Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Comeback
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
coltivatore
Nový Člen

Karma uživatele coltivatore - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Comeback Příspěvek č. 1

Už jsem tu kdysi byl a moje příspěvky zmizely, teď chci napsat inzerát do bazaru a nejde to, čím to asi tak může být?

Nejspíš tím že zde vzhledem ke zmizení mých příspěvků žádný nemám.

Tedy tento je můj první.

Stále my nejde zveřejnit inzerát do bazaru tak ho dám sem,
jiné řešení neznám.

Poukázka 500kč za 300kč - Praha !spěchá!

Zdravím,

mám na prodej dárkovou poukázku v hodnotě 500kč do specialgrower.cz (Jinonická 7, Praha 5),

prodám ji za 300kč, osobně předám kdekoliv v Praze a to do neděle 7.7.2013 16:30, potom už mi je její prodej na nic.

Díky za případný zájem.

Old Post 06-07-2013 v 01:22 AM
coltivatore je offline   Profil uživatele coltivatore   Find more posts by coltivatore   Foto galerie člena coltivatore   Click here to Send coltivatore a Private Message   Add coltivatore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 2

Zdar,

inzerát ti nejde pridať do bazaru z prostého dôvodu. Je v redakcii a čaká na schválenie. Videl som ich tam od teba tuším 3 (rovnaké) ...

Kto si počká, ten sa dočká.

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 06-07-2013 v 12:11 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Re: Comeback Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od coltivatore
Už jsem tu kdysi byl a moje příspěvky zmizely, teď chci napsat inzerát do bazaru a nejde to, čím to asi tak může být?

Nejspíš tím že zde vzhledem ke zmizení mých příspěvků žádný nemám.

Tvé příspěvky nezmizely ,najeď si na search na"dolní liště "u tvého příspěvku.
Jediný "plnohodnotný" příspěvek máš tady v tomto tématu
http://grower.cz/forum/showthread.p...8810#post728810
Všechny zbylé máš v tématech,ve kterých se příspěvky nepočítají.

Edit:" To je ale "příspěvek"co!LOL

Old Post 06-07-2013 v 12:43 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7307560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív