Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Záměna výbojek - vliv nižší wattáže na výnos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Záměna výbojek. Příspěvek č. 1

Zdravím . Nevím jak ale prostě se stalo že jsem omylem do krabičky od 400w výbojky dal 250w výbojku a všiml jsem si toho asi po 3 týdnech svícení . Takže 250w výbojka byla ve 400w předřadníku... Otázka se netýká ani tak výbojky protože jsem ji zkoušel zapojit do 250w předřadníku a jede naštěstí v pohodě otázka se týká výnosu. Jde o to že jsem někde na groweru četl že když se svítí na květu slabší výbojkou a pak se výbojka vymění za silnější tak už to nemá zas tak velký vliv protože kytky se nastavily na tu slabší. Svítil jsem s 250w ty 3 týdny květu teď je tam ta 400w. Mám očekávat nižší výnos ?

Old Post 18-10-2015 v 21:28 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

nasadením vyššej watáže nič nepokazíš (hovorím o tvojom prípade z 250w na 400, rozhodne nie nejaký extrém z 250 na 2000 ) a hlavne silnejšia výbojka ti presvieti aj na nižšie položené palice, najmä tým môžeš pomôcť

Old Post 19-10-2015 v 09:39 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: Záměna výbojek. Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Borda
otázka se týká výnosu. Jde o to že jsem někde na groweru četl že když se svítí na květu slabší výbojkou a pak se výbojka vymění za silnější tak už to nemá zas tak velký vliv protože kytky se nastavily na tu slabší.


Uuuuffffff Kamaráde, teď si mi nasadil brouka do hlavy, v ten moment co jsem to přečetl, jako by mi vyvstal přesně ten příspěvek co máš na mysli přímo před očima. Bylo to moc pěkně popsaný, už nevím od koho, nějakej starší pes tady (tgm.master, tomas2pet, guerrila, nebo machoman, fakt už si nevzpomínám).
Takže sem se pustil do hledání, páč mi to klasicky nedalo viď No ale dal si mi zabrat kamaráde. Nic méně origo. příspěvek sem nenašel, mám za to, že je zašitej někde v galerkách, bylo to téma o vyšší wattáži, nechat bejt.

Každopádně tady jsem ti našel Bártovo vyjádření k tvému dotazu a hned 2x, které jen potvrzuje tvoji myšlenku a moji vzpomínku

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Po přepnutí na květ, musíš dát plný výkon, jinak klesá výnos, ověřeno. Šetřit mužeš na rustu a nebo na závěr, před a na proplachu.


-> Odkaz na příspěvek.

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Použij normální 600w výbojku, životnost to trošku zkrátí. Nezapomeň na zásady, po přepnutí na 12hod musíš dát výkon, na který chceš sklízet, přidávat postupně sníží výnos. Dále po třetím kole už měn výbojku, jinak zase klesá výnos. Svítit méně na rustu vliv na výnos nemá.


-> Odkaz na příspěvek.

Kua, ale kde je ten starší příspěvek?!!?!?!?

edit: trochu jsem upravil název a přesunul téma...

Old Post 19-10-2015 v 11:35 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4

Díky moc Zedy Já jen doufám že to nedopadne tak jak popisují citace protože kytky jsou nádherné i přes to že jsem dlouho bojoval se škůdci a tak snad ta snaha nepříjde vniveč no.

Old Post 19-10-2015 v 14:49 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Ale tak zase se musí brát v potaz že do 250w výbojky šlo těch 400w z toho předřadníku Je mi jasné že výbojka má své vlastnosti výkonu a dalších věcí ovlivňujících sílu světla ale i tak.

Old Post 19-10-2015 v 14:51 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Borda
Ale tak zase se musí brát v potaz že do 250w výbojky šlo těch 400w z toho předřadníku Je mi jasné že výbojka má své vlastnosti výkonu a dalších věcí ovlivňujících sílu světla ale i tak.


Nemůžeš čekat, že si díky 400w předřadníku uděláš z 250ky, 4kilo Byla by to libovka, ALE.....

Sem slepej, tady je více méně k tvému dotazu vystavený téma v Indoor sekci ->

Kdy pouštíte plnou palbu W?

Old Post 19-10-2015 v 22:54 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

Bohužel se domněnky naplnily a holky opravdu vypadají jak kdyby byly pod 250w... Co už .

Old Post 20-10-2015 v 21:01 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9510020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív