Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » péče o přístroje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DeadHead
Nový Člen

Karma uživatele DeadHead - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Dotaz péče o přístroje Příspěvek č. 1

Zdravím, mám dotaz ohledně ph metru. Dle diskuzí jsem si zakoupil asi nic moc mašinu (Milwaukee ph600) ale v návodu jsemsek tomu nic moc nedočetl. Píšou, že před uložením stačí kápnout na elektrodu pár kapek uskladňovacího roztoku (KCl) ale mám tu v potřebách napsán i uchovávací roztok (MA9015). Nerozumím tomu, je to jedno co tam nakapu? Či je v tom rozdíl?

Dále jsem se tu dočetl, že životnost elektrody zvýším, když to v roztoku nechám máčet pořád?

Dále tu mám pepsin, o kterým se návod vůbec nezmiňuje

Prosím vysvětlete mi to někdo Děkuji

Old Post 15-09-2013 v 12:45 PM
DeadHead je offline   Profil uživatele DeadHead   Find more posts by DeadHead   Foto galerie člena DeadHead   Click here to Send DeadHead a Private Message   Add DeadHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 2

Zdar, neviem aky je rozdiel medzi uchovavacim a uskladnovacim roztokom??? neni to to iste? 3mol KCL je kazdopadne na uskladnenie - kvapnes do uzaveru a zavries - aby ti nevyschla elektroda. (da sa pripadne pouzit pH4 buffer).
Pepsin je na cistenie elektrody

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 15-09-2013 v 13:24 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadHead
Nový Člen

Karma uživatele DeadHead - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Děkuji ti.

Old Post 15-09-2013 v 13:28 PM
DeadHead je offline   Profil uživatele DeadHead   Find more posts by DeadHead   Foto galerie člena DeadHead   Click here to Send DeadHead a Private Message   Add DeadHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3615870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív