Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » NAVYK?-co si ot tom myslite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
carcass
Nový Člen

Karma uživatele carcass - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12  

Obecné Příspěvek č. 33

KAžDý Má SWOJU PRAWDU....ALE KED NIEKTO HULí DWA ROKY A POFIE žE JE ZáVISLí OD HULENí..HE,HE......FAJčíM DOSť DLHO A NIGDY MI NEROBILO PROBLéM PRESTAť NA POL ROKA ,ROK,KUA...A VYSKúSHAL SOM FšELIčO A NIč MA NEOSLOWILO...VážENý VšETKO JE WO VASHOM PRáááSHKU..TOť MOJ NáZOR..

Old Post 01-07-2003 v 14:17 PM
carcass je offline   Profil uživatele carcass   Find more posts by carcass   Foto galerie člena carcass   Click here to Send carcass a Private Message   Add carcass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
negzi
Nový Člen

Karma uživatele negzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 34

Něco pravdy na tom bude, lidi, dávejte si bacha!

Old Post 30-07-2003 v 18:09 PM
negzi je offline   Profil uživatele negzi   Find more posts by negzi   Foto galerie člena negzi   Click here to Send negzi a Private Message   Add negzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 35

Tak nejprve si definuj co je to návyk, jo?

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 18-08-2003 v 19:46 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 36

Tejden nehulte a máte po návyku.. Nechápu jak někomu nemůže stačit hulení a zkouší jiný hovadiny. Dyť hulení je skvělý, samotoný hulení.. Nic víc nepotřebuju. V životě bych se nestal perníkářem nebo tak. Když je co hulit tak ani nechlastám. Nesnášim totiž když si dám pivko a pak si zahulim, to sou dycky šílený mrdy.

Old Post 19-08-2003 v 08:01 AM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SONK
Nový Člen

Karma uživatele SONK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 37


no jo, podle me je hlavni to brat v klidu,je vprada ze kdyz hulis fakt moc kazdej den treba 3mesice, tak je jasny ze to telu neco udela a telo se s tim musi nejak vyporadat, a jak se s tim vyporada?

Old Post 20-08-2003 v 18:44 PM
SONK je offline   Profil uživatele SONK   Find more posts by SONK   Foto galerie člena SONK   Click here to Send SONK a Private Message   Add SONK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RosSs
Stálý Člen

Karma uživatele RosSs - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 38

Ja si myslim ze navykova urcite je ale ze tak moc neskodi.A ze ten manik zacal s pernikem tak to uz je jeho problem a at to nehazi na marihuanu.

Old Post 14-09-2003 v 14:32 PM
RosSs je offline   Profil uživatele RosSs   Find more posts by RosSs   Foto galerie člena RosSs   Click here to Send RosSs a Private Message   Add RosSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l.tajomny
Stálý Člen

Karma uživatele l.tajomny - 7% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Obecné Příspěvek č. 39

NÁVYK NA TRÁVU

Návyk, na kávu, na sladké, na cvičenie, na sex..........

Človek si môže urobiť návyk na čo koľvek.

Aj kanabis ................keď ho človek pestuje, tak ho aj užíva.

Nervová labilita................nie je to isté ako pravá závislosť, ako z nikotínu, heroinu, alkoholu,

Iste človek, ktorý si pestuje túto plodinu, väčšinou degustuje tak, ako vínár svoje víno.

Áno vinárovi sa " nepripisuje závislosť, ani ľuďom konzumujúcich kávu!" -A............tieto látky návykové nie sú?
Napríklad , niekde sa kanabis viacej v živote prijíma ako čosi bežné, dokonca aj sa konope KOMPONUJE do výživy malých detí. Nerieši sa väzba mezdi človekom a konope, ktoré tu poznáme už 6 000 rokov!, ale naďalej s úctou konope prijímajú ako dar od Boha!

Indovia - Kým mladý muž nevyrastie do vekovej kategórie muža, nemá právo dymiť ČILAM, po dennej práci, spolu s mužmi,(nevyvinutá mladá myseľ) - veľmi zaujímavé, keďže konope sa pridáva aj do mliečných zdravých nápojov, ktoré môžu piť aj deti!
(asi menší obsah účinných látok)

Záleží od jednotlivca a jeho naturelu.

RADŠEJ TROCHU GRESU AKO ZĽAHNÚŤ STRESU!

l.tajomny

Naposledy upravil l.tajomny 19-11-2006 v 13:17 PM

Old Post 19-11-2006 v 12:58 PM
l.tajomny je offline   Profil uživatele l.tajomny   Find more posts by l.tajomny   Foto galerie člena l.tajomny   Click here to Send l.tajomny a Private Message   Add l.tajomny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 40

Leta sem si rikal , ze na tyrave neni zavislost, jen psychicka, ale zacinam bejt nemile prekvapenej,nejde o me, ale to je fuc. Typka huli teprv 2 bo 3 roky ale huli bonga kazdej den, dost gecek. predvcirem si u me schovala tu plastovou vecicku,den na to ji chtela dychtive nazpatek ze si chce zahulit, ja na to ze ne. zacla silena serie scena brek navaly zurivosti volani kamosum ze si potrebuje zahulit a takovyhle modely. kdyz nehuli je fakt labilni ma navaly beznadeje vzteku place....fuj. zjistuju ze nevydrzi den bez skera, chci ji moc pomoct,je to moje slecinka, ale nevim jak. naka rada? ja hulim sice 8 let ale s tadytim sem se este nesetkal..esi mate naky zkusenosti tak sem s nima

jo ak ty fyzicky zavislosti: znam typka kerej dostaval horecky kdyz nehulil, takze v jontech asi naka latka na kterz bude zavislost je,treba to neni thc ale to je v celku fuk

extravaganja

Naposledy upravil 06-09-2007 v 10:13 AM

Old Post 05-09-2007 v 21:45 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 41

zmrskank .. psychicka zavislost je zavislost. jak silna je zalezi asi na cloveku a na tom jaky k tomu ma sklony. pokud se ti slecinka projevuje takle, radit tezko .. rek bych ze na to celkem sednou oficialni odvykaci postupy, rady .. obecne zamestnat se jinejma vecma nez huleni, najit neco jinyho co dava smysl nez hulit a bejt zhulenej .. pokud sama nechce, nevidi nutnost .. tezko k tomu nekoho tlacit. takze bych zkusil zatlacit opacnym smerem, muze to vyvolat protitlak, pud sebezachovy a pod.

ad fyzicka zavislost .. je to celkem presne a dukladne prozkoumany. obecne vzato neni. vyjimky, kuriozity, anomalie sou a budou .. je to ale jako bys rek ze lidem roste sest prstu kdyz se narodi nejakej se sesti ..

Old Post 10-09-2007 v 16:24 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroSSty
Stálý Člen

Karma uživatele FroSSty - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 42

Trava je navykova psychicky...takze si clovek rekne..pico ted bych si dal speka..to by byla pohoda..a je ciste na nem jestli si ho da nebo ne...Proste potrebuje silu vule..ja praktukuju uz nejaky ten rok ze si dam na tri mesice pauzu..(tohle delam jednou nekdy dvakrat rocne)..a kdyz uz si zahulim i kdyz zrovna nemam kurpauzu tak si vybiram prilezitosti..Ne ze jdu vecer na jedno s kamosem co ho vidim kazdy den..to neni prilezitost..jako jo ubalim zkourim ho ale nedam si..ale tak zase kdyz kamos slavi narozky to uz je jina..

Stop bitching around and do something useless..:-D

Old Post 20-04-2009 v 11:09 AM
FroSSty je offline   Profil uživatele FroSSty   Find more posts by FroSSty   Foto galerie člena FroSSty   Click here to Send FroSSty a Private Message   Add FroSSty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 43

NE navykovy to urcite NENI....no aspon pro me ze... jko ja mam vuli silnou a zadna ganja me rozhodne ovladat nebude

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 15:01 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 44

"byl jsem nervozni a citil jsem, ze ji potrebuju"tohle je kec! jak potřebuju? aby neměl absťák, kterej po MJ být nemůže?..
podle mě to není o závisosti, ale o osobním přístupu...Ja třeba když je po sezoně a mam toho dost tak si davám klidně denně, ale pak když dojde nemám problém klidně dva tři měsíce nehulit a věřte že bych to vydržel klidně napořad.....přechod na "tvrdší":V tom příběhu je to o tom, že PŘED něho donesli Diazepam a on si dal, sám by to nesháněl, ale bylo to o situaci a pak už rozhoduje jen síla Vůle, ne?

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 19-07-2009 v 13:24 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

no tak návyk si člověk může vytvořit téměř na všecko že jo.
u mě je to kromě trávy třeba moje holka a kamrádi, gramce, pěstování..

no jinak ten příběh v prvním příspěvku mi příjde jako vymyšléna kravina.

Old Post 20-07-2009 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od zmrskank
Leta sem si rikal , ze na tyrave neni zavislost, jen psychicka, ale zacinam bejt nemile prekvapenej,nejde o me, ale to je fuc. Typka huli teprv 2 bo 3 roky ale huli bonga kazdej den, dost gecek. predvcirem si u me schovala tu plastovou vecicku,den na to ji chtela dychtive nazpatek ze si chce zahulit, ja na to ze ne. zacla silena serie scena brek navaly zurivosti volani kamosum ze si potrebuje zahulit a takovyhle modely. kdyz nehuli je fakt labilni ma navaly beznadeje vzteku place....fuj. zjistuju ze nevydrzi den bez skera, chci ji moc pomoct,je to moje slecinka, ale nevim jak. naka rada? ja hulim sice 8 let ale s tadytim sem se este nesetkal..esi mate naky zkusenosti tak sem s nima

jo ak ty fyzicky zavislosti: znam typka kerej dostaval horecky kdyz nehulil, takze v jontech asi naka latka na kterz bude zavislost je,treba to neni thc ale to je v celku fuk


k tvé slečně - nerad to říkám ale jestli nebude problém v tom že u ní kouření trávy (nebo taky klidně něco jiného) spustilo nějakou psychózu... tohle není normální "absťák" na brka..
znám lidi co hulí každý den, a když náhodou není tak třeba ani nejdou ven, jsou nasraní, nic se jim nechce.
Ale to popisuješ ty mi připomíná spíše absťáky bývalého kámoše co se zasekal na perníku..

a k těm horečkám - sorry ale to je prostě blbost, tedy rozhodně jako abstineční příznak. tráva možná může tlumit horečky (i když si to nemyslím), ale rozhodně její nekonzumace (to je slovo ) nemůže mít fyzické násedky

Old Post 20-07-2009 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Zoltáne-aby ses s těma fyzickýma příznakama nedivil Pokud hulíš moc, tak to na organizmus samozřejmě působí i po fyzický stránce-při náhlým vysazení po dlouhým hulení já osobně něco jako poruchu termoregulace pociťuju-o poruchách spánku mluvit nemusím a ještě se mi zdá, že mám při vysazení potíže s rovnováhou-o celkkové tělesné slabosti asi taky mluvit nemusím...

Old Post 20-07-2009 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Pavlik
Zoltáne-aby ses s těma fyzickýma příznakama nedivil Pokud hulíš moc, tak to na organizmus samozřejmě působí i po fyzický stránce-při náhlým vysazení po dlouhým hulení já osobně něco jako poruchu termoregulace pociťuju-o poruchách spánku mluvit nemusím a ještě se mi zdá, že mám při vysazení potíže s rovnováhou-o celkkové tělesné slabosti asi taky mluvit nemusím...


hmm, tak asi to bude inviduální. tak třeba celkovou tělesnou slabost já spíše mívám když hodně hulím - tím myslím od rána do večera jednoho špeka za druhým. když celý den nehulím (což poslední dobou bývá častěji) tak si připadám po fyzické stránce určitě více fit.
no a poruchy spánku budou spíše psychického rázu, taky se mi to občas stane. když jsem "vysadil" (podstatně omezil hulení) tak jsem s tím měl problém, ale asi po 14 dnech jsem zase spal normálě.
Ale to je asi opravdu hodně individuální.

Old Post 21-07-2009 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0280300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív