Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Deimosy z Legalizace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Deimosy z Legalizace Příspěvek č. 1






Zdravím Growery a Growerky, dneska píšu o Deimosech, zasadil jsem je 10.6. do hlíny na zahradě ale tam se jim vůbec nevedlo, za dva týdny povyrostly jenom tak 2-3 cm asi kvůli moc těžký a neprostupný hlíně, tak jsem je 28.6. přesadil do květináčů ( 7 a 6 litrů stejný jsem neměl ), jedna měla smůlu a za pár dní ji okousal slimák ( ze čtyř listů jeden sežral a druhej prokousal ) tak asi šokem je o dost pozadu oproti druhé, ta je už ve fázi květu

substrát pro pokojové rostliny
na růst nehnojeno
na květ Atami Bloom-C

Naposledy upravil Pacient24 28-07-2013 v 13:52 PM

Old Post 26-07-2013 v 13:55 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

druhá fáze květu? Příspěvek č. 2





zdravím chci se zeptat jestli mi někdo odpoví jestli už mám přestat s hnojevem na květ a proplachovat čistou vodou, nebo jestli už je pozdě. A taky jsem se chtěl zeptat jestli má cenu u AFka šoupnout ji na pár dní do tmy před sklizní. Díky

Old Post 31-07-2013 v 12:12 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 3



ahoj nerad ti zasahuju do vlakna, ale mam taky jednoho demona z casaku.
uplne si nejsem jisty kdy ho sklidit.mam ho teda trochu vetsiho.



Old Post 31-07-2013 v 12:49 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 4

Tak tem má nejméně tak 3,4 týdny před sebou

Old Post 31-07-2013 v 17:48 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od mumuk
Tak tem má nejméně tak 3,4 týdny před sebou


Jestli myslis toho mojeho demona tak se asi dost pletes.
Uz je nasvete pres dva mesice.ted jsem se docetl na jejich strankach ze doba je 65 dni.
Coz jim nevyjde diky tomu pocasi co bylo.takze jak uz mi nekdo psal necham to jeste tyden max 10 dni a kosa.uz leju stejne jen vodu.



Old Post 31-07-2013 v 21:16 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

Jo ja vim že pišo 65 dni to jo ale trva to normalně i 90 dni ale jak je libo

Old Post 31-07-2013 v 22:39 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

ten můj má 3-4 týdny před sebou že? A mám už teda zalívat jenom vodou? A nevadí že jsi "zasáhl" do vlákna, máš to pěkný a hodně štěstí

Old Post 01-08-2013 v 19:27 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

tak když už se ten pokousanej Deimos konečně vytáhl a dokonce přerostl toho prvního tak ho něco ohnulo, nevím jestli to byl pes nebo vítr ale je asi aji zlomenej protože od toho druhýho patra nahoru jsou všechny listy svěšený a už skoro suchý, ale spodní tři větve jedou do výšky, což u toho prvního Deimose nebylo, ten je centrál nerozvětvenej, takže asi věděj že už jsou vrchy oni, tak mám otázku jestli ten suchej vrch mám pak odříznout nebo ho tam nechat?

Old Post 07-08-2013 v 09:14 AM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

ja by som ho tam nechal čo najdlhšie, nech čo najviac dozrie, ak bude ďalej iba schnúť tak ho potom cvakni, a spodok môžeš ešte nechať ďalej rásť ak chceš

Old Post 07-08-2013 v 12:58 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 10




tak jsem ho nakonec sklidil,nekolikrat se mi ted pri tech vetrech prevratil do mokre travy tak aby mi nesplesnivel.
sklizeno cca kolem 80dne



Old Post 09-08-2013 v 12:47 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emk
Stálý Člen

Karma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 150  

Budha Seeds Deimos Příspěvek č. 11


Tiez mam jedneho Deimosa z Legalizace, sadeny 15.6.2013 fotka z 13.8.2013.

Old Post 22-08-2013 v 07:48 AM
emk je offline   Profil uživatele emk   Find more posts by emk   Foto galerie člena emk   Click here to Send emk a Private Message   Add emk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

ten první šel pod kosu minulej týden, už je to suchý, má pořádný pevný pestíky, je docela dost popryskyřicená, voní suprově, kámoš kterýmu jsem kousek dal mi říkal že mu to vonělo po celym bytě tak to musel schovat do skříně gramců moc nebylo tip je okolo 8, ale 8 pro jednoho nebo dva lidi vystačí na pár dní určitě

smoke report 2 lidi 60tková žilcna - Ko
moc nekope, spíš uspávačka než nakopávačka, stav byl na tři hoďky a pak už jsem si musel lehnout snad aji přehulenej

a tomu druhýmu jsem cvakl ten vršek po tom co na něm uschly všechny listy a šli rozdrolit v prstech, takže jedou tři boční výhonky, už jsem mu dal i bloom-c poprvé a teď o víkendu to jdu zkontrolovat tak hodim nějaký foto

Old Post 23-08-2013 v 12:29 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2012 - deimos (Legalizace #11) - 21 odpovědí
27-07-2012 - DEIMOS/budha seeds/casopis Legalizace - 109 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3630450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív