Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 385

Jo, na Kristalon mám svůj vlastní názor. Zkusil jsem toho plno a moje zkušenost je, že Kristalon je nejhorší ze všech hnojiv co znám, zanechává v trávě hnusnou chem.chuť- pro mé účely je prostě na hovno. Když už si člověk na ty kytky svítí, tak by je měl i dobře krmit, protože ta investovaná pětka se vrátí na qalitě i qantitě.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 03-06-2003 v 10:35 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 386

2 psilos: Je ale velkej rozdil mezi tim, jestli hnojis za 50 nebo za 400. Nekdo to proste nema, nebo dat nechce. Je to naprosto idealni pro zacatecniky, nebo pro chudy. A neverim tomu, ze sezenes za tu cenu neco lepsiho.
Ta chut se da vylepsit treba cistou vodou 20 dni pred sklizni..........nechci se kristalonu zastavat, ale z toho nejlevnejsiho je fakt asi nejlepsi.

Old Post 03-06-2003 v 10:43 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
timothy
Stálý Člen

Karma uživatele timothy - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 387

na ty pejpry-lakmusy musíte udělat vodný roztok jinak nic nebude .k tomu hnojivu teďka jsem objevil 50-let starou knihu jak se pěstují květinky.a je tam složení hnojiv.už jsem si sehnal chemikálie takže doufám že kytičky hezky porostou.to složení je základního hnojiva:Ca3PO4,KNO3,NH4Cl,MgSO4,CaCl2.teďka jenom zkouším různý poměry,takže uvidíme.

Mějte se timothy

Samičkám třikrát zdar a samcům zmar

Old Post 03-06-2003 v 11:40 AM
timothy je offline   Profil uživatele timothy   Find more posts by timothy   Foto galerie člena timothy   Click here to Send timothy a Private Message   Add timothy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 388

to rajce: Kristalon je z toho nejlevnějšího asi opravdu největší sračka. Zeptej se kdekoliv v zahradnictví. Něco jinýho je kristalon trojsložkový, právě pro trávu. Myslím, že ho měly v hydroponii+. Ale je dražší. A je to asi jen shoda jmen. Pro ty , co nemaj prachy je mnohem lepší to, co píše ED. Wuxal je můj favorit. A nestojí tolik. Pro qět je bezkonkurenčn OBM , nebo potom hnojky pro jahody.íA právě pro ty, kdo nemaj prachy jsou výhodnější qalitní hnojiva. Nemusí být drahý. Já možná vypěstuju za jednu úrodu tolik, co Ty za 2. s kristalonem. Co je tedy levnější???Kristalon znám od začátku, co je u nás na trhu, může to být tak 6-8let. Prostě ho tak 4 roky už vůbec nepoužívám. Myslím, že i začátečník bez peněz může vypěstovat krásný hustý kytky. Ale se samotným kristalonem to asi nebude.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 03-06-2003 v 12:12 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 389

No tak podívejte se, ja sazím venku v přírode pochopitelne no a jako hnojivo pouzivam vzduch hlinu a hlavne, VODU, kterounabiram v kamenolomu, coz ma hroznou vyhodu, je v ni prach a hlavne trocha vapence, coz se mi osvedcilo ze je opravdu vyborny, obcas beru aji trocha vapence a posypavam praskem moje kytcky dole u stonku...

Tim mi kytky za 6 tejdnu vyrostly uz do pul metra, presne 47 cm

Old Post 03-06-2003 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekill
Nový Člen

Karma uživatele Jekill - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 390

Nazdar Indooři, mám problém dochází mi BioNova Nutri Nova A a Nutri Nova B....kořenovýho a růstowýho stimulátoru mám zatím požehnaně... newíte něgdo gde sehnat další litrový láhve? koukal sem na netu a v žádným growshopu nejsou...uveďte mi prosím i cenu esli budete wědět.....

Old Post 04-06-2003 v 13:01 PM
Jekill je offline   Profil uživatele Jekill   Find more posts by Jekill   Foto galerie člena Jekill   Click here to Send Jekill a Private Message   Add Jekill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 391

Cau Jekille hnojiva od Bionovy najdes na www.hydroponieplus.cz

Old Post 04-06-2003 v 21:17 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekill
Nový Člen

Karma uživatele Jekill - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 392

Nazdar Smokersone
díky moc za adresu, ale zrowna ty NutriNovy A a B tam nejsou...maj tam jen X-Cely a B-enzymy kerejch mám požehnaně....newěděl bys eště o něčem prosím tě?...ale i tak díky

Old Post 05-06-2003 v 07:20 AM
Jekill je offline   Profil uživatele Jekill   Find more posts by Jekill   Foto galerie člena Jekill   Click here to Send Jekill a Private Message   Add Jekill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 393

to psilos: Trosku sem to zmotal. Samozrejme mam na mysli kristalon START pro rust! Plod a kvet nema s palicema moc spolecnyho
.....apropo....ted je novej kristalon podzim s n-p-k 6-19-19. To uz zni trosku jinak???

Old Post 05-06-2003 v 09:09 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 394

pro Jekill:
...mohli by to snad mit na www.growing.cz ..po pravy strane mas menu dej si produkty a stahni si cenik podle navodu co tam je..NutriNova A+B 1l-300kc

Naposledy upravil smokerson 05-06-2003 v 11:37 AM

Old Post 05-06-2003 v 11:30 AM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 395

to rajce: Kristalon má na sobě možná hezký wobrázky a to je ten psychologickej aspekt. Obal prodává. Jsou na něm hezký kytky a výpěstky, na druhých ne, tak to je tenhle asi lepší..... Opak je většinou pravdou , ty největší sračky mají ty nejdráždivější a nejlepší obaly a reklamy.Dobrá věc se projeví sama . Chci jen říct, že forma a výrobní postup látek obsažených v Kristalonu Start, Qět, Podzim, Jahoda není tak dobrý, aby to bylo pro kytky lehce stravitelný. Prostě to moc nežerou. Jo , ty látky tam jsou , ale jinak. To je jako když pes nežere soju, ač je tam dost bílkovin a radši zbodne kus masa, který má pro něj stravitelnější formu. Je mi jedno, kdo co a jak pěstuje, ale fakta se prostě nedají wošidit. To přirovnání je možná trochu špatný, kytky si nevybírají co jíst, jenom prostě buď přijímají dobře, nebo špatně-snažím se Ti jen vysvětlit, jak to myslím.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 05-06-2003 v 12:13 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amazing Dope
Nový Člen

Karma uživatele Amazing Dope - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 396

Ja hnojim jenom mocuvkou z kopriv:nasekat koprivy na drobno,dat do 20l kyble do poloviny-ale POZOR nesmi byt kovovy jinak se vam stane ze kyti budou samci nevim proc ale je to tak, takze plastovy nebo dreveny kybel zalit odstatou vodou nebo z potoku, a nechat minimalne 14 dni kvasit, ob den zamichat a je to hotovy. Potom uz jenom naredit vzniklou mocuvku v pomeru 1:20 s odsatou vodou... Tak timhle hnojim na rust a na kvet kolem stonku kobilince a prelivam to vodou to splachuje zivyny do zeme a taky se to kolem tolik nevysusuje... Zdarc Palec

Old Post 05-06-2003 v 14:32 PM
Amazing Dope je offline   Profil uživatele Amazing Dope   Find more posts by Amazing Dope   Foto galerie člena Amazing Dope   Click here to Send Amazing Dope a Private Message   Add Amazing Dope to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 397

Rajce: Ok diky za radu. Uvidim kolik mi to kviti zvladne. Zatim budu zacinat 2g na 2l a pak zvysovat a uvidim.

vriter@cz

Old Post 05-06-2003 v 19:17 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekill
Nový Člen

Karma uživatele Jekill - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 398

to smokerson...díky moc zachránil si mi hulení......už mám to A a B jen na 14 dní...takže okamžité nakoupení nejlépe 5 litrů (ekonomické balení)......díky

Old Post 05-06-2003 v 19:21 PM
Jekill je offline   Profil uživatele Jekill   Find more posts by Jekill   Foto galerie člena Jekill   Click here to Send Jekill a Private Message   Add Jekill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
menurak
Stálý Člen

Karma uživatele menurak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 399

mam dotaazek, kdyz venku, co bude lepsi prokyti : nakej ten vuxal, anebo hnojivo od zemedelcu na kukurici,? thx

vapoMENUrak vidžája

Old Post 06-06-2003 v 12:59 PM
menurak je offline   Profil uživatele menurak   Find more posts by menurak   Foto galerie člena menurak   Click here to Send menurak a Private Message   Add menurak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
menurak
Stálý Člen

Karma uživatele menurak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 400

kupuju vuksal, ted jenom pomyslet gde, thx, no na tu kukurici to snad bude, je to zkratka dusik a pote fosfor, a je to taky vyzkouseny, mooc pekny :-)

vapoMENUrak vidžája

Old Post 08-06-2003 v 22:10 PM
menurak je offline   Profil uživatele menurak   Find more posts by menurak   Foto galerie člena menurak   Click here to Send menurak a Private Message   Add menurak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1146780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív