Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Půl semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Půl semínka Příspěvek č. 1

Koupil jsem nějaky semínka od CIA a v jednom baleni(Bubble Gum) bylo jen 9,5 seminek.Řekl jsem si(včera), že tu pulku dam taky klíčit. Dnes už tam začiná vyrůstat klíček. Stalo se to už někomu? Co z toho vyroste, jestli to vyroste?

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 21-05-2003 v 18:32 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 2

JE TO MOC ZAJÍMAVÉ.TO JE VÁŽNĚ MOC ZAJÍMAVÉ.HLAVNĚ,ŽE TO ROSTE,VIĎ ?

Old Post 22-05-2003 v 19:12 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 3

A bylo rozpuleny jako treba nozem, nebo zmrseny se slupkou po celym povrchu??? ...Nezda se mi, ze by vyklicilo seminko bez pulky slupky a s polovicnim endospermem...

Old Post 23-05-2003 v 09:34 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 4

No, vypadalo to jako rovnej řez (nůž). Malej klíček to opravdu vyhodilo, ale ostatni seminka už ukazuji děložní lístky. Ještě tomu dám čas a uvidime.

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 23-05-2003 v 14:39 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Foto Příspěvek č. 5

Chtěl jsem to vyfotit, ale to seminko je tak maly, ze to nejde zaostrit. Ja už tomu taky neverim(i kdyz rika se: nadeje umira jako posledni , ze?), protoze uz se to nechce vubec hnout. Ostatni seminka jsou uz v hline a to 0,5seminko porad vystrkuje jen takovej 2mm velkej klicek, takze nevim nevim.


I´m smoked@home

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 26-05-2003 v 17:03 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 6

A neni to nakej cervik???

Old Post 27-05-2003 v 14:33 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 7

AHOJ KLUCI.MNĚ ČERVI ZLIKVIDOVALI ASI 9 SEMÍNEK,NO.NEBO MOŽNÁ JEN 7.BYLO MOC VLHKO A ŽÁDNÉ TEPLO AV SLUNÍČKO, VÍTE ?A TAK0 MI NĚKTERÁ SEMÍNKA ROSTLA KLÍČKEM NAHORU,TAK JSEM JE JAKOŽE OBRÁTIL,JENŽE TO BYLO ASI TAKÉ ŠPATNĚ,PROTOŽE JSEM TO NĚJAK ASI POŠKODIL,TAK ZAHYNULA.MÁM JEŠTĚ JEDNO SEMÍNKO,KLUCI.
ZATÍM AHOJ.

Old Post 27-05-2003 v 19:42 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batman
Nový Člen

Karma uživatele batman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 8

to je možná dobře

Old Post 31-05-2003 v 10:50 AM
batman je offline   Profil uživatele batman   Find more posts by batman   Foto galerie člena batman   Click here to Send batman a Private Message   Add batman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-04-2011 - Problém ze semínkama - 15 odpovědí
28-02-2011 - Jaké semínka - 0 odpovědí
17-09-2009 - semínka - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3580770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív