Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Malé rostlinky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Malé rostlinky? Příspěvek č. 1


Ahoj zajímalo by mě jestli to není malý. Už mi to roste 2 týdny. Ze začátku byl stonek hrozně vysoký tak jsem to přesadil a dal ho trochu níže.

Jinak odrůda je to jedna z nich. Měl jsem více semínek nevím co je tohle zač Jedna z nich prostě


http://www.taoseeds.cz/autoflowerin...k-one-auto.html

nebo


http://www.taoseeds.cz/tao-seeds/783-top-tao.html

Old Post 14-07-2013 v 17:25 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

Možná bude problém v hlíně,minimálně zkus hlínu namíchat s trochou perlitu.Nebo pokud hodláš se tomu trochu více věnovat,tak ve FAQ jsou návody na namíchání vlastního substrátu.Jinak s tím zahrabáním jsi to udělal dobře. A pozor na přelití takto malých rostlinek

Old Post 14-07-2013 v 17:29 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Jinak ještě jsem přidal odrůdy.

To s tím zahrabáním jsem se dočetl někde tady Perlit vyzkouším v pondělí koupím.

Old Post 14-07-2013 v 17:35 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 4

Vidíš, chybama se člověk učí. Příště už dáš hlínu do květníku do 1/3 až poloviny a pak jenom přidáš hlínu.

Jestli to budeš dávat do většího květináče tak nezapomeň na drenáž, není nic horšího než uhnívající kořínky.

Old Post 14-07-2013 v 21:24 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5


Tak po 25 dnech jdu sem a mám tady fotky. Je vysoká 12 cm a nehnojená! Až dnes jsem jí poprvé pohnojil není celkem malá?

Díky za tipy.. zalévám jí podle oka i hnojím podle oka.

Old Post 28-07-2013 v 19:16 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Mahon
Tak po 25 dnech jdu sem a mám tady fotky. Je vysoká 12 cm a nehnojená! Až dnes jsem jí poprvé pohnojil není celkem malá?

Díky za tipy.. zalévám jí podle oka i hnojím podle oka.


Teď už to nijak zásadně nenakopneš k rychlejšímu růstu. Problém asi byl někde na začátku, když píšeš, že se ti stonek táhnul nahoru. Z toho bych usuzoval, že v té době měla ta kytka málo světla.

Old Post 29-07-2013 v 09:18 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Tak nějak mám ty listy ohlé dolů vůbec nevím proč, zalévám, hnojím přiměřeně... Zítra dodám fotky

Old Post 29-07-2013 v 19:16 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-07-2011 - zaplavene rastliny - 9 odpovědí
03-08-2007 - umírá mi rostlinka - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2204250 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív