Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Vlastní výroba feminizovanych semen Magnum Budha seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Obecné Vlastní výroba feminizovanych semen Magnum Budha seeds Příspěvek č. 1



zdravim vsechny zahradnikdy, chtel bych vam zde dat malou ukazku jak si delam feminizovana semena odrudy: Magnum Budha seeds..

prvni fotky po 85dnech od vykliceni, kytku jsem donutil at da samci kvety pomoci koloidniho stribra..

pocitam cca jeste tyden a vzacny fem.pyl bude konecne na svete..

uz mam cca mesic v rustu dalsi kytky Magnumu, delta 9 a maximus krere budu opilovat
timto pylem...

Fem pylu bude asi hodne tak kdyby nekdo chtel muzem se domluvit..

budu postupne pridavat fotodokumentaci..

Naposledy upravil hydrantgrow 22-04-2019 v 12:02 PM

Old Post 22-04-2019 v 10:47 AM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

mam par dotazu

1. Delas to takhle dlouho nebo prvni pokus?

2. Chapu dobre ze z tohodle hermana seberes pouze pyl... ten by mel mit genetickej kod pouze samice, takze "fem" pyl... je to tak?

3. Nehermi potom potomstvo? (I velky seedbanky mivaly problemy nez vychytaly mouchy)

4. Delas i crossy nebo vzdy jen na jednom strainu? Zajimalo by me jak "stabilni" by pak byly ty krize, mas vyzkouseny?

BTW. o pyl z peknyho samce bych zajem mel, ale Magnum zrovna neni nic co bych hledal...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-04-2019 v 11:21 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3

Crazyben
zdravim te, delal jsem to uz pred lety a nikdy jsem nemel zadny problem.. ted po dlouhe dobe jsem se rozhodl ze si udelam semena snad jeste na tuto sezonu a kdyz to nestihnu tak na pristi sezonu.. jinak jsem pouzil Magnum protoze mam s nim super zkusenost.. je to snad jediny automat kde se mi povedlo udelat 220g na jedne rostline pestovane venku a kvalita fakt super.. jinak to chapes moc dobre pyl ktery mi tato kytka da je fem. pyl a tedy vse co s tim opyluji budou semena peknych holek.. nikdy jsem nemel zadny problem ze by to hermatilo.. pred par lety jsem delal to stejne na odrude cerveny trpaslik a vysadil jsem nakonec 100semen a nemohu rict ze by byl nejaky problem ..

jinak ted budu delat crosss
magnum x magnum
magnum x maximus od holy seeds
magnum x delta 9 od holy seeds

Old Post 22-04-2019 v 11:57 AM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4

Ahoj, kolik ppm koloidní stříbro máš ?
Ano Magnum je super automat. Pokoušel jsem se loni taktéž řízeně zhermit jednu holku koloidním stříbrem nějakých 50ppm, ale nepovedlo se.
Tak hodně štěstí.
Nicméně všude se uvádí, že feminizované jsou geneticky vždy horší než regular. Mají větší tendenci hermatět a tak, což se venku může stát poměrně jednoduše třeba velkým výkyvem teplot noc/den , vlhko/sucho,....
BTW, kde si sehnal regular Magnumy ? Měl jsem za to ,že jsem jim loni vykoupil posledních pár balení - http://www.buddhaseedbank.com/en/va...d/35-n_seeds-10

Old Post 22-04-2019 v 14:26 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

Šmoulí Prd
ja pouzivan 40ppm 3x za den postrikem.. nepouzivam regular semena ale feminizovana.. jak uz jsem psal nikdy jsem nemel problem a abych uprimne rekl tak mi spise delali problem org. semena .. minulej rok kdyz jsem mel magnum org. tak kazda kytka vypadala uplne jinak a rozdil ve vynosu uplne strasny na jedne 20g na druhe 110g.. a zakhle kdyz jsem si udelal vlastni feminizaci z tech nejlepe rostouci rostlin tak i potomstvo ze semen bylo fakt slusne..

Old Post 22-04-2019 v 15:00 PM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od hydrantgrow
Šmoulí Prd
ja pouzivan 40ppm 3x za den postrikem.. nepouzivam regular semena ale feminizovana.. jak uz jsem psal nikdy jsem nemel problem a abych uprimne rekl tak mi spise delali problem org. semena .. minulej rok kdyz jsem mel magnum org. tak kazda kytka vypadala uplne jinak a rozdil ve vynosu uplne strasny na jedne 20g na druhe 110g.. a zakhle kdyz jsem si udelal vlastni feminizaci z tech nejlepe rostouci rostlin tak i potomstvo ze semen bylo fakt slusne..



Naposledy upravil Šmoulí Prd 22-04-2019 v 18:19 PM

Old Post 22-04-2019 v 15:42 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

Pyl se již prodává na cenu se kukněte >> https://www.posemenu.cz/pyl/

Take it easy :->

Old Post 23-04-2019 v 07:48 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Piskor1
Pyl se již prodává na cenu se kukněte >> https://www.posemenu.cz/pyl/


někdo nějaký zkušenosti s takovym kupovanym pylem?

jo už sem to taky zaznamenal ta cena je ale úlet... ikdyž asi oprávněná pokud dělaj vše jak maj a samce pečlivě vybíraj a testujou tak to levná záležitost nebude.

Já bych rád ale viděl aspoň zdokumentovaný jak vypadá samec, trochu popsat: rychlost nákvětu, vůně, potence atp (nakonec mít na to prostory tak si hraju sám na hobby breedera). Takhle jenom název kříže z kterýho je pyl a čau... to je pro mě nicneříkající, to si radši koupim nějakej cross od místních kluků za pár kaček a hned mam aspoň představu co zhruba čekat (aneb zas to nemusim mít za každou cenu ).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-04-2019 v 15:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od crazyben


někdo nějaký zkušenosti s takovym kupovanym pylem?

jo už sem to taky zaznamenal ta cena je ale úlet... ikdyž asi oprávněná pokud dělaj vše jak maj a samce pečlivě vybíraj a testujou tak to levná záležitost nebude.

Já bych rád ale viděl aspoň zdokumentovaný jak vypadá samec, trochu popsat: rychlost nákvětu, vůně, potence atp (nakonec mít na to prostory tak si hraju sám na hobby breedera). Takhle jenom název kříže z kterýho je pyl a čau... to je pro mě nicneříkající, to si radši koupim nějakej cross od místních kluků za pár kaček a hned mam aspoň představu co zhruba čekat (aneb zas to nemusim mít za každou cenu ).


Mě by osobně zajímalo, jestli je to čistý pyl nebo míchaný třeba s moukou. Dale neuvádějí datum sklizně pylu. I při správném uchovávaní jeho procentuální funkčnost velmi rychle klesá. V přírodě dokáže ztratit potenci i během pár hodin a to neberu třeba takový déšť.

Takže dejte tomu, že ho mají týdny/měsíce v mrazáku. 2-3 dny půjde k tobě poštou v horku a než ho stihneš použít, tak bude úplně sterilní.

Ale samozřejmě můžu kecat, ještě jsem pyl nekupoval. Jen mám nějaké osobní zkušenosti

Naposledy upravil Šmoulí Prd 23-04-2019 v 21:11 PM

Old Post 23-04-2019 v 18:32 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10




Tak dnes uz je prvni fem. pyl na svete a bude toho asi celkem hodne, tohle je jedna z mnoha palicek na ktere se utvorili kvety :-). . .

Jen mala otazka pro znalce...?????? pyl budu potrebovat pouzijt cca za 3tydny jak ho nejlepe uskladnit na ty 3tydny??

Naposledy upravil hydrantgrow 24-04-2019 v 08:09 AM

Old Post 23-04-2019 v 19:24 PM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od hydrantgrow
Tak dnes uz je prvni fem. pyl na svete a bude toho asi celkem hodne, tohle je jedna z mnoha palicek na ktere se utvorili kvety :-). . .

Jen mala otazka pro znalce...?????? pyl budu potrebovat pouzijt cca za 3tydny jak ho nejlepe uskladovat na ty 3tydny??


Hoj vysusit na cistem suchem papire a zamrazit

Old Post 23-04-2019 v 19:56 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

Samec vypadá jak hermáč,páč to děláš z fem.semen.Květy samce vyskočí až za cca 3 týdny od používání kol.stříbra- někdy vyraší přímo z paličky někdy pod ní.. Skladování vysušit a mražák. Pokud by pyl -ten kupovaný- nefungoval- jak dlouho by se asi udržel na trhu ? to vás nenapadlo ? V době internetu a recenzí....>

Take it easy :->

Old Post 24-04-2019 v 06:42 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13

Piskor nejak nechapu pointu prvni vety prece o to jde pri vyrobe fem. semen... udelat ze samice hermana co pusti pyl.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-04-2019 v 14:10 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 14

Hlavne nefajčí zvyšné kvety z rastliny ktorú si striekal Koloidnym striebrom.. Myslím tie kvety ktoré sa nezmenili na peľové vačky...
Ja preto používam štetec aby som natrel iba spodne vetvy kde sa mi vytvoria peľové vačky a zvyšok rastliny mam na hulenie...

CFL RED 125w 2017

AF - Critical,Critical+2.0,Critical cheese,Magnum2017

AF-2018 FAST BUDS

LED, AF... cross+vyroba fem. pelu 2018

AF 2019

SWEET HAZE AUTO F1 2020

Old Post 27-04-2019 v 08:03 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 15


Tak konecne se mohu pochlubit po par mesicich prace :-)) o pekny vysledek feminizovanych semen Magnum (Budha seeds) je jich vic nez sam dokazu vyuzijt.. kdyby nekdo chtel rad neco odprodam za slusnou cenu.

Old Post 30-06-2019 v 16:44 PM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 16

Jestli nekdo bude chtit mam na prodej cca 200semen vlastniho fem. magnumu.

Old Post 05-04-2020 v 14:53 PM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9437640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív