Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » gsm kontroler otazky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
vyplati se investovat do gsm komunikatoru??
ano je to dobra vec bezpecnost predevsim
tohle neresim
vyhozene penize nic takoveho nepouzivat
koupit kdyz uz tak neco jineho
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Nápad gsm kontroler otazky Příspěvek č. 1


zdravim vsechny tady jen tak z nudy jsem si projizdel net a zastavil jsem se u gsm komunikatoru od flajzara docela me to zajima ale na me o tazky tam nejsou odpovedi chtel bych to jako bezpecnostni system do me skrine jak teplotu treba nft roztoku nebo treba na vypadky elektriny ze lampa svici ci ne proste se mi to libi ale moc o tom nevim kdyby me tady nekdo s tim vice seznamil byl bych rad protoze 3litry nechci dat jen tak tak budu velice rad za nejake odpovedi jinak tady je link http://www.flajzar.cz/gsm-komunikat...tu-gsm-din3.htm abyste jste vedeli o co vubec jde a co chci

Old Post 24-08-2013 v 19:51 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2470810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív