Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zdravím všechny nadšence :) mám dilema zda použít 250w úsporku a nebo 600w výbojku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Zdravím všechny nadšence :) mám dilema zda použít 250w úsporku a nebo 600w výbojku Příspěvek č. 1

budu rád za každou radu

Old Post 23-06-2013 v 17:40 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

to je celkem divné dilema,musíš si ujasnit o co ti jde především_?...jestli ti jde o výnos,pořádné pálky,krásné kytky ,nemáš problém s hlukem ventilátoru.prostorem.tak je jasná volba 600W

Pokud chceš nějaký malí nenápadný box,občas si zahulit vlastní,tak ti stačí 250 W úsporka

Old Post 23-06-2013 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

projdi si FAQ a galerii indoor pěstů,snad si v tom uděláš trochu jasno

Old Post 23-06-2013 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 4

mno a když už 250W tak radši sodík jak úsporku

pod usporkou to není tak pěkný jak pod sodíkem

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 23-06-2013 v 17:55 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

momentálně mám 400w takže se přikláním spíš k té 600w jen se potřeboval vědět páč četl jsem, že ze zářivky si veme víc než s výbojky tak mě to zmátlo každopadně mi to přišlo za dobry nápad bo je i menší spotřeba ale spíš je rozumnější v mém případě 600 no.

Old Post 23-06-2013 v 17:58 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

měnit 400W sodu za 250W CFL je zbytečné,pokud tě netrápí teplota...To že někdo někde napsal že se to vyrovná 600W je nesmysl..bylo tu už i pár testů ...

Old Post 23-06-2013 v 19:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0676800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív