Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » moje první krůčky k pěstování ve skříni 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
blurayman
Nový Člen

Karma uživatele blurayman - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 7  

moje první krůčky k pěstování ve skříni 2 Příspěvek č. 1

ahoj, jsem tu zase ikdyž jsem se odmlčel a moje puvodni tema bylo smazáno (nikde jsem jej nenašel) to mě docela zklamalo ale tak budiž

každopádně dosavadní progress...

skřín vystlána dia.folii vyčištěna

dorazila cooltube a 400w grow HPSka podařilo se mi ji namontovat a zapojit a svitim...před 5minutami proběhl prvni test zapnuti a měl sem radost že to jede

každopadně z objednavky z growshopu sem měl maličky problem...když si objednam 2x 135mm objimku tak to znamena že chci dva kusy a ne objimku 270mm s jednou sponkou...uvažujme hlavou nemam tu kanalove vetraci potrubi xD (objednaval sem vše na 125mm tak kruciš...)

no to chce klid že ano je to 33korun...

každopadně bude velka legrace narvat 127mm trubku na 125mm cooltube to už jsem zjistil....velice nahovno vam povim to nejspiš rozbiju při te manipulaci sem totiž velkej klidas

pak nasleduje zavěšení do skřině no a pak kabeláž par děr na větraky atd...to doladim postupně neni moc horko tak to snad vyjde...

colltube bude prohanět 125mm axialni ventilator (pokud kněmu ufiknu z něčeho kable )

mam 5 takovych polochciplich řizků ktery se naštěsti vzpamatovaly...trochu jim oschly špičky listů ale už jsou vitální sem je trochu orval a už vypadaj k světu

asi je to blba otazka ale dava se řizkum světlo 12/12 nebo nejak jinak?

vyzkoušam a přidam pak i nějaky ty fotenky at mate představu skřin je klasicka satni takova menši tudiž cca 40hx80šx180v


rad bych poděkoval forku a vam z groweru protože bez vas bych ani to blby světlo nezapojil dobře postupne sem tu vydoloval co to všechno znamena a taky diky growshopu za vstřicnost a častečnou pomoc s kabeláží ... peace!


joooa uplně jsem zapoměl mam takovej malej projektek na kterym kutim tak trochu souběžně bokem...bude to 350w červeny LED světlo už sem v pulce projektu jenom najit čas a pospojovat dilečky dokupy taky se mi zda že to nesviti nějak extra moc (jednotlivě) a asi to bude muset bejt uplně nalepeny na ty kytky ale jinak to prej ma slušny vysledky a hlavně ledky nežerou a jsou nesmrtelny

rád pěstuju...ale skoro nehulim.

Old Post 21-08-2013 v 16:23 PM
blurayman je offline   Profil uživatele blurayman   Find more posts by blurayman   Foto galerie člena blurayman   Click here to Send blurayman a Private Message   Add blurayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

Čau,na řízky se svítí 18h světlo/6h tma. Jinak přijde mi,že na tvůj prostor je 400W zbytečně moc,optimální podle FAQ je 1x1m.

Old Post 21-08-2013 v 17:02 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Murph
Čau,na řízky se svítí 18h světlo/6h tma. Jinak přijde mi,že na tvůj prostor je 400W zbytečně moc,optimální podle FAQ je 1x1m.


Jak víš že má malí prostor nikde o tom nic nepsal jen tak rýpu

EDIT: jo už to vidím já to nečetl dokonce tak to promin asi to už nemám hulit

Old Post 21-08-2013 v 17:21 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blurayman
Nový Člen

Karma uživatele blurayman - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Murph
Čau,na řízky se svítí 18h světlo/6h tma. Jinak přijde mi,že na tvůj prostor je 400W zbytečně moc,optimální podle FAQ je 1x1m.


ahoj...jo už sem se dočetl dikes ještě to asi chvilku potrvá než pojedu grow ale světlo už sem pověsil a vypada to bomba...

heled mam cooltube tak proč jim nesvitit pořadně? čim vice světla tim vice adidas a teplo pujde stejne dopi... ja to hodlam spise tlačit do kvality než do kvantity jenom tak experimentovat takže jim budu svitit možna i zboku a takovy kravoviny...sem už přemyšlel i nad CO atd...akorat oficialne je to silene prepaleny spis jenom tak prifukovat lehce pres nejakej ventil...sezenu si velkou tlakovou lahev a budu to chodit plnit jakože na paintball

třeba ty ledky jsou fakt pěkně a to světla ma idealni vlnovou delku bez zbytečneho tepla se fakt těšim až uvidim vysledky každopadně napřed mě čeka prace...jdu uklidit okolo skřině a pak vyřezat diry na odfuk a kabelaž ...

ps hodlam zkusit i rajčata na test alespon bude co jezt

no stress

rád pěstuju...ale skoro nehulim.

Old Post 21-08-2013 v 17:36 PM
blurayman je offline   Profil uživatele blurayman   Find more posts by blurayman   Foto galerie člena blurayman   Click here to Send blurayman a Private Message   Add blurayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blurayman
Nový Člen

Karma uživatele blurayman - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 7  

skřin hotova :) alespon zaklad... Příspěvek č. 5

hotovo a spusteno docela pohodička až na tu zkurvenou rouru tu vymyslel snad sám satan nejde to řezat nejde stim manipulovat a narvat to na cooltube mi zabralo pul hodiny na desattej pokus xD

chtěl sem tu nahrat fotky poradi mi někdo jaK??? ja na to asi nepřindu

rád pěstuju...ale skoro nehulim.

Naposledy upravil blurayman 22-08-2013 v 03:37 AM

Old Post 21-08-2013 v 20:37 PM
blurayman je offline   Profil uživatele blurayman   Find more posts by blurayman   Foto galerie člena blurayman   Click here to Send blurayman a Private Message   Add blurayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 6

mrkni se do FAQ...

ale v kostce... dáš "Odpovědět" (neplést s "Rychle Odpovědět") a dole zaškrtneš "Ano! připojit obrázky z galerie." pak Submit, vybereš fotky a tradá...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 22-08-2013 v 07:49 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blurayman
Nový Člen

Karma uživatele blurayman - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

tak dávám menší update... pak ještě budu bojovat stěma fotkama nějakyma a možna sem něco dodám, spíš ale ne i z bezp. důvodů...

samozalivaci květinače, kokos perlit 400W květ

shrnul bych to takto...měl sem různě velký řízky z venkovní matky když ještě bylo teplo, asi sem to tu už psal...bylo jich nějak 10 cca

totalně sem šecko zhnojil a moc sem to zastřihnul udělal sem 2xfim a tak sem dosáhl toho že rostlinky měly max do 30cm výšky ...postupným prostříháváním atd sem alespon v jednom květináči (polovině řízků) dosáhl jakési úrody...většina těch pidirostlinek se proměnila ve velké pálky obalené hodně solidně krystaly které po usušení vypadají fakt mega luxusně leskne se to až až...

bylo již otestováno dvěma huliči zkušenými a oba potvrdili že je to rakev (což se divim sice ale je to tak)

hnojiva byly uplny obyč jakejsi mix co sem dostal ke truhlíkům a plus sem dával tekuty hnojivo do zálivky (nebublal sem tomu nic proste barelek s hnojivem odstata voda...

celkově to ještě zvážený nemám ale je to tak 120g kvalitního matroše pořadně ostřihanych palic.

a dneska sem zasadil naklíčené semínka na druhé grow.

rád pěstuju...ale skoro nehulim.

Old Post 02-11-2013 v 17:39 PM
blurayman je offline   Profil uživatele blurayman   Find more posts by blurayman   Foto galerie člena blurayman   Click here to Send blurayman a Private Message   Add blurayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 8

zdar to jedeš teď nebo už je to dyl?

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 24-07-2014 v 17:01 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

stalada Příspěvek č. 9

zdar nějaké nové info?

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 25-07-2014 v 10:18 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

indor treti pest Příspěvek č. 10


nejde mi sem dat foto od 3kroku si nevím rady jak a kde ty fotky vberu natož je sem nějak umistit

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 25-07-2014 v 11:18 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 11

hurá už sem na to přišel.až bude více času hodím sem nějaké info o mém pěstu

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 25-07-2014 v 11:21 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 12

pěkný svině akorat se mi zda ze zloutnout listy nebo je to foto ? bud pryc s nima nebo vodu / hnojky

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 25-07-2014 v 16:26 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-05-2011 - Indoor pěstování ve skříni - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7338620 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív