Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » first grow - af- prosim o pomoc a rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Aloneee
Nový Člen

Karma uživatele Aloneee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 17

Tak po 10 dnech ani jedno nevyklíčilo. Takže death. Má cenu ty semínka ještě zkusit dát do vaty? :O

By High

Old Post 04-08-2013 v 08:59 AM
Aloneee je offline   Profil uživatele Aloneee   Find more posts by Aloneee   Foto galerie člena Aloneee   Click here to Send Aloneee a Private Message   Add Aloneee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

už to s nima asi nevyhraješ buď jsi je utopil nebo jsou špatný semena celkově se mi to taky stalo mockrát ještě jsem to chtěl občas zachránit tím že jsem jednak do vody přidal peroxid kterej dezinfikuje a pomáhá porušit obal semena a pak už ze zoufalství jsem semena opatrně otevřel jak můšle abych viděl jestli vůbec žily a když nebyly uhnilý tak se prostě nedostaly přes slupku možná byla moc tvrdá nebo nevim ale stává se to i to..jen myslím že už je nezachráníš a i kdyby není jistý jak se budou chovat dál

Old Post 26-02-2014 v 14:25 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5711000 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív