Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » RainManovo zahradnictví : Matky/klony/Palice VS Aero/hydro/hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

RainManovo zahradnictví : Matky/klony/Palice VS Aero/hydro/hlína Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele.

Sem tu poprvé tak mějte prosím pochopení.
Nikdy sem nepsal a nedělal podobný serial, když tak mě poučte a opravte.

Můj plán : Srát na dealery,neschopný skuřky a čórky. Proto sem si našel čas a hlavně prostor pro moji INdoor zahrádku.

Takže :

BOX : 3m x 1,40m x 2,1m, jinak v prostoru garáže.

Lampy : 600w sodík, 400w sodík, 250w metla, 8x36w trubice 120cm/spektrum 865

Pěstební substrát : Květináče-kokos,hlína (pozdějš vše hydro)

Klonování : Propagátor 105 od Nutriculture, pseudoAERO :-D

Větr : 750m3 odtah,pasiv přítah, nějaký ofuky

Hnojky : Plagron růst,květ

Geny :
MATKY
Mazar - Dutch passion/selekce z 20 semen
Blueberry - Dutch passion/selekce z 20 semen
Skunk 1 - Dutch passion/selekce z 20 semen
Master Kush - Sensiseeds/selekce z 10 semen/kamarád
Afghan Kush - Sensiseeds/selekce z 10 semen/kamarád
Hollands Hope - Sensiseeds/selekce z 10 semen/kamarád

Plán pěstování :
matky už sou rozjeté a daj cca 100 ks klonů za měsíc což se bude hodit na SOG techniku
V plánu je vysadit pod lampu 600w nebo ještě nevim jestli pod 600w plus 400w, co nejvíc klonů,moje představa by byla tak 200KS !! a to vše v HYDRU. :-D
Zatím v BOXU mám matky plus menší klony 26Ks a to pod 400w sodíkem a 250w metlou v hlíně s kokosem-nic moc

Klony dělám jednou měsíčně a kořeněj v AERO propagátoru pod 2x 36w trubicemi
Zatím klony směřujou převážně na OUT(nadměrný počet jako opatření proti čórkám) a částečně do IN abych se konečně sám taky přesvědčil o kvalitě modelů.

Zatim odjedu v hlíně a pak klony v počtu asi 200Ks narvu do hydra (jěště nevim jestli DRIP,aero nebo bublák)

Plán je sklízet jednou za půl roka, tak aby bylo pořád co pukat :-D

K selekci se ještě rozepíšu (moc informací)




Kdybych něco zapoměl tak dopíšu.

..........in nature is future.

Old Post 10-05-2012 v 23:05 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Stavba BOXU Příspěvek č. 2


Tak a tady to začínalo, v garáži bordel jako v pr...

..........in nature is future.

Naposledy upravil ..: RainMan :.. 10-05-2012 v 23:17 PM

Old Post 10-05-2012 v 23:07 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

a co, na takovej počet rostlin mít něco jako trubkový nft, zdálo by se mi to praktičtější než hrozný kvantum bubláků

a pokud ještě nemáš nic pořízenýho a teprve zvažuješ, tak máš třeba další možnost k zamyšlení.

http://grower.cz/forum/showthread....ubkov%E9+%2Bnft

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Naposledy upravil Hy3nA 11-05-2012 v 14:21 PM

Old Post 11-05-2012 v 10:36 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdravím RainMan, hezky to máš vymyšlený... Jaký máš teploty teď v těch vedrech? To je samostatná garáž, ta se rozpálí, ne? Já jsem si říkal to na léto přesunout taky do garáže, teploty přes noc mám kolem 23 stupňů teď v pokoji, při svícení to uhlídám do 29 stupňů... Už páliš tím 600W na ty matky?

2 Swei and others: omyl, pěstitelské fórum, žádný novinky nebo facebook, kde má každý potřebu se vyřvat.. 368 příspěvků od minulého měsíce, asi tak to myslel Hlava..

Pořád se to tady opakuje, jen hodnotné příspěvky...

Old Post 11-05-2012 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 5

to: sWei : pytle nebudou, je to pro mě a pro dost početnou skupinu z naší hospody, skládáme se na geny a různé vybavení, já mám prostor a navíc dost zkušeností tak to zastřešuji.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 12:56 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 6

TO: microft : teploty pres ty nejvetší vedra mám okolo 27-31 v noci to spadne i na 23 ale přes noc je to většinou okolo 26. Spíš mám problém s teplotou v propagátoru 26, myslíte že to je v cajku ?
garáž je to v baráku, docela dost chládek, ale na garážový vrata praží slunce,poděl.Asi je přemaluji na bílo :-D

600wat ještě nepraží, dost je řežu a světla maj dost. Nechám asi až na květ.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:00 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

TO : Hy3nA , nevim co ještě pojedu, bubláky asi pojedu na nové matky z nové selekce a na těch 200klonů bych asi volil DRIP ? trubkový NFT je dost cool, ještě zvážim. Ten tvůj odkaz mi nejde :-(

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:02 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Vše vyklizeno Příspěvek č. 8


Vše vyklizeno, práce na celej den

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:05 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 9


No a takhle sem si to představoval.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:10 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 10


Z průběhu stavby, poslední foto, pak už sem nefotil ale stavěl, měl sem dost málo času. Takže další fotky už hotovo. Jinak na téhle fotce je dost dobře vidět okno, zatim nevyužito ale pak , pak tam napojim 750m3 odtah :-D to bude masakr, ale musím ještě vymyslet nenápadný vzhled, pač jde vidět z ulice. Někdo nějaký tip ? jak udělat vývod vzduchu z okna tak aby to nebylo poznat a přitom sem nestratil na síle odtahu ?

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:17 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 11


Takže vše hotovo, no skoro, pořád je co vylepšovat a to mě na tom neskutčně baví, jen škoda že mám tak málo času !!
Je to dost špatná fotka: kytky neuspořádaný, bordel a ještě to není celé v záběru,polepším se.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:23 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12

Ahoj máš to obrovské a proto ti fandim = )

Teď k tomu oknu. Napadla mně takováhle možnost:

1) Jelikož okno musíš stejně zatemnit aby ti nenabourávalo periodu tak bych do něj vsadil silnou dřevěnou desku (3cm+) Do které bych vyřízl otvor a zvenku vsadil něco takového: http://www.ventilatory-vzduchotechn...i-154mm-x-154mm

Nikdo přece nemůže vědět jestli tam nemáš klimatizaci nebo digestoř z kuchyně.

A díky té silnější desce to můžeš zevnitř zaizolovat proti zbytečnému hluku ventilátoru ven a proti teplotám v zimě . = )

A pokud je okno u země (nvm jak vypadá tvoje garáž z venku) můžeš před něj zasadit dvě tři tůje a máš uplnej klid = ) Nikdo nic neuvidí.

Old Post 11-05-2012 v 13:37 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 13

TO: Craft , paráda, ty černý semi moc líběj, tůje nepřipadaj v ůvahu pač je tam vjez do dvora, dost na těsno i pro auto.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 13:43 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

dalši foto Příspěvek č. 14




Tady je to už ze současnosti. BOX a vedle něj řízkárna, dvě patra a jedno ztoho propagátor 105

..........in nature is future.

Naposledy upravil ..: RainMan :.. 13-05-2012 v 22:24 PM

Old Post 11-05-2012 v 13:45 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Propagátor 105 od Nutriculture Příspěvek č. 15






NutriCulture Clone Machine Hydroponic Aeroponic Cloner

Něco ktomu propagátoru : http://www.youtube.com/watch?v=c7tyAhj9o30 tady vám to představěj víc než já pokud nevíte o co jde.
Jen bych chtěl říct že nejde o TAG ale o tzv: pseudoaero, což je rozprašování proudu vody namísto stříkaní pod tlakem pravého aerosolu.

Parádní věc: rychlost, jednoduchost, efektivita, vlhkost, využití i na růst. Klony kořeněj kolem 10 dnů a 14 den maj takový neskutečný kořeny jaký sem neviděl. 100% úspěšnost s zakořeněním.(někdy vlastní vinou zbrzdím nějakej klon, tak to prodlužuje jeho root fázi) tak proto rozmezí 10-14 dnů.
Jinak je to čistá voda bez žadných root stimulantů. A i tak to jede na 100% (zkusim pak někdy nějaký kořeňák a porovnám)
PH vody - 5,7 (ph metr adwa AD-100)
EC O,9
Teplota vody : 26 ! (je to moc ?)
Jinak jde o vodu ze studny s PH 9,2 a s EC 0,8-0,9, to pak následně upravim PH-čkem na moje hodnoty.

..........in nature is future.

Old Post 11-05-2012 v 14:16 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Re: Propagátor 105 od Nutriculture Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ..: RainMan :..
NutriCulture Clone Machine Hydroponic Aeroponic Cloner

Něco ktomu propagátoru : http://www.youtube.com/watch?v=c7tyAhj9o30 tady vám to představěj víc než já pokud nevíte o co jde.
Jen bych chtěl říct že nejde o TAG ale o tzv: pseudoaero, což je rozprašování proudu vody namísto stříkaní pod tlakem pravého aerosolu.

Parádní věc: rychlost, jednoduchost, efektivita, vlhkost, využití i na růst. Klony kořeněj kolem 10 dnů a 14 den maj takový neskutečný kořeny jaký sem neviděl. 100% úspěšnost s zakořeněním.(někdy vlastní vinou zbrzdím nějakej klon, tak to prodlužuje jeho root fázi) tak proto rozmezí 10-14 dnů.
Jinak je to čistá voda bez žadných root stimulantů. A i tak to jede na 100% (zkusim pak někdy nějaký kořeňák a porovnám)
PH vody - 5,7 (ph metr adwa AD-100)
EC O,9
Teplota vody : 26 ! (je to moc ?)
Jinak jde o vodu ze studny s PH 9,2 a s EC 0,8-0,9, to pak následně upravim PH-čkem na moje hodnoty.


OMG prej kořeny co jsem ještě neviděl bohužel teda nevíš vubec jak to má vypadat z toho propagátoru ( ja už jich par viděl ) je to tím že se to tam nedává v tech RW kostkách !! jestli to chceš pichat do rw kostek tak to muže stat kdekoliv ve vodě . .hlavní víhodou tehle řizkovnic je že se tam žadne RW nepoužívá . . .takže příště tam jdej jenom čiste šeřiznuté stonky a budeš se divit jak to tepdve bude vypadat . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 12-05-2012 v 01:07 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1874130 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív