Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pojezd ano či ne ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Dotaz pojezd ano či ne ? Příspěvek č. 1

zdravím groweři
chtěl bych se zeptat zdali mate někdo skušenosti s pojezdem popřipadě jaké
?
muj hlavni problem je vynos!! at dělam co dělam sklizim jakoby mi to stalo respektive na ploše 120*120 stan osvětleni 600w sodik sem sklízel 0,5 kg při technice sgrog
po rozšiřeni na stan 240*120*200 a koupi pojezdu sklizen 0,5kg při dvojnasobnem počtu rostli ¨,jako pěstební medium kokos , pochopitelně samozavlaha 2* deně 1h před sepnutim a pak v puli cyklu.
děkuji za zkušenoisti

Old Post 21-06-2013 v 13:58 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 2

A porovnáváš u stejného modelu? Kvalita selekce je jedna z nejduležitějších cest k výnosu.

Grow Max 150W

Old Post 21-06-2013 v 14:48 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

jel sem dvakrat ed rosental pravě ,pokažde lux hulčo ale ten vynos ...a klony jsem si dovezl od sousedu z vydně všechny stejny pokažde kol 25 cm při sazeni pak 3-4 růst aby rostlina byla dostatečně silna a pořadně plodila , použivam pravý aving pro co nejlepši rozptyl světla

Old Post 21-06-2013 v 14:53 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

a sry za hrubky psaní není ma silna stranka. pišu jen kuli členum co jsou vysazení na dodržovaní gramatiky

Old Post 21-06-2013 v 14:55 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

a zkoušel jsem i ak
47 z vlatni selekce a vysledek byl totožný

Old Post 21-06-2013 v 14:57 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

jiank abych předešel zbytečným otazkam .. pěstuju 7let setkal sem se snad se všim co jde začinal sem na 400w kdysi, vynos mi vždy odpovadal vataži me rostliny dostavaji veškěrou možnou peči kterou je v lidských silach možne nabidnout .. proto prosim členy ktere maji z pojezdem už skušenost mně osobně napadala možnost zdali se pojezd nepouživa jen na růstovou fazi a v době největšiho bujeni se přidava ještě jedna lampa ale kupovat celí set jen abych to vyzkoušel se mi nechce

Old Post 21-06-2013 v 15:25 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49324

neboj se toho , pojezd za dve tri sklizne vychytas , jedu pod nima njakou dobu a v poho,,,,

Old Post 21-06-2013 v 16:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

diky zatim neklesam na mysli

Old Post 21-06-2013 v 16:36 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 9

pojez je dobrá věc při řešení problémů s vysokou teplotou, ale na výnos až tak +- ne...
při stanu 240 je dobrá volba na ten růst, použiješ 600w MH + pojezd tak za 1 ušetříš za šťávu 2, nepřehříváš malý rostlinky a rovnoměrně rozptlýlíš světlo... ale na květ dej už 2x600
Jinak cesta k úspěšnému výnosu není jen o světle... až ze 40% to bývá genetika!
PS a nezapoměň že prckové z vídně nejsou většinou z 1 matky někdy i více phenotypů.
tak ať se daří ;-) a neklesej na mysli, pokud chceš větší výnos do pojezdu určitě jdi!

Old Post 21-06-2013 v 20:10 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

děkuji za přispěvek ale moc mně to hlava nebere ... hlavně tohle je to vytrženy :ale na výnos až tak +- ne.
pokud chceš větší výnos do pojezdu určitě jdi!
mmužeš mně to objasnit ?

Old Post 21-06-2013 v 21:44 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 11

Jak jsem psal pomůžeti s řešením vysoké teploty! což je hodně důležitý při první aklimatizaci klonů, prckové potřebují hodně vysokou vlhkost a nesmíš je spálit, řekl bych, že právě nejdůležitější je první týden ( u klonů). další výhodu bych viděl v tom, hlavně když pěstuješ v hydro - cocosu tak ten ti vysychá jak sis asi už všimnul mnohem rychleji pod lampou než po krajích a pojezd to taky trochu usměrňuje.

Jinak pokud si nejseš pořád jistý genetikou, v čem děláš chyby skuz pěst ze semínek!
Takže za mně pojezd ano :-)
při rustu s jednou,ale při květu s dvěma lampy

PS: to +- na výnos ne... méně světla = menší rostliny ;-)

Old Post 22-06-2013 v 08:32 AM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 12

Zkušenost mám takovou, že výnos trochu klesne, ale když to vychytáš, tak se to vyplatí.Dá se dělat na pojezdu pod 400w 500-600g , ale nikdy to není x 2 jako s dvěma lampama . Je to takový kompromis a pokud máš dost místa, tak ušetříš.

Grow Max 150W

Old Post 22-06-2013 v 10:15 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 13

Bárt: Přesně tak...

Old Post 22-06-2013 v 10:59 AM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 14

ty jo ja mel s pojezdem nejakej problem.. porad jsem resil elektriku... vzdycky kdyz jsem pojedz zapojil tak mi prestaly fungovat spinaci hodiny ( mam elektrikarkou krabicku s din listou, zadny ,,casovace,, ) a delalo mi to porad brikule... z niceho nic se pojizdeni vyplo a lampa stala na miste...no takovy srani jsem jeste nezazil.. pouzival jsem pojezd ted posledni sklizen, 18 kytek v 11l kvetinacich..rust 600mh kvet 600whps) vynos jsem mel fakt nahovno, kvalita super... nevim jestly do toho pujdu znova..

Old Post 22-06-2013 v 12:57 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od corleone
ty jo ja mel s pojezdem nejakej problem.. porad jsem resil elektriku... vzdycky kdyz jsem pojedz zapojil tak mi prestaly fungovat spinaci hodiny ( mam elektrikarkou krabicku s din listou, zadny ,,casovace,, ) a delalo mi to porad brikule... z niceho nic se pojizdeni vyplo a lampa stala na miste...no takovy srani jsem jeste nezazil.. pouzival jsem pojezd ted posledni sklizen, 18 kytek v 11l kvetinacich..rust 600mh kvet 600whps) vynos jsem mel fakt nahovno, kvalita super... nevim jestly do toho pujdu znova..

Takže máš pojezd s magnetickým dorazem, je to šmejd a má výrobní vadu. Pokud ti vypnou spínačky, když je to na dorazu, tak se to rozjede za magnet a zustane vyset na konci. Takže to zabal a pošli na reklamaci, vrátí ti kačky a kup pojezd s mechanickým dorazem, ten je perfektní. Tem s magnetickým je čínký šmejd.

Grow Max 150W

Old Post 22-06-2013 v 17:49 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Upozornění poj. Příspěvek č. 16

Jewi děkuji za informace a psal sem že pěstuji dlouho ja si dělam vlastni prcky i selekce zaleži co jse zrovna chce ! prcky dělam bud z vlastni selekce nebo přeřez a ne jen tak ledajaky koupene prcky ve vidni naklonuji a ta nejlepši vytězi je mi dosti jasný že tam mužu mit stejny feno ale z výce rostlin . muj přeřez byl napřiklad ED.rozental ktery sem jel 2* pod pojezdem ze stejným vynosem jako bez něj a to rostliny měli před sekem 1,3m bez květniku a jedu v 6,5 kokos samozavlaha takže vysichani mně moc pro¨blem neděla až v pozdějši fazi květu občas prolivat ručně jelikož holky hodně papaji mam spotřebu 60l za 3 dny !a nepiš že z přeřez ma menši vynos to bych pak nekslizel stejnou palbu když to stoji nedělam to prvně ... a přitom zminované AK 47 sem vyselktoval z 10 semen regular. 2 byli samci zbytek vyselktovan po jiste době 7 zabito 1 zůstala po ořezani 2*odjeto stejný vysledek jako ed proto řešim ten vynos ! ale jestli nemam šanci s pojezdem docilit 1kg tak ho dam opravdu jen na rust

Old Post 22-06-2013 v 22:10 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2008 - voda s co2 ano či ne - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3897670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív