Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Plagron Phyt-amin - phytamin -něco o PHYT-AMINu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 1

Docetl jsem se zde o phytaminu mel by to byt postrik ktery dopomaha tvorit ktystalky na palicich mohl by nekdo napsat kde se to da sehnat??

predem diky

LEGALIZE IT!!

Old Post 26-08-2001 v 13:07 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Dotaz phytamin... :-) Příspěvek č. 2

no hele v growshopu jinde to asi nesezenes... :-)

ale mel bych jinou otazecku :
jak casto flowerzky postrikovat ?..... jestli treba 1 za tejden nebo kazdej den ?
dik

[Edited by mufin on 22-04-2002 at 12:49 AM]

Old Post 21-04-2002 v 23:40 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balsos
Nový Člen

Karma uživatele balsos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

Já jsem dával 2-3ml na 1l postřiku 2xtýdně,
palice obalené pryskyřicí-hodně.
Tzn. opravdu to pomáhá

Old Post 25-04-2002 v 00:18 AM
balsos je offline   Profil uživatele balsos   Find more posts by balsos   Foto galerie člena balsos   Click here to Send balsos a Private Message   Add balsos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od balsos
Já jsem dával 2-3ml na 1l postřiku 2xtýdně,
palice obalené pryskyřicí-hodně.
Tzn. opravdu to pomáhá
Zajímalo by mně od kdy aplikuješ ten phitamin na kwjětiny a kdy s tou aplikací končíš??Obecně platí pravidlo(alespoň podle mně) že aplikace probíhá od doby kdy kytká má dostatečně rozwinutej kořenowej systém až po dobu kdy má kytka paličky velký asi jako pslední článek na malíčku ruky) :-))) ???

Old Post 25-04-2002 v 00:44 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balsos
Nový Člen

Karma uživatele balsos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 5

Taky to pomáhá růstu, listy jsou pěkně zelené. Postřik aplikuji hned tak 3 týdny na růstu 1xtýdně, v květu 2x týdně, končím asi 14 dnů před koncem.
Na konečné chuti a vůni nejde poznat.

Old Post 26-04-2002 v 01:19 AM
balsos je offline   Profil uživatele balsos   Find more posts by balsos   Foto galerie člena balsos   Click here to Send balsos a Private Message   Add balsos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Hlína Phytamínowje :-)) Příspěvek č. 6

Ten phytamin je zrozená síla Koupil jsem si ho minulej tejden v growshopu 250ml. za 360,-kč v oryginální lahvičce a kámoš hnojil phytaminem kytku kterou měl přes zimu doma za oknem(Shiva-SkunK) a hnojil phytaminem a bioalgeenem s-90 s Wuxal Superrr a Neuwjeřitelně nařwaný palice s hustou wrstvou pryskyřice newjeřil jsem tomu že to vyrostlo přes zimu za woknem do takowihle silný zHíralosti :-)))

Old Post 08-05-2002 v 16:48 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Chemie Stříkám nonstop Příspěvek č. 7

Míchám Phythamin 1ml na 1,2-1,5 l s tím , že postřik aplikuju pravidelně každý den (na radu kámoše) kytí líp a pravidelně vstřebává látky . To same provádím u Bio-algenu a musím říct že kyti neprotestuje.Ba naopak. Phythamin večer a Bio-alge z rána .

Old Post 18-05-2002 v 10:58 AM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

něco o PHYT-AMINu Příspěvek č. 8

Cus všecí,jak to tu tak sem a tam pročítám,jsem zjistil,že ne každý má jasno s Phyt-aminem. tak jsem dám pár vět o tomto (nejen)postřiku.Growmasteři věci znalí to znají,ale Ti co to neznají,doufám poznají.prosím doplňujte mě

Phyt-amin od fy Plagron:

účinné látky:aminokyseliny,stopové prvky,minerály,růstové a květové hormony.
IN- 5ml/L vody postríkat listy do mokra
OUT-1L/na 1 ha(nepoužívat za deště)

Přestože mají rostliny během květenství jiné požadavky než v růstovém období,existují důležité hormony,které jsou životně důležité po celý cyklus.A proto Plagron vyvinul biologický postřik,kterým tyto látky týdně doplňujeme.

Phyt-amin obsahuje přírodní hormony jednak na růst a jednak na květ a tím podporuje rostlinu po celý cyklus.P-A působí mnohostranně:zvyšuje obsah citokyninu,čímž se zvyšuje obsah chlorofylu v listu.Následkem je zvýšení obsahu cukru.Rostliny tak zůstanou déle zelené a mají dodatečnou obranyschopnost,více řízků a tvoří lepší a silnější plody.Používáním P-A se utvoří na listu vrstva,která chrání rostlinu před vyschnutím.
Plagron Phyt-Amin dělá dobře vždy!


A nejlepší na tom wšem je,že to FUNGUJE

Doporučil bych přestat s postřikem když
jsou květy 1-2cm velké-zvýšené riziko plísní

Don't worry be happy!

Old Post 08-01-2004 v 23:38 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 9

jo jo
aj mne to padne vhod, lebo info. su, ale su moc porozhadzovane, toto je ovela prehladnejsie, K+++ za namahu

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 09-01-2004 v 12:45 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Palec nahoru P.S. Příspěvek č. 10

Pošle Vám to www.Hydroponieplus.cz 390+pošt/250ml a máte to na sto let

Don't worry be happy!

Naposledy upravil rybmen 11-01-2004 v 23:14 PM

Old Post 11-01-2004 v 18:22 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 11

tohle jsem potreboval nekde najit dikessss jo a taky k+

Old Post 11-01-2004 v 20:37 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hi-chu
Stálý Člen

Karma uživatele hi-chu - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 12

nevite nahodou nekdo kde ho maji v Brne za rozumnou cenu? Tedy mimo growshop!

Old Post 12-01-2004 v 12:07 PM
hi-chu je offline   Profil uživatele hi-chu   Find more posts by hi-chu   Foto galerie člena hi-chu   Click here to Send hi-chu a Private Message   Add hi-chu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Chemie to all Příspěvek č. 13

32 Kč za poštovné+17Kč dobírka to neni zas tak hafo



A bez starostí

Don't worry be happy!

Old Post 13-01-2004 v 00:21 AM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janiki
Stálý Člen

Karma uživatele Janiki - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 14

To Rybmen: co jsi myslel tim 32kc...to jako za Phytamin????

Jinak dotaz: od kdy se muze s klidem zacit potrikovat Phytamin. Mam doma rizecky jeste poradne nezakorenene, viz foto....Jeste jsem to na ne nestrikal.Rikam si ze je moc brzo,anebo to na ne? Abych to nespalil a navic tim i neplytval,jelikoz to neni nic levneho..
Dik

Sometimes I am too lazy to exist....

Old Post 13-01-2004 v 11:30 AM
Janiki je offline   Profil uživatele Janiki   Find more posts by Janiki   Foto galerie člena Janiki   Click here to Send Janiki a Private Message   Add Janiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janiki
Stálý Člen

Karma uživatele Janiki - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 15


To Rybmen: co jsi myslel tim 32kc...to jako za Phytamin????

Jinak dotaz: od kdy se muze s klidem zacit potrikovat Phytamin. Mam doma rizecky jeste poradne nezakorenene,vysoke tak 5-8cm... viz foto....Jeste jsem to na ne nestrikal.
Rikam si ze je moc brzo,anebo to na ne?
Abych to nespalil a navic tim i neplytval,jelikoz to neni nic levneho..
Dik

Sometimes I am too lazy to exist....

Old Post 13-01-2004 v 11:31 AM
Janiki je offline   Profil uživatele Janiki   Find more posts by Janiki   Foto galerie člena Janiki   Click here to Send Janiki a Private Message   Add Janiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Pohodička To:Janiki Příspěvek č. 16

Né to jako: 32Kč je tarif Pošty balík do 2 kg
17Kč je příplatek za dobírku
(Ty love ze P-A mě tak nemrzí,je to fuck na dlouho)

Teď,dokud nemaj kořínky to není vhodný
Až budeš vědět,že maj 100pro kořínky tak to na ně nahrň
tak 1-2krát za tejden
a na tu tvojí garden ti bohatě stačí 2 dcl roztoku(1ml P-A+2deci vody) a neřeď si to do foroty-kazí se to
i neboj,že bys to spálil(když dodržíš tu koncentraci)

Don't worry be happy!

Old Post 13-01-2004 v 22:16 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1499470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív