Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » First indoor - 200W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hempface
Nový Člen

Karma uživatele Hempface - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1  

Nápad First indoor - 200W CFL Příspěvek č. 1

GROW SETUP
Rozměry: 60x65x140
Světlo: Elektrox 200W RED (CFL)
Odtah/přítah: pasivní
Ofuk: PC fan 100x100mm
Médium: homemade směs - hlína ze zahrady, konskej hnuj/humus, kokos, pisek
Osazenstvo: 3x Mazar (ze semen)

Můj první indoor, skoro vše co jsem o growu pochytil nebo dočetl je odtud, ale rád bych byl za jakoukoliv kritiku, společně s případnou radou či návrhem na zlepšení případného nedostatku.
Mým záměrem je se pokusit o úspěšný pěst metodou SCROG, hlavně kvůli světlu které zatím mám. Je to poprvý, takže neočekávám pletivo napěchovaný pálkama jak pěst, ale na druhou stranu doufám že něco z toho bude :-)

Old Post 05-06-2013 v 11:00 AM
Hempface je offline   Profil uživatele Hempface   Find more posts by Hempface   Foto galerie člena Hempface   Click here to Send Hempface a Private Message   Add Hempface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 2

mozna prece jenom ten odtah asi aktivni.klidne muzes cekat pletivo napechovany palkama,zalezi jak se k tomu postavis. drzim palce



Old Post 05-06-2013 v 12:39 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2017 - První indoor mikropěst 200W CFL - 161 odpovědí
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí
29-04-2010 - micro indoor 70W-20W - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4689840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív