Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor mi kvitne uz teraz , ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wilsh
Nový Člen

Karma uživatele Wilsh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 13  

Obecné Outdoor mi kvitne uz teraz , ?? Příspěvek č. 1

Caute
Pred 3mi týždňami som zasadil outdoor kde som dal vlastnú zeminu a aj rastlinky boli predpestovane
Teraz mám asi problém ze mi kvitnu , zistil som to asi pred 4-5 dňami - chcem sa teda opýtať ci je to chyba alebo to je vpohode ?? mám ich 11 a z toho mi kvitnu 2zeny a jeden chalan

Prosím o radu

Old Post 07-06-2013 v 15:36 PM
Wilsh je offline   Profil uživatele Wilsh   Find more posts by Wilsh   Foto galerie člena Wilsh   Click here to Send Wilsh a Private Message   Add Wilsh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Re: Outdoor mi kvitne uz teraz , ?? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Wilsh
Caute
Pred 3mi týždňami som zasadil outdoor kde som dal vlastnú zeminu a aj rastlinky boli predpestovane
Teraz mám asi problém ze mi kvitnu , zistil som to asi pred 4-5 dňami - chcem sa teda opýtať ci je to chyba alebo to je vpohode ?? mám ich 11 a z toho mi kvitnu 2zeny a jeden chalan

Prosím o radu


Normální to není, u nás je ale už měsíc hnusně a prší, taky mi některý nahodili preflowers.
Nech je jak sou, zase by se měli přepnout a normálně růst.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 07-06-2013 v 20:23 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik_A
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik_A - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Ahoj,

řízky jsem si dovezl 2. června a ihed je dal do skleníku cca po týdnu se mi taky začali objevovat tvz. Preflowers. Doufám, že se vše ustálí a přejde se opět do růstu. Je zajímavé, že řízky od jiného matkáře dovezené o 14 dní dříve žádné preflowers nemají. Jedná se o dva rozdílné druhy. Jinak letos to je se sluncem velmi žalostné (

Ať se daří

Old Post 10-06-2013 v 18:35 PM
Zahradnik_A je offline   Profil uživatele Zahradnik_A   Find more posts by Zahradnik_A   Foto galerie člena Zahradnik_A   Click here to Send Zahradnik_A a Private Message   Add Zahradnik_A to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 4

Do růstu by se to mělo přepnout fakt automaticky. Ono taky záleží čím a jak dlouho denně na to ten matkař svítil. Mě to taky párkrát začalo kvést ale cca po 3 tejdnech se to přepnulo z5 na růst, tak neměj strach.

Old Post 11-06-2013 v 07:54 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wilsh
Nový Člen

Karma uživatele Wilsh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Ok diki za rady

Old Post 11-06-2013 v 16:19 PM
Wilsh je offline   Profil uživatele Wilsh   Find more posts by Wilsh   Foto galerie člena Wilsh   Click here to Send Wilsh a Private Message   Add Wilsh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6

no přál bych všem aby to krásně rostlo,ale velká část rostlin se mi do květu dostava.Je to podle mě taky tim že tuhle dobu, minuly rok mi to šlo taky do květu,ale to bylo v pořádku,byl jsem s výškou spokojen,tenhle rok to bude ubohé,protože mi do konce sklizně zbývá 4-5měsíců do říjnu nebo listopadu

Old Post 19-06-2013 v 14:20 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wilsh
Nový Člen

Karma uživatele Wilsh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Ja uz ich mam skoro 1m vysoke a vyzera , ze budem mat asi 6 dievcat
a neham jednoho chlapca

Old Post 20-06-2013 v 21:32 PM
Wilsh je offline   Profil uživatele Wilsh   Find more posts by Wilsh   Foto galerie člena Wilsh   Click here to Send Wilsh a Private Message   Add Wilsh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopný laik
Nový Člen

Karma uživatele konopný laik - 76% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

Musím souhlasit. Také mi předpěstovaný The Ultimate přepl na květ když bylo několik týdnů pod mrakem.Nyní jede opět růst a už má 2,2 metru na výšku a na šířku je na tom ještě lépe. Je fakt, že jsem jej začal předpěstovávat již na začátku února.

Old Post 09-07-2013 v 18:03 PM
konopný laik je offline   Profil uživatele konopný laik   Find more posts by konopný laik   Foto galerie člena konopný laik   Click here to Send konopný laik a Private Message   Add konopný laik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
praz
Nový Člen

Karma uživatele praz - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9

no, ja som tu sice mal asi 2 týždne zamračené, upršané počasie, preplli sa mi iba rastliny, ktoré som si predpestoval a sadil som ich už v apríli, ostatné vysiate až mesiac nato rastú úplne v pohode. Haluz je to, že už im to trvá 3 týždne a majú blizny také, že počítam, že už sa môžem iba prizerať ako idú 3 mesiace do palíc......

Old Post 17-07-2013 v 20:29 PM
praz je offline   Profil uživatele praz   Find more posts by praz   Foto galerie člena praz   Click here to Send praz a Private Message   Add praz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3325640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív