Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » TopSpin+AtamiWilma-->Orange Bud,White Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné TopSpin+AtamiWilma-->Orange Bud,White Widow Příspěvek č. 1

Naposledy upravil 11-08-2013 v 10:50 AM

Old Post 08-08-2013 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: TopSpin+AtamiWilma-->Orange Bud,White Widow Příspěvek č. 2





Zdravím,tak jsem tu se svým druhým počinem.. První kolo bylo slušný a tohle bude doufám ještě minimálně o 50 procent lepší.. Zatím vše šlape jak po másle a mám z toho radost..

Teď něco k systému:

Stan - DarkStreet II 120 x 120 x 180cm

Stínítko - TopSpin II XL

Výbojka - 400w-růst,600w-květ

Hnoje - Komplet od Atami

Pěstební medium - Gold Label Mix 50/50 Coco/Švédská rašelina

2x Zavlažovací systém AtamiWilma 8-->11L

Teplota - den29°C,noc25°C

Vlhkost - 65-75%den,noc

PH - 5,9-6,1

Řezy vlastní selekce ze semen regular od Dutch Passion-Orange Bud,White Widow

Naposledy upravil 08-08-2013 v 20:34 PM

Old Post 08-08-2013 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


A hned průser lidi, kouknu do stanu a vidím tam nějaký sv.ně.. Nevíte co to je??

Old Post 08-08-2013 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4

zdar!
moc pekne kvítečka!! tu wilmu 8 sem chtel dřív taky, tak budu koukat co a jak s tim..

at se ti daří !,

a ten prúser vypada na takové ty malé mravence s křídli.. jsou docela hbití a čilí, pokud jsou to Oni!..

pozabíjej to nejakú hadrú..

Old Post 08-08-2013 v 23:15 PM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 5

Zdar,

mne to príde ako niečo z tohto hmyzu. Proste je to "osička" a tá pokiaľ je mi dobre známe, likviduje iný hmyz a pre kytky je neškodná.

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 08-08-2013 v 23:15 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

The worst

Zdar,dík za info a doufám,že máš pravdu.. Nechám tomu tedy volnej průběh..

Old Post 09-08-2013 v 15:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

A ještě mě napadla jedna otázka jaký je nejlepší cyklus zalévání?? Zatím mám zapnutý zavlažovaní jednou denně těsně před rozsvícením na deset minut?? Může to tak být??

Old Post 09-08-2013 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 8

Já jedu Wilmu zaplou v kuse.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 09-08-2013 v 16:17 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Počkej jako fakt jo?? Jakou máš kapilarku???

Old Post 09-08-2013 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10

No jasně, vemou si co potřebujou a ta voda nestojí,mám klasicky to co k tomu bylo....




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 09-08-2013 v 17:26 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11



up.. 4den 12/12

Zdar tě,tak zatial to je opět jízda králů a mám z toho velkou radost,oproti prvnímu kolu jsou kyti mohutnější,zdravější no prostě celkově hezčí,přikládám to větším květináčům , systému AtamiWilma a určitě i Top Spinu, se kterým zatím netočím , ale vše přijde.. Jediný z čeho mám hrášky jesi kyti ukočíruju výškově..

A tady nějaké foto,jenom pro srovnání 1,foto z 9.8. 2013 2,foto z 12.8. 2013

Old Post 12-08-2013 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Jdu se zabít,3 dny jsem nebyl doma a včera kouknu do stanu a šok jako kráááva,koukalo tam na mě 7 samců.. Ty voe já jsem nasranej na celej svět a hlavně sám na sebe a na mého kamaráda pze jsme dvě vykouřla a asi jsem řezaly 2 samce.. A to jsem si myslel,že to bude bezstarostná jízda,ale neházím flintu do žita a kyti jsem roztahal nalámal a zkusím opět vyplnit celý prostor.. Ty kráso vypadalo to na velkou gramáž,ale takhle koumu že koupím slabší světlo (400w) když mám ten přepínatelný předřadník a dojedu to jen tak symbolicky,nebo nevím,co myslíte vy??

Old Post 16-08-2013 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

nic takovyho kup rychle rezy tady na bazaru a je to. hold prepnes trochu pozdejc nic se nedeje

Old Post 16-08-2013 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Ty kráso vypadalo to na velkou gramáž,ale takhle koumu že koupím slabší světlo (400w) když mám ten přepínatelný předřadník a dojedu to jen tak symbolicky,nebo nevím,co myslíte vy??


Jestli máš přepínatelnej předřadník, tak tam nech normálně tu 600W výbojku a prostě přepni předřadník na 400W, výsledek bude stejnej a nevyhodíš zbytečně peníze za další výbojku.

Old Post 16-08-2013 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

scorpicco:

čau,dík za rady,jsem myslel,že nemůžu přepnout 600W výbojku na předřadníku na 400W..

Old Post 17-08-2013 v 08:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
scorpicco:

čau,dík za rady,jsem myslel,že nemůžu přepnout 600W výbojku na předřadníku na 400W..


Takhle to udelat muzes, ale obracene rozhodne ne

Old Post 17-08-2013 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1624530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív