Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Co delat, kdyz vam ukradli kytky a tusite kdo to byl?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 17


citace:
Původní příspěvek od r-man




Minialarm s PIR potrebuje svoje napajeni a nemam ho kam umistit. Jinak by zabiral celou zahradu a to se proste neda, navic ja tam nejsem porad a nesmelo by to furt houkat, kdyz proleti ptak.


Mám dva druhy, jeden alarm je na 4x 1,5v. Když do něj dám nabíjecí baterky, vydrží asi tři měsíce, s obyč tužkovejma tak tři týdny. Používám ho i v kukuřici proti divočákům, když jsou kyti prťavé, aby mi je nevyryli. Díry na něm jsem zaplpal silikonem a ani déšť už tomu nevadí. Záběr má taky docela solidní, počítám tak 10 metrů, možná i o pár metrů víc. Ve tmě je to horší, ale taky tě to tak na 7-8 metrů vezme. Co mě na něm sere oproti tomu druhému druhu je to zpoždění, trvá tak deset sekund než sepne, což se mi v kuku nehodí http://aukro.cz/bezdratovy-alarm-ci...3552880390.html

Druhej je na 9v baterku, ale ta vydrží tak měsíc a navíc je dost drahá, takže raději používám na ty AA baterky Na tenhle jsem link už nenašel



Pták ti to nerozhouká, to tak pes, ale ve větší výšce si myslím, že ani ten ne. Co mám pir čidla ve sklepě na spínání světla, tak ty kočku nezaregistrují. Houká to asi 30 sekund, pak se to uklidní, pokud není pohyb.


Na aukru za pár kaček seženeš i GSM alarmy, že ti sami zavolají na telefon při narušení, v číně je to úplně za drobák, jen ta čekací doba je delší. Pak si tam můžeš někde na dálku přes web spustit nějaké zařízení co začně p.čovat na čórku nebo nějaké světlo, co se rozsvítí, a s tím ti asi radit moc nemusím, viz tvůj projekt, který netrpělivě sleduju

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 23-09-2013 v 21:31 PM

Old Post 23-09-2013 v 15:21 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od yabasta
Největší problém je ze i když máš ruzne vychytávky cco vlastně nadelas?
Pokud to je rádoby kamarád tak ho pošleš do prdele nebo prevalcujes.
Ale pokud chces převálcovat nekoho cizího už to smrdí pruserem, typek te uda.
A co reknes pčr ze ti ukradl trávu? Mne taky hrozne sere ze se to deje.
Nezbývá mi nic jiného než ti držet palec at ti neco zbyde.


Jelikoz si myslim kdo to udelal a jelikoz ma na konte uz vic pruseru, tak je v podmince. Klidne mu reknu, ze ho prasknu. U me je to prestupek, slo o dve kytky...u nej to bude kriminal. Jen potrebuju dukaz.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-09-2013 v 15:53 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 19

2Gorzan - diky za tip, ale to mi nepomuze. Po zahrade se bezne pohybuji lidi, to by pipalo porad. Nebo bych to musel kazdej den rano vypinat a vecer zapinat...to je nerealny.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-09-2013 v 15:57 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
No a co s tim pak jako dělat az mu to dokážeš? Takovymu člověku to bude stejně u prdele a pomstít se mu můžeš i bez dukazu zadnej jinej smysl v tom nevidim.


Tak bez dukazu se muzu tezko nekomu mstit, to nemuzes myslet vazne :-) A verim, ze u prdele mu to nebude, viz moje odpoved vyse...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-09-2013 v 15:58 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 21

I kdyz ted jak na to koukam, tak mozna ani o vloupani nejde..
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vloup%C3%A1n%C3%AD

Protoze tam neni zadnej extra vysoky plot, ale klasickej tyckovej v betonove zidce, jako byva u vilek a RD. Nevite nekdo jak se tohle posuzuje? Jak musi byt plot vysokej?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-09-2013 v 16:03 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 22

Myslel jsem to tak, ze pokud jses si tím jistej, tak nemusis nic dokazovat.ale jestli to chceš řešit takhle oficiálně, tak to je jiná.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 23-09-2013 v 17:29 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od sailinder
potom tie moje prispevky zmaz prosim ta...


To můžou mazat jen Modi.


Dobrej nápad, darovat mu ty kytky, ale nechtěl bych být tím, co to poveze. Kua vozím brko autem ze sklizně 7 km a mám plný gatě, abych nechytl nějakou švestku s plácačkou. Zrovna dnes mě jedna stavěla a prej pane, nemáte nějakou novější tu zelenou kartu? , tahle už půl roku neplatí ...... ale byl hodnej, nechal mě být

V každém případě všechna čest za tu ochotu a jak píšeš, určo lepší jak to darovat čórkám v lese. Káčko už tam máš

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 23-09-2013 v 21:04 PM

Old Post 23-09-2013 v 17:29 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 24

zadnej trestnej cin vloupani neni. Vloupani je jeden ze zpusobu, jak spachat kradez. To ze prelez i treba malej plot je uz vloupani( i tvuj pripad). Ale aby to byla kradez, tak by ti musel neco ukrast (krome kytek).
Jediny, ceho se ten clovek dopustil, je §178(1) porusovani domovni svobody. ,,Kdo neopravnene vnikne do obydli jineho nebo tam neopravnene setrva, bude potrestan odnetim svobody az na dve leta."
Do obydli se pocita i zahrada.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 23-09-2013 v 17:42 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 25

Že, tuším, že někdo mi ukradl kytky. To může být pravda i nepravda. (Tvoje Schrodingerova kočka by byla asi kaput ) no hovadina samo o sobě někoho bez přímého důkazu nařknout

Old Post 24-09-2013 v 20:20 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 26

Jak ti tady píšou, sám říkáš, že nejsi žádnej rváč, tak i kdybys ten důkaz získal, po nějaký námaze, co uděláš? Těžko ti to zaplatí, tak na něj akorát můžes vlítnout , nebo na něj někoho poslat. A posílat někoho je srabárna, takže na něj naskočit sám a to by si zasloužil. Jinak, ale pokud je to nějakej vůl, mohl by tě udat za napadení , těžko budeš říkat, že ti podělal model a akorát bys mohl mít pořádnej průser.

Jo tak už sem dočetl co chceš dělat... ale to podle mě za to taky nestojí, akorát budeš běhat po úřadech. Holt to oplakej, příští rok to zamknout do skleníku .

Old Post 24-09-2013 v 21:46 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 27

Uz jsem to "oplakal", ale rozhodne to nechci jen tak nechat. Na pristi rok to zabezpecim mnohem lip, to je jasny. Jen si nejsem jistej, jestli toho hajzla mam chytit (a zavrit na 14 dni do sklepa a kazdej den bicovat) a nebo odradit. Pomstychtivost rika zmlatit, rozum rika odradit. Jenze vime jak je to u zlodeju s odrazovanim...to je pro ne jeste vetsi vyzva.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 25-09-2013 v 07:46 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 28

Stejný příběh se mi odehrál před cca 5 dny + rok zpět.. Mám zahradu, zeleninovou zahrádku kde jsem každej rok pěstoval, a naivně všem v obci věřil..10 let se nic neztratilo až poslední dva roky co pustili na amnestii kámoše s krimu..za co jinýho než za čorky aby měl na piko... no a asi mu došly šišky tak se koukal po vesnici..mamrd.. Mám dva psy, jenže znaj ho dost dobře, dřív to byl muj " dost dobrej " kamarád.. teď je to zmrd.. Když se mi ztratili minulej rok vršky z kytek na zahradě se zeleninou, přemejslěšl sem jak na něj.. měl sem prostě jasno že je to on..jenže vtrhnout za nim a rozbít mu držku když sem neměl pádnej dukaz že je to on se mi taky něchtělo.. Tak jsem dal ke kytkám prkna pobitý 150 kama hřebíkama samozřejmě špičatym nahoru jenže kytky zmizel aj tak, na hřebikach žadná krev a týpek nepajdal..tak se asi vyhnul, páč byly šikovně skovaný pod starou travou takže nešli vidět.. Toť min. rok.. A letos to samý, vkradl se od soudseda, odmontoval přidrátovaný starý plotový pole u souseda si otevřel branku, všude stopy, i kudy šel zpět páč letos sem našel po cestě za zahradou pár lístku jak utikal tak se odškubly, a psy, nic.. asi ho olízali a v klidu .. mám šuliny dva labradora a neublížej mouše.. ( bohužel :/ ) Přemejšlel sem už že nahlásim vloupání na soukr. pozemek a to rovnou dva, aj souseduv, normálně ohlásit že zmizely ějaký věci a třebas aj ty kytky, přece jen je to přestupek, takže bych si zaplatil pokutu nějakou ale museli by to už řešit, páč po vesnici se ztrácí čim dál věcí, ať jde o kabely k cirkulárkám, železný sloupy aj dražší věci, prostě zmrd nemá na smah tak čoruje ve vlastná vesnici.. Letos sem taky přišel o jednu a hned ten den sem oběh celou vesnici ..celý to rozhlásil a šel za týpkem jerýmu celkem věřim, dohoda vyla typu - hle stav se u báliho ( hl. podezřelý kriminálník .) ) zeptej se ho jestli nemá něco na čoud a přines mi to ukázat.. noa za tři hodky zvonek, a kytka je zpět.. byla menší jen křovíčko v květníku páč sem sral na zahradu už kuli němu právě.. A těd nastává otázka jestli to byl báli či ten týpek co mi ji přines zpět páč taky je trošku čorkař ale má zas určitěj respekt ( možná moje naivní doměnka ú a ve vesnici by snad nečoroval.. a teď porád nevim komu zpřelámat hnáty.. ale jeden z nich na to doplatí tomu věřim..je nás tu víc co s ejim každej rok ztrácej kytky !!,... jenže je to tak prostě že když týpka nechytneš za ruku..je blbý pak zněj vymlátit duši .. Je to těžká situace, sám teď nevim co mám dělat.. a vysrat se na out nechci taky, jen kuli debilum co čorujou.. a ono vubec..ani mě tak neserou ty kytky jako to že si drzwe někdo dovolí vlízt na tvuj pozemek a procházet se tam jakoby nic .. to je nejvíc prostě aj na mě.. akort známej.. přemejšlel sem o pastech oka apod.. jenže zase psy.. už ty hřebíky sem se bál že si pichne psík jeden, ale zel. zahradka má malý plutek, ale i tak.. příští rok, fofobunku a na to prdnout sirenu, fotopasza pod.. jenže už vidim jak každá druhá fotka bude pseka nebo kocourka no nic.. Vim že sem ti neporadil ale potřebuju ventilovat vztek .. je mi líto že tyhle lidi nechápou porád že stačí semínko a trochu práce a má svoje..sou to mršiny.. :/


ps..omlouvám se chyby ale nemám silu to opravovat, nějak si to přelouskejte ....) sem retard nachcanej

ed..teď pročitam tu cestu udání ... asi sem trochu psal zbytečně mimo mísu teď ...

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 25-09-2013 v 08:14 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 29

Zdar R-Mane
Možná by nebylo od věci k té kameře co máš, zbastlit nějaký silnější IR přisvícení tak, aby dohlédla těch 15metrů.. ještě se zeptam známého pokud budeš mít zájem, on je větší bastlíř, seženou se infra ledky a potom už je to jen otázka pár chvil, napájení bych vyřešil asi 12V a proudovým zdrojem pro ty led, to je pár součástek, (ono by to šlo i napájet přímo ze sítě aby nebylo potřeba používat trafo či baterie) myslim, že výkon kolem 10W už by asi stačil aby to dosvítilo 15-20m a kamera viděla ale oko ne kdyžtak mi napiš PM .. moc tu nebývám ..

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 25-09-2013 v 09:14 AM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 30

2Hanz23: Ja to asi poresim reflektorama s PIR a normalni kamerou. Ty kvalitni s nocnim videnim jsou proste strasne drahy. Mam obyc Webku, dobry rozliseni, umi zoomovat, jen se ji musi prisvitit.

Musim vymyslet jak udelat to prisviceni tak, aby to neslo jednoduse zakryt nebo jinak zneskodnit. Asi to dam vejs nez dosahne clovek a zaroven to bude na UPSce, kdyby chtel vypnout elektriku. Pak ale musim mit na UPSce i PCcko kde se nahrava, coz uz je trosku problem (1000W+ prikon).

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 25-09-2013 v 13:03 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 31

dej tam led reflektor, třeba 50W svítí to asi jako 300W halogen ale je to drahy.. myslim že toIR přisvícení by vyšlo na několik stovek ale nwm jak by to účinkovalo, až se s nim uvidim zkusim to probrat, dělá zabezpečovací techniku takže se v tom vyzná

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 25-09-2013 v 13:37 PM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 32

Tak drzet ve sklepe asi ne , ale jedna dobra na nos naladu spravi , aspon me by spravila . A dal bych toa si neresil a pristi rok to nejak lip ohlidat

Old Post 25-09-2013 v 13:56 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4262910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív