chuťovo to bola moc dobrá trávka, ale čo sa týka štruktúry a výnosu nič moc. Štruktúra šišiek bola mäkka a listnáta a čo sa týka výnosu cca 2,3 gramu, ale aspoň bolo na 5-6 veľmi chutných jointov.

foto sušiny nemám, fotil mi to kamoš a skôr ako mi to dal tak to musel z bezpečnostných dôvodov vymazať tak že sa ospravedlňujem


slečna č.2

vôňa: limetková korenistá vôňa

stav: prvýkrat to bol len na ochutnávku, bola to šiška zo spodu, dal som si trochu do šlukovky a stav bol porovnáteľy so slečnou č.1

druhykrát to bolo po 3. týždňovom curringu. dali sme to cez vodný bong s kamošom. Dali sme si prvý, už som pekne citil že to ide na mňa, kamoš navrhol že si dáme ešte jeden dali sme si aj druhy ale ja som mal len taky polovičny lebo som už dosť cítil.

po 5 minutách prišlo peklo, proste BAD TRIP ako sviňa, proste myšlienky úplne mimo reality, úzkosť. Proste to bolo ako na hupačke 10 minut sa to dalo vydržať ďalšich 10 minut peklo, takto to sa držalo asi hodina a pol, do tejto hodine a pol som sa snažil aby mi bola zima mal som otvorené okno, oplachoval som sa vodou, a pil vodu nič iné ma nenapadlo, ale tie myšlienky za tu hodinu a pol boli niečo strašne. Po hodine a pol to pomaly odznievalo, ale najhoršie bolo to že ako som prišiel domov som nemohol zaspať ani nahodov, a druhý deň po tom som mal hlavu tiež mimo, bolesť hlavy trošku depka proste nič moc.

kamoš ktorý bol so mnou bol tiež trochu mimo, ale nie až tak ako ja stavy porovnateľne so mnou: myšlienky mimo reality.

zhrnutie:
Výnos a štruktúra veľmi dobrá až prekvapujúca. Vynos bol necelých 30 gramov, a šišky tvrdé a obalené pekne priškiricou. Čo sa týka stavu tak mám ponaučenie že aj outdoor môže ma nepríjemne odpáliť.

1. foto sušiny slečna č.2
2. foto slečna č.2(trochu som sa pohral vo photoshope)

ešte pridám foto tryznenej automatky(auto jack*lr2) ktorú mam vo folióvniku ma len 15cm z dôvodu presadzovania a malého kvetináča. Záujimavosťou je že je trochu do fialová a podarilo sa mi ju preprcnuť tiež s fialovým samcou (auto jack*lr2), ktorého sa podarilo vypestovať kamošovi.

Old Post 25-09-2013 v 14:03 PM
smt je offline   Profil uživatele smt   Find more posts by smt   Foto galerie člena smt   Click here to Send smt a Private Message   Add smt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4941050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív