Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ** The Ultimate 400/600W **
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 17

Myslíte že jsem to přehnal ? Z každé kytky jsem ostříhal tak 30 % , a to většinou jen ty spodní mrchy kterých jsem se jen dotknul a opadly samy.a z vrchu listy které byly napadeny tím bordelem...šlo mi dost i o prosvícení spodků,protože před protrháním to byla neprostupná džungle.Tak snad jsem jim tím neuškodil,každopádně z vlastní zkušenosti vím že za 4 dny to bude vypadat stejně jako před zásahem

Příště se budu krotit
Zdar

Old Post 19-07-2013 v 11:14 AM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

čau no nemusel si tomu dát takovej kotel, ale jestli jak píšeš ty spodky padali sami a horní listy byli v prdeli tak si udělal nakonec dobře a mezi námi už ted kdyby si to skosil tak co by za to tady nějaký lidi dali máš tam toho kvantum a podle mě to pojede ale s listama zdravejma by to byla asi jiná písnička držím ti palce at tam toho máš pul kila :-)

Old Post 19-07-2013 v 13:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 19





zdarec lidi sorry za odmlku ale bylo moc práce jak s prací tak s kytkama cca v půli květu se vykytl problém s nedostatkem vápníku,asi u 6 rostlin.nejspíš příliš kyselá půda ( kvůli přelití a zasolení ??? ) měl jsem z toho dost nervy páč rostliny které měly nedostatek byly totálně zabržděné a vzhledově k pláči,listy byly flekaté a usychaly.nakonec jsem sehnal Calcium od Advanced Hydroponics kytičky jsem jím krmil.Ze začátku nebyl znát účinek ale nakonec tak v posledních 10ti dnech květu se začly i postižené holky nafukovat.sice se nedaly srovnávat s těma zdravýma ale aspon něco bohužel nemám fota před sklizní,byl jsem z toho tak zklamaný že jsem se na dalši kolo chtěl vyprdnout,ale po sklizni jsem byl mile překvapen.paldy krásně vonavé a hlavně brutus orosené,nedá se jich dotknout aniž by na prstech nezůstala pryskyřice jako sirup.takže při sklízení jsem se solidně ulepil

tak posílám alepspon fota výsledku mého snažení,ikdyž dost nepovedeného,alespon já čekal víc.

váha sušiny je cca 350 g + plus spodky ze kterých bude čokoládka

Naposledy upravil scene 28-08-2013 v 14:44 PM

Old Post 27-08-2013 v 20:46 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2015 - The Ultimate x9 400W - 79 odpovědí
27-11-2012 - The Ultimate - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2893450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív