Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Box matkárna a řízkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

vlhkost Příspěvek č. 33

Zde je foto: http://imageshack.us/photo/my-images/96/tp17.jpg/


Diky za Vase nazory, tady jsou jeste klony k nahlednuti.

Vymenu klonu jsem jewimu nabidl, dokonce jsem pozadoval jen vymenu tech povadlych, coz je cca 12 kousku + dalsi 4 jsem pozadoval pro jistotu, i tohle mi odmitl.

Jinak cena rezu byla 4000Kc (za 40ks). Pricemz jewi puvodne chtel 120Kc / kus pri te velikosti 20-25cm a rekl ze mi slevi na 100Kc/ks kvuli vetsimu objednanemu mnozstvi.

Naposledy upravil darxtar 27-10-2013 v 10:27 AM

Old Post 27-10-2013 v 09:56 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 34

Ahoj, taky jsem bral nedavno rezy (10ks) od jewiho a taky jsem se domluvili na vetsich kouscich. Rezy jsem dostal stejne jako darxtar v PETce bez RW kostek (ale o tom jsme se konkretne nebavili, sice me to pravda prekvapilo, ale dalo se to cekat, vzhledem k tomu jakej system pouziva), velikost byla v pohode, skutecne byly vetsi nez prumer, cca tech 20cm, koreny slusny.

Zasadil jsem je hned do Canna Terra Professional a zalil vodou s upravenym pH. Do 12 hodin vsechny rezy povadly, tak jsem na kazdej dal ustrizenou PETku, uvadani prestalo a tak za 2 - 3 se pomalu rozjely, flasky jsem sundal cca po 5 dnech a vpohode, zadnej nezasel.

Tot moje zkusenost.

Jinak vicemene souhlasim s FrYnKem, pokud jste se dohodli na RW, mely v nich byt, ty jsis to mel na druhou stranu zkontrolovat. Pozadavek 16 klonu mi prijde jako rozumnej kompromis, jewimu asi ne no...


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 27-10-2013 v 21:24 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 35

Jasne no. Na RW jsme se dohodli, viz historie nize. Nicmene jewi mi tvrdi toto:

"1, Nikde jsi nenapsal, že chceš v RW (jen ses na rw ptal) navíc jsem tě na to upozornil když jsi je přebíral a vše že jsou aero"

Takovyhle arogantni jednani, navic kdyz ti tvrdi ocividne nejakou lez...

Jinak ja s Aerem nemam zkusenosti, ale podle me se RW a Aero nevylucuje, nebo jo?
Navic pokud se clovek zepta:

" jakym mediu by byly? (Pokud RW kostka, jak velka) "

a odpoved je:

"v rw jsou v 2,5x2x5"

Tak je to proste jasny ne?





Historie vzkazu:


citace:

v rw jsou v 2,5x2x5


citace:

Jasne, rozumim
Oki, diky za info a kdyztak se zacatkem rijna ozvu s objednavkou.
Jen maly upresneni - hadam teda, ze i pokud se jedna o ty vetsi rizky, nechavas je stale v maly RW kostce, spravne? Hadam 4x4x4 nebo 2,5x2,5x4?



citace:

čau,
výnosnost...no záleží kde a jak..? já dávám v coco dripu g/w bez problémů, jinak mám v malý rw tak čistě aero bez media...cena 100kč/ks + něco navíc, jinak většinou jsou pryč hned tak dávej vědět dřív cca 14 dní
měj se J.

[quote]
Cau,

prosim Te mas tu nejakej grow report? Jakou z ty WW meli lidi vynosnost?

Budu na cca 24.10. objednavat 40ks.

Libi se mi, ze nabizis i vetsi kousky a rizky z fotek nevypadaji spatne.
Bylo by pripadne mozne u tebe ty rizky objednat a jaka by byla cena za ty vetsi 20-25cm pri 40ks? V jakym mediu by byly? (Pokud RW kostka, jak velka) A jak dlouho predem potrebujes dat vedet?

Os. predani Brno.






[/quote]

Old Post 28-10-2013 v 06:10 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 36

Nechápu, proč rozebírate v mé galerii, vaše problémy a řezy!!! Bylo to založeno jako foto-report!
Za 2. člen darxtar vám neuvedl, vše na pravou míru a neposlal veškerou PM! Nikde nenapsal že chce klony v RW (jen se na rw ptal v jakém jsou mediu, na to jsem odpověděl , že jsou v rw i bez!!!)
Nikdy a nikde nebylo dohodnuto výška řezů 25 cm!!! Byly na dohodě řezy vyšší! cca 20cm! (každý rozumný člověk pochopí že 40ks řezů z jednoho fiku nebude mýt stejnou výšku, snažil jsem se vybírat tak zhruba stejně vysoké! a že mělo 30 ks řezů přes 20cm a 10 mělo míň tak to snad každý rozumný pochopí
Při přebrání byl darxtar se vším seznámen, že jsou řezy z aera, že dostal i o jeden navíc, dostal popsané a rozdělení klony zabalené v petce s rostokem 0,6 ec a 5,6 ph! Doposručil jsem mu i postup při sázení. A upozornil jsem jasně na to, že řezy aera z řízkovnice potřebují i vyšší vlhkost!
celé předání proběhlo ok!
další dne se ozval, že chce peníze na zpět, s reakcí : půlka řezů mi zdechla

Bohužel, když nedodrží základní věci při růstové fázy jako je vlhkost a zalévá řezy destilkou tak se nemůže divit výsledku.¨
Navíc jak já mohu asi ovlivnit další nakládání s řezy??? (kdyby byly uvadlé nebo požkozené při přepravě tak to chápu, ale po jednom dni v takových podmínkách..? Lidi zpamatujte se!!!
Jo a když jsme u těch podmínkách, jsem rád že dotyčný dorazil skoro o čtvr hodiny později!!!


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 28-10-2013 v 22:03 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

dukazni material Příspěvek č. 37

Jak chces jewi, zde posilam opet nasi historii, tentokrat screenshot, protoze ze zkopirovaneho textu tomu asi neveris, co jsi mi psal

Zde je moje prvni reakce na inzerat, kde jewi nabizi 20-25cm rezy. Odepisuje ze neni problem a ze rezy by byly v RW.
http://cdn.imghack.se/images/81a6691db7beb25f9eaef0c3a57e8939.png

Zde se domlouvame uz na podrobnostech, jewi opet tvrdi, ze 20cm rezy nejsou problem.
http://cdn.imghack.se/images/e8376c95a67f68c0f8777cbf667bd30f.png

Dalsi historii podle me neni treba posilat, rozebirame uz jen veci jako o kolik se holky vytahnout, kolik dni nechat kvest apod. Nechavam prostor jewimu, take muze uploadnout screenshoty, i kdyz asi zbytecne.

Jestli bude dal jewi reagovat tak jak reaguje, muzu jeste uploadnout jeho reakci na moji reklamaci. Verte mi ale, neni to hezky cteni. Jewi reaguje arogantne, sproste... myslel jsem ze to bude v pohode clovek, ted vypada akorat jako namachrovanej mladej typek v jaguaru. Je mi lito.



Reakce na jewiho prispevek:

Rezy 20-25cm jsi sam inzeroval na grow bazaru. Minimalne 20 rezu nemelo vysku ani tech 15cm.

Prisel jsem o 5 minut pozde, omluvil jsem se, resil jsem s pritelkyni reklamaci.

Ze jsou rezy bez RW jsi mi nepovedel. Ze je potreba vyssi vlhkost take ne, jedine co jsi mi rekl ze jsou rezy Aero - to uz jsem ale vedel, ze jo.

12 rezu povadlo a mozna umre. Ne 20, nelzi.

A proc to sem pisu? Proc se to tu diskutuje?
Tohle vlakno je prece obrazek tvoji prace. Tak jen at se vsichni podivaji, jake sluzby poskytujes. Zatim lidi vidi chybu jak v mem jednani (nedostatecna vlhkost), tak i ve tvem... prispevek tu vubec nemusel byt, kdyby si taky uznal svoji chybu a povadly rezy nahradil.

Naposledy upravil darxtar 29-10-2013 v 06:32 AM

Old Post 29-10-2013 v 05:54 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 38

No myslím, že to kytkám neprospěje ani v jednom pripade, jako koukat se na rozzlobený zahradníky...
Mír a legraci :-) , a né peníze a :-(

Old Post 29-10-2013 v 07:26 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 39

Ok tak zde přeposílám první reakci po jednom celém dnu po převzetí.
DOBŘE SE PODÍVEJTE CO ČLEN DARXTAR PÍŠE, PĚSTEBNÍ MEDIUM KOKOS 50% PERLIT 50%, V ČERNÉ LISTINĚ A ZDE V MÉ GALERII UVÁDÍ LIGHT MIX! PÍŠE PŮLKA ŘEZŮ, O VELIKOSTI SE NEZMIŇUJE! ZKOUŠÍ TO TAHAT KDE MŮŽE...
KLIDNĚ DOLOŽÍM DALŠÍ PM...

problem s rezama
Cau jewi,

bohuzel mam problem s rezama.

Ptal jsem se, v cem budou - rekl jsi male RW kostky, ale byly bez nich. No budiz, zkusil jsem to.

Co se s nima delo?
Po cca 20 minutach dorazily do novyho domova, opatrne jsem rozbalil flasky a rozmotal jednotlivy rezy. Korinky jsem omotal kolem spodni casti rostliny a zasadil je do 50% hlina/kokos + 50% perlit. Dostaly zalivku - PH 5.8, EC 0.1, voda + Canna Rhizotonic (korenovej stimulator). Ujistil jsem se ze substrat je dostatecne vlhkej, aby nedoslo k tomu ze budou koreny bez vody. Hodil jsem je pod 400W MH a zapnul zvhlcovacku, vlhost se pohybovala okolo 60% a teplota 23C.

Dneska jsem je zkontroloval a polovina z nich je povadlych a to ze fest - rad zaslu fotky, kdyz mi hodis mail.

Za 4.5 roku jsi 2. clovek u kteryho jsem mel problem s rezama. Myslim, ze na svoji strane jsem zadnou chybu neudelal, dostaly vse co potrebovaly.


Dej teda prosim Te vedet, kam muzu zaslat fotky a jak se na to divas ty. Osobne bych rad novy rezy v RW a nebo vraceni penez.

A ZDE PŘIKLÁDÁM ZMÍNĚNOU DEBATU O PĚSTEBNÍM MEDIU...CELOU A NE JAK ZDE DÁVÁ ZMÍNĚNÝ ČLEN!!!

RE: dotaz
čau,
výnosnost...no záleží kde a jak..? já dávám v coco dripu g/w bez problémů, jinak mám v malý rw tak čistě aero bez media...cena 100kč/ks + něco navíc, jinak většinou jsou pryč hned tak dávej vědět dřív cca 14 dní
měj se J.


citace:

Cau,

prosim Te mas tu nejakej grow report? Jakou z ty WW meli lidi vynosnost?

Budu na cca 24.10. objednavat 40ks.

Libi se mi, ze nabizis i vetsi kousky a rizky z fotek nevypadaji spatne.
Bylo by pripadne mozne u tebe ty rizky objednat a jaka by byla cena za ty vetsi 20-25cm pri 40ks? V jakym mediu by byly? (Pokud RW kostka, jak velka) A jak dlouho predem potrebujes dat vedet?

Os. predani Brno.

DALŠÍ PM

RE: RE: RE: dotaz
v rw jsou v 2,5x2x5



citace:

Jasne, rozumim
Oki, diky za info a kdyztak se zacatkem rijna ozvu s objednavkou.
Jen maly upresneni - hadam teda, ze i pokud se jedna o ty vetsi rizky, nechavas je stale v maly RW kostce, spravne? Hadam 4x4x4 nebo 2,5x2,5x4?




citace:

čau,
výnosnost...no záleží kde a jak..? já dávám v coco dripu g/w bez problémů, jinak mám v malý rw tak čistě aero bez media...cena 100kč/ks + něco navíc, jinak většinou jsou pryč hned tak dávej vědět dřív cca 14 dní
měj se J.


citace:

Cau,

prosim Te mas tu nejakej grow report? Jakou z ty WW meli lidi vynosnost?

Budu na cca 24.10. objednavat 40ks.

Libi se mi, ze nabizis i vetsi kousky a rizky z fotek nevypadaji spatne.
Bylo by pripadne mozne u tebe ty rizky objednat a jaka by byla cena za ty vetsi 20-25cm pri 40ks? V jakym mediu by byly? (Pokud RW kostka, jak velka) A jak dlouho predem potrebujes dat vedet?

Os. predani Brno.



ČLEN SE NIKDE NEZMÍNIL, ŽE CHCE KLONY POUZE V RW NEBO BEZ. PŘI PŘEDÁNÍ BYL JASNĚ SEZNÁMEN S KLONY A DOPORUČIL JSEM MU POSTUP PŘI SÁZENÍ JAKO TO DĚLÁM U KAŽDÉHO!
MOŽNÁ DOŠLO K NEDOROZUMĚNÍ S PĚSTEBNÍM MEDIEM, ALE JAK ŘÍKÁM PŘI PŘEVZETÍ S TÍM BYL JASNĚ SEZÁMEN!!!BRAT JE NEMUSEL!!!
S TOU VÝŠKOU ŘEZŮ, JE TO TAK ŽE VYBÍRÁM ŘEZY ABY BYLY PŘIMĚŘENĚ VELIKÉ! MĚLY CCA 20 CM. TO KAŽDÝ ROZUMNÝ POCHOPÍ, ŽE PŘI 40KS NEBUDOU VŠECHNY STEJNĚ VELIKÉ!!! NAVÍC PŘI KLONECH S AERA SE DÁ KAŽDÝ KLON PODSADIT ABY BYLY +- STEJNĚ VELIKÉ PŘI ZASAZENÍ (MÁM NA MYSLI PŘI PĚSTOVÁNÍ HLAVNĚ V KVETNÍCÍCH)

Z MÉ STRANY JE TO VŠE, UMÍM VYUŽÍT ČAS LÉPE, NEŽ SE HÁDA S NĚKÝM NA G.


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 29-10-2013 v 09:25 AM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 40

Takze dalsi lzi jewi?

Vzdyt tam mas napsano 50% hlina/kokos + 50% perlit. Hlina = light mix, chapes? Asi pet kousku jsem dal do kokosu, abych videl jestli bude nejakej rozdil.

Cela historie, co jsi prave zkopiroval je na screenshotech ktere jsem tam poslal. Takze dalsi lez... navic jsem psal ze muzu poslat i dalsi historii, ale uz tam neni nic dulezityho, problem se tykal domluvy ohledne RW a velikosti.


No at si kazdy rozmysli, zda chce rezy od cloveka, ktery neplni puvodni domluvu.

Domluvite se na RW, dostanete bez. A ne, opravdu vam to na schuzce nerekne. Nabidne Vam 20-25cm, dostanete polovinu pod 15cm.

Hodne stesti pri jednani s takovym clovekem.

Debata pro me tez konci, protoze jak vidite, s reklamaci u nej nepochodite. Jedine co dostanete jsou nadavky v PM, ktere sem samozrejme neposle a dozvite se, jak ste si to vsechno podelali.

Old Post 29-10-2013 v 09:41 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 41

nechci se jewiho zastávat, ale na černou listinu si ho už beztak prdnul a ted si mu akorat zasral téma , voči máš mohl si říct že je nechceš , já bych si taky řezy sazené v hlíně nevzal ani kdyby mi je z ní vyvrtal.. navíc většina zdejší elity zde prodávala řezy , ktere byly napadené padlim....A nejsou ani na černé listině.

Old Post 29-10-2013 v 12:48 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 42

Tak můj názor je takovej ( Když už sis to nezkontroloval, což je tvůj boj ) tak sis měl najít že asi těžko takovýhle klonům s kořeny venku ( proč by tam asi vyrostly, že by byly nekvalitní to asi těžko ) postačí 60% vlhkosti a ještě je přeleješ když by jim bohatě stačila listová výživ ( postřiky ), a na druhou stranu možná je měl dát v RW ale když už ne tak ses stím měl poprat protože si myslím kdybys je nasekal do média udělal ji provizorní pařníček vlhkost bohatě stačí na 80% a každý den 2x - 5x je postříkal 1 ml / 1l ( btw jako postřik je jedno jestli má ph 7 nebo 5.8 ) kořenákem tak bysi byl spokojený protože by se jim prostě nemohlo nic stát
Chápu obě strany být jewym dal bych ti 10 klonů a měl bych klid.. :-)
( a být tebou tak bych tento postup praktikova z jakými koli řezi )

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 29-10-2013 v 15:03 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Nechtěl jsem nic psát, ale prostě mi to nedá.. Nebudu se nikoho zastávat, ale já osobně kdybych dal za 40 řezů cca+- 4tisíce a nebyl jsem spokojen(špatná domluva) a matkář by se k tomu postavil jako v tomhle případě tak by jsem asi kamarádi nebyli.. kurňa kluci udělejte nějakou rozumnou dohodu, k dobrému obchodu musejí být spokojený obě strany...

Old Post 29-10-2013 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 44

Ale on mu dal zdravé , prokořenělé řezy, pouze bez rw, tudíš by mu měl dat 40 kusů rw kostky.-) maximálně...

Old Post 29-10-2013 v 19:28 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Black Sheep
nechci se jewiho zastávat, ale na černou listinu si ho už beztak prdnul a ted si mu akorat zasral téma , voči máš mohl si říct že je nechceš , já bych si taky řezy sazené v hlíně nevzal ani kdyby mi je z ní vyvrtal.. navíc většina zdejší elity zde prodávala řezy , ktere byly napadené padlim....A nejsou ani na černé listině.


Ty vole, přečti si to pořádně. Tady nikdo nikomu nedával klony v hlíně bez RW, ale klony s kořeny bez RW, které jsou vhodné zejména do aera, tak jak to má jewi vyfocené v galerii.

Old Post 29-10-2013 v 20:16 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Tak můj názor je takovej ( Když už sis to nezkontroloval, což je tvůj boj ) tak sis měl najít že asi těžko takovýhle klonům s kořeny venku ( proč by tam asi vyrostly, že by byly nekvalitní to asi těžko ) postačí 60% vlhkosti a ještě je přeleješ když by jim bohatě stačila listová výživ ( postřiky ), a na druhou stranu možná je měl dát v RW ale když už ne tak ses stím měl poprat protože si myslím kdybys je nasekal do média udělal ji provizorní pařníček vlhkost bohatě stačí na 80% a každý den 2x - 5x je postříkal 1 ml / 1l ( btw jako postřik je jedno jestli má ph 7 nebo 5.8 ) kořenákem tak bysi byl spokojený protože by se jim prostě nemohlo nic stát
Chápu obě strany být jewym dal bych ti 10 klonů a měl bych klid.. :-)
( a být tebou tak bych tento postup praktikova z jakými koli řezi )

Proč zase ty? Nemáš dodělaný ani 2.kolo a hlásíš tady, jak bys v pohodě rozjel aero klony v hlíně. Myslím, že to zas tak jednoduché nebude a když má člověk jen jeden pokus a nula zkušeností s přesazováním klonu bez RW, tak z toho může být jednoduše i omyl a katastrofa.
Hoši to si musíte vyřešit přes PM. Tady vám nikdo rozhřešení nedá. Na druhou stranu prodávajícímu by se asi nic nestalo, když by pustil pár dalších klonů, když vznikl komunikační šum... Neděláte to přece pro peníze;-)
Myslím, že by to tu někdo z moderátorů měl promazat. Tohle je kanálové téma, které nepatří do galerie.

Naposledy upravil Kokura 29-10-2013 v 20:45 PM

Old Post 29-10-2013 v 20:29 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 47

Jelikož z promazaného topiku zmizely i fotky tak sem oživil to staré a večer můžeme někam přehodit tu diskuzi ohledně jewiho řezanech, zatím se mějte

Old Post 31-10-2013 v 10:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 48

[účet odstraněn]

Old Post 28-01-2016 v 11:55 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2013 - Matkarna + rizkovna - 5 odpovědí
27-02-2007 - Afghan*... Matkarna - Řízkarna - 55 odpovědí
10-08-2004 - Matkárna s řízkárnou – growbox - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5641210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív