Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vetracek do auta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
suspect
Nový Člen

Karma uživatele suspect - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 6 

Dotaz vetracek do auta Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,
nevite prosimvas nekdo jakej odber ma takovej ten malej 12V vetracek do auta co se dava na palubovku. CHtel sem to vysmirovat v obchode, ale ten kram na sobe nema zadnej stitek. Dik moc za informaci.

suspect

Old Post 01-06-2003 v 06:57 AM
suspect je offline   Profil uživatele suspect   Find more posts by suspect   Foto galerie člena suspect   Click here to Send suspect a Private Message   Add suspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

náhodou ho má otík v kárce, tak podle toho jak funí bych typnul, že bude mít tak 50 - 65m3/h.... tak bych to viděl tak na 0,15 - 0,2A čili 2 - 3W
i když předpokládám, že to bude nějaká vietnamská manofakturní hrůza... ale i přesto maximálně (fuckt) 0,3A - 5W

thc?

Old Post 02-06-2003 v 10:53 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

jakej odber nevim, ale vim ze dela hustej bordel -)) je to slyset pres dve zdi jak bzuci jako budik -))) v aute to asi nevadi protoze to clovek pres motor neslysi, ale ve skrini je to jako proudova turbina -))

Old Post 03-06-2003 v 11:28 AM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 4

No ale není to špatnej nápad - 12V je bezpečnější. Zkusim to taky.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 03-06-2003 v 12:17 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suspect
Nový Člen

Karma uživatele suspect - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 5

dikec za odpověď, slo mi hlavně o to, aby to utahl adapter. S tim hlukem to bude horsi, je to tady v baraku samej duchodce a jak je znam tak by nemeli celej den na praci nic jinyho nez zkoumat co jim to bzuci ve ventilacni sachte........

suspect

Old Post 05-06-2003 v 22:44 PM
suspect je offline   Profil uživatele suspect   Find more posts by suspect   Foto galerie člena suspect   Click here to Send suspect a Private Message   Add suspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-03-2002 - vetrak a .... - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8289870 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív