Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Box matkárna a řízkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 17


Malý UP...
Holka jménem Double Dutch - Serious Seeds
http://www.seriousseeds.com/finished_grm/dd_preload.swf

Naposledy upravil jewi 27-08-2013 v 16:03 PM

Old Post 30-06-2013 v 12:35 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 18




Aero cloning aneb když pěkný prcky tak z aeroponie ;-)

Old Post 30-06-2013 v 12:43 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 19


No a dnes jsem si udělal radost a už se vrhám do další selekce...i když z 10 semínek, ale i tak doufám že se alespoň jedno Pheno od Power plantu a jedno pheno od Pure povede a budou z nich pěkný slečny.

http://www.dutch-passion.nl/cs/seme...ct/power-plant/
http://flyingdutchmen.com/cannabis-seeds/the-pure

Pokud máte s zkušenosti. Budu rád když mi sdělíte a dáte vědět co holkám prospívá :-)

Old Post 30-06-2013 v 12:59 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 20



White widow pheno 2, 52 den 12/12
600w cocos drip hnojky Jungle in da box A,M,B


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 08-08-2013 v 12:45 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 21



White widow pheno 1, 52 den 12/12
600w cocos drip hnojky Jungle in da box A,M,B


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 08-08-2013 v 12:49 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

ww Příspěvek č. 22

Čau

máš ozkoušeno jak moc jsou vhodné pro jaký typ pěstování? Sog,Lst,Scrog?

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 11-08-2013 v 20:25 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 23

Rozdíl mezi phenem 1 a 2 White widow
pheno 1 dělá pěknou centrální palici, více se táhne, má více listů a má o trošku větší výnos
pheno 2 se ideáně hodí pro Scrog, krásně se větví, má málo listů, míň se táhne, dělá pěkně tvrdý luxusní paličky


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 12-08-2013 v 11:47 AM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 24



Double Dutch - Serious Seeds, 58 den 12/12
400w cocos drip hnojky Canna Coco, Boost + Enzymy


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 25-09-2013 v 21:14 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 25


Chronic - Serious Seeds, 58 den 12/12
400w cocos drip hnojky Canna Coco, Boost + Enzymy


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 25-09-2013 v 21:26 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 26




Další kráska Super Silver Haze od Mr. Nice
Vlastní selekce z 18 reg. semen. Vybráno 1 pheno z 12 matek.

1, foto mamka před střihem
2,3 květ cca 70 dní ( více sativové pheno)


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 08-10-2013 v 19:53 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 27

ten SSH vypadá moooc dobře

Mr.Ferda

Old Post 15-10-2013 v 21:20 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 28

Zdarec, chtěl jsem se zeptat, zda selektuješ čistě na výnos - podle těch salámů bych tak soudil - nebo bereš v potaz i jiné vlastnosti a děláš kompromis?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-10-2013 v 13:29 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jewi
Stálý Člen

Karma uživatele jewi - 91% PěstitelskáKarma uživatele jewi - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 29

No při vybíraní phena jsem bral v potaz hlavně stavbu rostliny (jak se táhne, délka květu od 62-80 a možná i víc dní, výnos taky i listnatost) Ta co se mi hodí nejvíc a pěkně vypadá je více sativní (cca 70 dní květ)
Jinak sálámek má moooc pěknej to je fakt

takže pro mě rozhodující:
1, stavba phenotypu
2,výnos
3, délka květu
a pak další (jinak žádnou plíseň jsem neměl tak nemůžu tyhle věci posoudit) no prostě aby se mi rostlinka líbila ))


MATKÁRNA A ŘÍZKÁRNA

Old Post 16-10-2013 v 17:07 PM
jewi je offline   Profil uživatele jewi   Find more posts by jewi   Foto galerie člena jewi   Click here to Send jewi a Private Message   Add jewi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 30

Rad bych pridal svoji zkusenost se clenem jewi:

Objednavka WW - 40ks, domluva na vetsich kouscich - slovy jewiho 20-25cm. Zeptal jsem se zda budou v RW kostkach a v jak velkych, bylo mi receno ze v malych RW kostkach.

Vysledek:

Jednani v pohode, rezy byly doruceny v PET flaskach, nekontroloval jsem je, jewi vypadal jako fer clovek.

Donesl jsem si rezy domu, vyndal jsem je z PET lahvi.
Rezy nebyly v RW kostkach, proste jen stonek s koreny. Celkem velky rozdily v delce korenu, koreny byly do sebe smotany, musel jsem je rozmotat ale to nebyl problem.
Minimalne polovina rezu nemela ani delku 15cm. Natoz smluvenych 20-25cm.

Rezy dostaly zalivku PH 5.8, EC 0.1 (pouze Canna Rhizotonic). Mix predhnojeny sustrat Light Mix a Perlit. Vlhkost 56%, teplota 23.7C. Zalivka byla poradna, aby byla zjistena vlhkost u korenu, jelikoz nebyly rezy v RW, ktere by vlhkost nasaly.

Vysledek - do 18 hodin bylo 12 rezu poschlych a zvadlych - fotu dodam kazdemu na pozadani, staci poslat mail.

Nikdy se mi tohle nestalo, a to uz mam par let zkusenosti. Zajimalo by me vyjadreni ostatnich clenu, zda nekde vidite u me pochybeni a nebo se Vam naopak nezda jewiho jednani, ktery nesplnil smluvene podminky.

Jewi tvrdi, ze mam prilis nizkou vlhkost a EC a je jen moje chyba, ze tak skoncily. Odmita vratit penize, nahradu rezu zatim take odmita.

Old Post 27-10-2013 v 09:34 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 31

Ahoj,, jako nezaujatej clovek bych to videl asi takhle....

v prvni rade to posral jewi, protoze kdyz se nekdo dohodne ze budou klony v RW tak maj bejt v RW a to bez debat...

druhou chybu si udelal ty sam a to ze sis to nezkontroloval hned pri prebrani...taky jsem takhle naletel a od ty doby jsem poucenej...

nicmene porad z toho celyho slo jeste vybruslit,, problem u klonu delanych v aeru bez RW je ten ze nedokazo prijmou dostatecny mnozstvi vody pres koreny ani kdyz je zalejes jak chces...(tyhle klony jsou delany primarne do aera nebo bubleru nebo ebbflow, proste systemy kde maj koreny primej kontakt s zivnym roztokem)

kdyby k tomu doslo a bylo na me co s nima udelat tak bych je dal nejdriv do malych kvetinacu nebo do kelimku a udelal jim provizorni parenik alespon na prvni 4 dny a drzel vlhkost kolem 80%, pak by koreny stihly prorust do substratu a normalne by si je mohl dal presadit...

Osobne bych chtel asi taky vrátit penize protoze nebyla dodrzena dohoda, ale asi ses na to mel teda vystrat a vratit mu i klony tim ze si je zasadil si to zpackal castecne i ty...

nicmene ferovy by asi bylo kdyby di jewi dal novy klony... on bude mit svoje prachy za klony,,, coz urcite nebylo uplne malo za 40 kousku a ty budes mit svoje klony za ktery si zaplatil...

chyba je na obou stranach bohuzel...a zalezi uz jeom na povaze clovek jak se k tomu postavi...osobnme bych ti dal novy klony,,, kdyz si to jewi spocita tak na tom bude tak jako kdyby ti dal proste klony za polovicni cenu..

ty z nej nebudes delat ojebavace a on bude mit klid...


co se tyce velikosti klonu je to diskutabilni, bohuzel malokterej matkar se snazi delat vsechny klony stejny coz jsou idealni podminky...zasd moje zkusenost je vzit si vic klonu a vyhazet ty nejhorsi a nejlepsi a enchat pokud mozno co nejpodobnejsi posadku...a jeste lepsi je delat si klony sam

Old Post 27-10-2013 v 09:46 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 32

Ta vlhkost je dost nízká... ze začátku to chce klidně 95% a nezalívat tolik protože ještě nedokážou vztřebávat tolik vody přes kořeny a potřebují daleko víc přístup vzduchu ke kořenům.Zakryj ty povadlý pet flaškama, nech hlínu proschnout a oni se zpraví... Ještě bych taky zvedl trochu tu teplotu tak na 25-27 a 21-23 za tmy!

Old Post 27-10-2013 v 09:47 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2013 - Matkarna + rizkovna - 5 odpovědí
27-02-2007 - Afghan*... Matkarna - Řízkarna - 55 odpovědí
10-08-2004 - Matkárna s řízkárnou – growbox - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7934420 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív