Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jaké stínítko na 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr. Seeds
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Seeds - 51% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Seeds - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 43  

Jaké stínítko na 600W Příspěvek č. 1

Ahoj, jsem tu už chvilku ale pořád jsem jen koukal:-). Potřebuji poradit. Budu se stěhovat a chci si v bytě udělat box ze sadrokartonu. Plocha kterou mám k dispozici je 80 cm šířka a max 150 cm délka. Chci použít 600W HPS ale nejsem si jist jak velký box udělat aby jsem max využil světlo. Dřív jsem pestoval ve stanu, který je čtverec. Chtěl bych vědět při šířce boxu 80 cm jak ho udělat dlouhý a jaké použít stínítko abych využil efektivně celý obdélník a lampu. Dík

Old Post 18-09-2013 v 07:29 AM
Mr. Seeds je offline   Profil uživatele Mr. Seeds   Find more posts by Mr. Seeds   Foto galerie člena Mr. Seeds   Click here to Send Mr. Seeds a Private Message   Add Mr. Seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

ja mam jeden box 74x114 a palim tam taky 400/660/600w a mam waveflector xxl (66x100) a sem spokojenej, sklizen mam stejnou jak v boxiku 120x120. Ja bejt tebou tam taky dam waveflector xxl a mas klidek projde ti svetlo vsude kam potrebujes ...
http://www.growshop.cz/katalog/deta...tor-extra-large

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 18-09-2013 v 07:49 AM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3

Jojo. na obdélník určitě nějakou vlastovku. buď waveflector nebo winga. tyhle stinidka dokáží skvěle odrážet světlo do stran.

Z 600W vybojkou a wingem osvitis na delku az 175cm.
http://www.klecka.cz/reflektor-adju...tepelneho-stitu

Naposledy upravil Vemach 18-09-2013 v 12:23 PM

Old Post 18-09-2013 v 08:06 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Seeds
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Seeds - 51% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Seeds - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Dík za radu co se týká stínítka. Teď ještě jakou zvolit délku boxu při šířce 80 cm abych využil světlo na max a nepřipravil se o místo na kytky.

Old Post 18-09-2013 v 09:35 AM
Mr. Seeds je offline   Profil uživatele Mr. Seeds   Find more posts by Mr. Seeds   Foto galerie člena Mr. Seeds   Click here to Send Mr. Seeds a Private Message   Add Mr. Seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 5

dej tech 150cm

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 18-09-2013 v 09:46 AM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2011 - Jaké semínka - 0 odpovědí
17-05-2009 - jaky prostor pro 600w? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8775170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív