Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Moc vody venku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Moc vody venku? Příspěvek č. 1

Zdravím zdejší komunitu přátel zeleného listu mám menší problém vysadil jsem si na ven 9x Durban Poisson a 9x shamana největší výhodou kde bydlím je že je tu málo lidí ale je to jedna velká mokřina a to je ten problém na holkách je po 4 dnech venku vidět že se jim to moc nelíbí tak jsem přemýšlel jak okysličit kořeny a napadlo mě H2O2 popřípadě pokud máte již zkušenosti poraďte prosím

Old Post 21-06-2013 v 13:26 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 2

cau, ja osobne by som ich este vykopal kym sa da a hodil do nadob, kbelikov (min. 25l).

Old Post 21-06-2013 v 14:27 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

Tak pro pár lidí kteří toto téma zkoukly tak rozhodnutí padlo dnes mi přijdou Tex poty (http://www.growshop.cz/katalog/deta...tinac-cerny-15l ) přijde do toho klasická hlína zvolil jsem je kvůli tomu že si myslím že budou dost vzdušný a kořeny můžou prorůst do země ;-)

Old Post 26-06-2013 v 09:30 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

tak když jsem je přesazoval tak jsem docela koukal ty koreny uz byly docela rozjete ale jenom u durbanu ty shamani jsou porad takovy maly ale to nejak nezvladl kamos kterej mi je predpestovaval

Old Post 26-06-2013 v 17:16 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

Ahoj,
mam par kytek v bazine (vicemene doslova, bez holin se tam neda jit) a resil jsem to nasledovne:
vykopal jsem melkou diru, asi 10l a tu naplnil keramzitem. V dire se okamzite nalila spodni voda. Pak jsem ze stareho koberce (takového toho netkaneho kancelarskeho) udelal obruce asi 35cm vysoke a asi 50cm prumer a ty postavil nad tu diru s keramzitem. A do toho dal substrat a kytky (asi 80l/kytku). Zatim to funguje fajn, o povodnich byly vrsky "kvetniku" asi 15cm nad vodou, kytky to ustaly. Ty co jsou tam od zacatku kvetna maji cca 1m. Predpokladam, ze koreny v pohode prorostou az do keramzitu a budou si za sucha brat spodni vodu. Na miste je hodne raselinita puda a PH cca 6,4

Old Post 26-06-2013 v 18:11 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

Zdravím tak sem zasadil automaty a když jsem vyřešil problém se slimáky tak sem zjistil při dnešním přesazování že na jednom z míst mi kytky docela okupují mravenci nemá někdo z vás dobrý tip jak na ně prášek do pečiva nebo skořicový cukr?

Old Post 02-07-2013 v 13:44 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0430230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív