Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žloutnuti listů ??????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
skypik
Nový Člen

Karma uživatele skypik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 11 

Chemie Příspěvek č. 1

tema je snad jasny mam nejaky kytky kterejm listy zloutnou hlavne ty spodni a nekerejn nezloutnou .
slysel jsem ze to muze bejt nedostatek dusiku ale ten to rozhodne neni . potom to muze bejt nedostatek mikro zivin . da se nekde sehnat specialni hnojivo jen jako mikroziviny????
diky

Old Post 26-02-2001 v 23:01 PM
skypik je offline   Profil uživatele skypik   Find more posts by skypik   Foto galerie člena skypik   Click here to Send skypik a Private Message   Add skypik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrábě
Nový Člen

Karma uživatele Hrábě - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 11 

Žloutnutí Příspěvek č. 2

Může to bejt taky jenom nějaká blbost. Jestli je nepřelejváš a voda ti nestojí v misce? Zkus ty žlutý lístky otrhat a zalejvat, aby byla jenom vlhká hlína.

Old Post 27-02-2001 v 07:40 AM
Hrábě je offline   Profil uživatele Hrábě   Find more posts by Hrábě   Foto galerie člena Hrábě   Click here to Send Hrábě a Private Message   Add Hrábě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

žloutnou listy v bubbleru Příspěvek č. 3

Ahoj. Mam jeden problém bublerem. Předpěstoval jsem v hlíne, po cca 10 dnech jsem
to dal do bubleru. Kytka měla už asi 12cm a tři patra. Teď mi ale po 5 dnech
v bubbleru začly od spodu žloutnout listy. V roztoku mám Kristalon special (1
8.18.18) 25% z doporučene dávky pro hydroponii. Konce kořinku jsou určite v
roztoku. Dokonce vypadají, že se jim daří. Může to být spalené?, nebo naopak?
> Dik za radu. Coach

Old Post 28-03-2001 v 10:58 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 4

http://www.geocities.com/nutrientproblems/

Old Post 28-03-2001 v 14:19 PM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 5

Dikes moc. Strucne a vystizne. Ja zapomel na uplnou drobnost. Pripevnit ten vzuchovaci kaminek na dno. To byste neverily jak takova hovadina pomuze. Ted uz to jede jak ma.

Old Post 02-04-2001 v 11:58 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulda
Nový Člen

Karma uživatele hulda - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 2 

Hydroponie Příspěvek č. 6

Můžete mi prosím někdo poradit s mým problémem, který je následující. Mám kytku v bubleru a starám se o ní stejně jako je uvedeno v prvním čísle groweru. Je 20 dní stará a začínají jí žloutnou listy a zároveň se jí na ních vytváří řezavé nebo suché flíčky. Mám změnit hnojení nebo přidat nějaké látky? díky za odpoved

Old Post 26-05-2001 v 12:20 PM
hulda je offline   Profil uživatele hulda   Find more posts by hulda   Foto galerie člena hulda   Click here to Send hulda a Private Message   Add hulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 7

To samé se mi stává v hlíně. Suché flíčky. Poraďte!

Old Post 27-05-2001 v 13:13 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulda
Nový Člen

Karma uživatele hulda - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 8

tak uz co způsobilo to žloutnutí. Vypadáto, že jsem to asi přehnojil. Vyměnil jsem roztok a listy začinají zase zelenat.

Old Post 30-05-2001 v 18:08 PM
hulda je offline   Profil uživatele hulda   Find more posts by hulda   Foto galerie člena hulda   Click here to Send hulda a Private Message   Add hulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 9



Presne tak, sam sis odpovedel. Je to hnojivem. U hydroponie je to moc vysokou koncentraci hnojiv u pestovani v hline je to prelejvanim.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 01-06-2001 v 18:09 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 10

kdyz se pestuje v hline, kdyz zacnou zloutnout listy, kdyz je to prelity... je nejaka sance na zachranu? znamena to ze hnijou koreny? da se z toho kytka jeste vysekat?

a nemuze byt prehnojena i v hline? nemuzou zloutnout i kvuli hnojivu v hline?

Old Post 29-07-2001 v 20:05 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenek
Nový Člen

Karma uživatele Zdenek - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 11

Mě žloutly listy v hlíně a všichni mi radili že je to přelejváním. Něco málo na tom pravda byla , ale listy žloutly dál.Udělal jsem jednoduchou věc. : Kytku jsem vyndal z hlíny , opatrně jsem vypral kořeny a koupil jsem si novou hlínu. Teď si nemůžu stěžovat. Zatím. Mějte se krásně.

Old Post 16-08-2001 v 14:24 PM
Zdenek je offline   Profil uživatele Zdenek   Find more posts by Zdenek   Foto galerie člena Zdenek   Click here to Send Zdenek a Private Message   Add Zdenek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Ja taky. Příspěvek č. 12

Zloutnuti listu je prelejvanim.

Ale flicky jsou od prehnojeni. Pokud je kytka velka a flicky jsou na par listech, tak snizit hnojeni a temer nic se nedeje. Pokud je mala a jsou vsechny listy teckovany. Tak okamzite prestat hnojit a jenom se modlit.

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 17-08-2001 v 16:59 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

2 Walhallaa... Příspěvek č. 13

Staci kdyz to prolejes vodovodnici a to co protece vylejes do pryc. Tak snizis koncentraci hnojiva v pude muzes to prolejt i nekolikrat.
OK?

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 18-08-2001 v 15:35 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Chemie Příspěvek č. 14

Měl jsem podobný problém. Pěstuji v hlíně a najednou lehké žloutnutí listů ( nic jsem nepřelejval ) a hnědý, suchý flíčky, který se začali pomalu rozšiřovat. No začalo to vypadat docela nezdravě ! Pak přišla manželka a řekla, že to je určitě plíseň ! Tka jsem nejvíce napadený listy ostříhal a zakoupil za cca 60 Kč univerzální přípravek na plísně - KUPRIKOL. Postříkal jsem jím listy, byl to sice hnusnej sajrajt, ale perfektně to pomohlo. Ještě ten postřik budu opakovat asi za 14 dní, ale už teď mohu říct, že kytka začíná vypadat docela k světu. Jinak právě teď v srpnu je tzv. plísňová sezóna. Rajčata, brambory, růže atd. vše začíná vypadat dost podobně jako vypadala moje kytička. Takže to je asi všechno.

Km_here

Old Post 18-08-2001 v 20:57 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

žloutnutí listů v květu Příspěvek č. 15

Kytka mi kvete a začali mi žloutnout a opadávat listy. Myslím si, že je to normální, živiny se vycucnou a listy zežloutnou a upadnou, co vy na to? Přelitá ta kytka rozhodně není.

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 28-08-2001 v 14:02 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Jasne... Příspěvek č. 16

Marcus bud uplne v klidu, zloutnuti listu zespoda je normalni. Listy nech dokud je kytka npusti sama aby z nich mohla docerpat vse potrebne.
Good Luck.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 29-08-2001 v 09:23 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2006 - žloutnuti listů - 6 odpovědí
21-07-2006 - Opět žloutnutí listů - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7302410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív