Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » dlouháns weeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

dlouháns weeds Příspěvek č. 1


hell"O"growers!

jelikož trh s konopnými semeny nám pomalu praská ve švech(prase aby se v tom už vyznalo), ale ceny jaksi ne a ne klesnout matkářů v mém okolí jak šafránu, a protože doba je drsná jak zima na pradědu a já jen v tričku, rozhodl jsem se investovat ‏cosi času, energie, peněz, zkušeností, nadšení.. a pokusit se o výrobu vlastních feminizovaných semen. tím bych mohl nejen ušetřit finanční prostředky za nákup holandských skunků, ale taky se zas po delší době přiučit něčemu ze šlechtitelského soudku
s procesem feminizace jsem začal v září loňského roku a letos někdy v lednu jsem vyklepával semena. no a teď přišel čas semínka na tu feminizaci otestovat, což bych si zde rád zdokumentoval.

Old Post 24-06-2013 v 15:46 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Co je to za cross? Rozepíšeš se víc o použité technice feminizace?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-06-2013 v 16:08 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3


citace:
Původní příspěvek od koles
Co je to za cross? Rozepíšeš se víc o použité technice feminizace?


o samotné technice feminizace snad až jestli to bude fungovat a ne v galerii. asi víš že jsou 2 možnosti, já na to šel s ionty stříbra.

selekce rodičů proběhla z 10-ti White Siberianů od Dinafem a 10-ti Northern Lightů od Royal Qeen Seeds. no selekce. prostě se mi mezi těma 20-ti kytkama podařilo najít 2 opravdu výjmečné kousky, kvůli kterým jsem si vlastně i postavil matkárnu


Matka - White Siberian (AK47 x WW)
zdaleka nejrychlejší semínko a od začátku to byla opravdová QUEENA. silná a mohutná rostlina, jejíž stonek musel být v první polovině květu mnohokrát drcen aby mi lampu neolizovala zvrchu. taky to bylo nejvíc AK feno a po téměř 10-ti týdnech květu taky nejvíc orosené. ještě že jsem si odebral řízek.
chuť je ovocná, připomínající trochu Blueberry, solidní výnos, palice jak šutr a silný ůčinek.

'Otec' - Northern Light
v růstu a ještě týden po přepnutí je to NL jak poleno, nijak zvlášť se neodlišující od svých sourozenců. pak ale začne bobtnat stonek a začátkem 3. týdne se v něm splaší zbytky sativy nebo co a spustí růstový sprint. kolik místa mu dáš, tolik si vezme a v klidu se v boxu porve s kdejakým hybridem. kvete až deset týdnů a na konci je minimálně 2x tak velký než ostatní, což se samo projeví i na sklizni.
i když voní i chutná jako NL, je to totálně ustřelené feno - říkám mu MONSTER LIGHT květy jsou vzdušnější, ne tak tvrdé jak klasika, ale jsou obrovské!


na obrázku vpředu vlevo je vidět 10-ti měsíční matka MONSTER LIGHT a její ubohý stoneček zatím stále v 3,5l teku květníku

Old Post 25-06-2013 v 17:20 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4


no nic, jdem na to!
semínka jak vidno klíčí bez problémů, do 48 hodin od navlhčení je venku 100% bílých 2cm červíků
sázím do sadbovacích kontejnerů 7x7 s kokosem a zaklínám

Old Post 26-06-2013 v 09:43 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 5


taaaak! do dvou dnů od naklíčení byli všici venku. po několika dnech v motherroomu se nám ale začali krapet vytahovat, páč se jim nedostávalo příliž světla v té jungli a 2 se mi podařilo zlomit. připravil jsem tedy box, ve kterém proběhne samotný test, prcky přesadil do finálních 3,5l květníků s kokosem a umístil pod 400W MH (prozatím)

co se boxu týče, jde o 240 x 120cm variantu Darkroom II, ale pojede jen 120 x 120 s jednou 600W lmpou.
o chlazení se postará plechové ufo 450m3/h a ciklační ventilátor 40cm

papání - kompletní řada Bcuzz coco včetně stimulátorů, Bionova BN Zym, BN K 20%, BN P 20%, BN Ca 15% a ze začátku taky semtam Nitrozyme a Phytamin na postřik

Naposledy upravil dlouhán 13-07-2013 v 09:40 AM

Old Post 03-07-2013 v 10:34 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad přepínám Příspěvek č. 6




tak! krapet nám osazenstvo prořídlo, ty 2 zlomené už se samo nezvetily, na to byly moc mladé. ale aby toho nebylo málo, tak, já hlava zbylinkovaná, potřeboval jsem na chvíli vypnout celou vzduchotechniku a jak jsem ji nahazoval zpátky, zapoměl jsem na cykační vent. uvnitř boxu pár hodin bez ofuku stačilo zlikvidovat 4 kusy hned, další 2 byli natolik streslé, že i když se snažili, po dalších dvou dnech jsem je taktéž vyhodil. nabrali příliž velké zpoždění na to aby se mohli prosadit po přepnutí. pro jistotu jsem k nim přidal 2 matky Nebuly, které neprošli selekcí. to pro případ, že si v boxu z těch semen hýčkám partičku hermáčů kdo ví..

fotky jsou pořízeny 21. den života prcků, kterýžto je taky posledním dnem 18/6 - přepínám na květ!

smrťák

Old Post 18-07-2013 v 09:56 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Palec nahoru up Příspěvek č. 7






týden po přepnutí (obr.1) se nic moc zvláštního neděje, rostliny pomalu přechází do květové fáze, vše je ok
















14. den 12/12 (obr.2-5) už ale celkem vyplnily prostor a růst je o poznání rychlejší
zezadu(zevnitř boxu) jsem zavěsil proklepávaný plech abych vrátil co nejvíc světla do prostoru mezi kytky.
poslední fotka je zboku boxu a od teď už budu fotit pouze odtud.
jinak nebuly směle nakvítaj, kytky ze semen zatím ani ň, což je normální. kontrola pohlaví proběhne nejdřív tak za týden

Old Post 02-08-2013 v 09:39 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+21 Příspěvek č. 8





třetí týden květu. přes neskutečný vedra se kytkám daří víc než dobře. nebuly se nám už krapet topí v trochu, abych tak řek, řidším moři zeleně. i tak začínám mít obavy že jsem to s růstem přehnal. no uvidíme.
některý kytky už začínají nakvítat, ale co na fotce vypadá jako jasně samičí pupen plný chloupků, je ve skutečnosti pupen s 2ma páry chloupků, zbytek jsou malé cípky listů ..a čertví čeho všeho. preflowes zatím všechny samičí, ufff

Old Post 09-08-2013 v 12:04 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Palec nahoru pohlaví Příspěvek č. 9






včera jsem už to nevydržel a vytáhl jsem několik kytek z boxu, abych mohl důkladněji zkontrolovat čistotu pohlaví i méně dostupných kusů a udělal jsem zároveň pár fotek.
po samčích zatím ani stopy

Old Post 13-08-2013 v 11:23 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

21+28 Příspěvek č. 10






nm,vsbdhhzncgsoism -s.m-slůljchlkagbzxtfc
n,cbylechaůopši´čúé
.nlbšuězprcšúv.kit
zqša§úp























spíšemama pheno














spíšefotr pheno















nebulka

..a kontrolní otázka:
jeslipak víte, vy smejdi, co je základem pořádný palice??

Old Post 18-08-2013 v 15:11 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11


přece pořádnej stoneeek!

Old Post 18-08-2013 v 18:05 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+42 Příspěvek č. 12





6. týden květu je za náma a já už si troufám říct, že proces feminizace proběhl úspěšně. prolezl jsem to kam jsem jen dosáhl ze dvou stran a nic. ani banánek, ani kulička, jen kynoucí salámky













zleva - mamapheno













- fotrpheno













- vpravo ta podstavená

Old Post 30-08-2013 v 10:03 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 13




..a když to křoví vpředu roztáhnu, vidím tohle














a nebulka











sativoid

Old Post 30-08-2013 v 10:14 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+56 Příspěvek č. 14




zdravíčko vespodek!

8 týdnů 12/12 za náma a max 2 ještě před náma. víc jim dát nemůžu, ale měly by to stihnout počítám.
odpojuji některé kusy od závlahového systému a začínám proplachovat.
občas to ještě prolezu, ale na samčí, nebo nějaké hermení už nevěřím (zdar všem skeptikům a puristickým škarohlídům )
a nejen že to nehermí, oni z toho navíc rostou takovýhle hovádka

Old Post 13-09-2013 v 17:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15



..tak třeba tahle obluda je k ní blbej přístup a blbě se fotí, tak jsem tam jenom naslepo strčil foťák a blik 2 joja drží hromadu bočáků co tam nejsou vidět, + jedno jojo na centrálu
při přepnutí mi to nedalo a odebral jsem řízky ze čtyř nejvyvynutějších kousků, kdybych náhodou chtěl prubnout zpětné křížení a tohle je jeden z nich
druhý a čtvrtý jsem zlikvidoval..








..a nechal jsem si ještě tuhle vzorovou sogovku, kterou tak rád fotím(mamapheno). není z nejvýnosnějších ale i tak dá solidně a hlavně kvalitu. kvůli téhle kytce(a pár dalším) jsem v 8. týdnu zastavil hodnotu EC na 2,2, protože mě po čistotě pohlaví začala zajímat taky kvalita matroše a tahle mrška už byla skoro modrá, nechtěl jsem ji přepálit. s většinou kytek by se ale vpoho dalo vylézt na nějakých 2,5 - 2,7 možná

Old Post 14-09-2013 v 17:09 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16



fotrpheno. ale totálně. stejná struktura růstu, stavba květů, vůně, výnos...














další kousek po taťkovi, jen pomerančová vůně připomíná Orange Bud. kde tohle se tu vzalo..






mimochodem hodil jsem nějaké semena do bazaru, kdyby měl někdo zájem - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71748

Naposledy upravil dlouhán 20-09-2013 v 13:49 PM

Old Post 14-09-2013 v 18:03 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6726160 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív