Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Muzu jit z 24/0 na 18/6???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Muzu jit z 24/0 na 18/6??? Příspěvek č. 1

Dostal jsem od kamose rizky. Maji uz neco pres 3 tydny a celou dobu byly non-stop pod slunkem (24/0). Ja bych je nejen kvuli uspore u sebe doma rad hodil pod svetlo jen na 18/6, ale nevim, jestli je to moc nedoblbne. Myslite, ze je mam uz jet na 24/0 az do prepnuti, nebo je 18/6 cyklus OK?

Old Post 13-09-2013 v 03:42 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

co je to za blbost jet kytku nonstop na svetle a to cele 3 tydny? Jasne ze ji dej na 18/6.

Old Post 13-09-2013 v 05:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

No ja to nikdy nedelal, ale uz jsem o non-stop light stylu neco slysel i cetl. Vubec se mi to nelibi, ale v teto situaci jsem poprve a nechtel bych to nejak podelat. Tak to nastavim na klasiku. Diky za post

Old Post 13-09-2013 v 06:08 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 4

No a kdyz uz jsme u te zmeny cyklu, muzu ty kytky pres den vynaset na slunce? Porad jeste tu mame 12 hodin svitu, ale taky jeste dost horko Tak at to nenosim denne jak idiot rano ven, vecer zase dovnitr a nic z toho (nebo spis problemy)

Old Post 13-09-2013 v 06:27 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 5

no když dodržíš 18h světla,tak klidně vynášej, ušetříš za elektřinu a slunce je výkonná lampa,ale dej si bacha, ať si něco nepřitáhneš s sebou domu, což je odst možný

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-09-2013 v 09:05 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JabaDuba
Stálý Člen

Karma uživatele JabaDuba - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 6

a čím na ně svítíš, že tak řešíš tu elektřinu?

Hello, I'm signature virus, help me
to spred, by coping me into your
signature.

Old Post 13-09-2013 v 16:54 PM
JabaDuba je offline   Profil uživatele JabaDuba   Find more posts by JabaDuba   Foto galerie člena JabaDuba   Click here to Send JabaDuba a Private Message   Add JabaDuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

Uprimne receno, o tu elektrinu v podstate nejde. Mam 4x125W CFL na ten nejmensi mozny stan (2x4x5 inch), ale mne se proste libi to, ze bych je mohl mit 12 hodin na slunci. Ted uz zase pomalu brzdim, protoze jsem je fakt vystavil ven, ale jak jsem uz naznacoval nejvetsi obavu, dost je to sezehlo
Musel jsem ty kytky kolem 14.00 stahnout domu. Nejsou jeste moc velky a bylo to na ne asi trochu moc. Vetsina lidi sice tvrdi, ze slunce ublizit nemuze, ale u nas je to i ted v polovine zari jeste porad jeste asi extrem (Las Vegas, Nevada)

Old Post 14-09-2013 v 05:00 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

ten stan je ve stopach (2x4x5 ft.) samozrejme (cca 60x120x150 cm odhaduju)

Old Post 14-09-2013 v 05:02 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4796260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív