Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pruvodce ve svete HID Metalhalidovych vybojek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 1

ještě je i druh IRW-- prej bodovej metalhalogenid nevíš taky o tom něco???

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 01-06-2003 v 10:55 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

horáky Příspěvek č. 2


tuto je pár lámp, tie dve vľavo sú MH, ďalej tri sodíky, ostatné si dohľadajte na inete


p.s. vlastne k tomu mám aj nejaký pokec: In order from left to right...MH,MH,HPS,HPS,HPS,MH,MH

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 02-06-2003 v 11:42 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Příspěvek č. 3

Dostal se mi do ruky nový katalog BRILUX

1.5 Metalhalogenidové zdroje světla



MH 40 250W 399 Kč + 22%
MH 40 400W 459 Kč + 22%


SPECIFIKACE
Napájení ~230V/50Hz nutno používat stabilizační zařízení - předřadník
Typ objímky E40
Teplota chromatičnosti 4000K
Světelný tok 250W - 17000lm, 400W - 30000lm
Průměrná životnost 8000h
Hmotnost 145g

Docela dobrá chromatičnost a zajímavá cena

Old Post 14-06-2003 v 07:11 AM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Příspěvek č. 4

Je to www.brilux.cz

Sortiment co se týče pro naše použití je minimální, až na tu HP

Old Post 15-06-2003 v 11:58 AM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

metalhalidy Příspěvek č. 5

AHOJ CHALANI --- vidím že je pokec o profi veciach a hlavne Expresion-a to chytlo za srdce (mám radost že niekto ocení aj tento typ ??spekrum svetla,,) tak vám chcem odporučit to naj v tomto smere ato PHILIPS CMD-TT verím že zvedavost vás nasmeruje na philipsácke stránky.Tieto špičky sa robia z patričným osadením do patíc tak aby boly zhodné zo sodíkama čo je doležité pre obmenu.Dodali mi všetky watáže a vysage majú ako sodíky aj horák je podobný iba kratší a hrubší..........len tolko som chcel ciao lacco

lacco

Old Post 19-06-2003 v 21:53 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 6

vybral jsem si tohle :

výbojka SON-T 70W E27 sodíková 209.00 Kč
tlumivka Layrton SAPI 70W 170.00 Kč
startér STR S12 115-140W 220-240V 33.00 Kč
12731 objímka E27 plast,

je to jen pro začátek, potřebuju ještě něco, abych to moh sestavit

-------------BE COOL------------

Old Post 24-06-2003 v 18:26 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 7

A co tyhle, klasickej přesně na 70w jsem nenašel, možná jsem málo hledal, a nic dalšího kromě drátů nepotřebuju? jsem v tomhle úplnej nováček, doteď jsem používal zářivky, ale prej josou špatný na kvetení, myslim že si to dokonce psal

OSRAM /Sylvania/ startér 4-80W St 111
startér S10 4-65W pro všeobec.průmysl.b

-------------BE COOL------------

Old Post 24-06-2003 v 20:57 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 8

Jo dík, ty si elektrikář? takže když správně zapojim ty výše jmenovaný komponenty, tak by to mělo teoreticky fungovat, potřebuju to jen na dobu kvetení, jinak pěstuju pod zářivkama a celkem rostou

-------------BE COOL------------

Old Post 25-06-2003 v 21:40 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuburbanDog
Stálý Člen

Karma uživatele SuburbanDog - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

Hele lidicky ja jsem tu hrabal v sufleti a nasel jsem nejakou Halogenku..
je to NARVA - Halogen (HLPA 225V 650W(nebo co a chci se zeptat jestli se i tento halogen da pouzit pri pestovani.. je to takovy nejaky malicky ja myslel ze to musi bejt velky jak hovado a je to mala zarovka.. poradte pls.. ale co jsem nasel ja tak tedle druh je asi do nejakych promitacek nebo co.. to asi nebude ta prava halogenka ze?..

Old Post 28-06-2003 v 11:40 AM
SuburbanDog je offline   Profil uživatele SuburbanDog   Find more posts by SuburbanDog   Foto galerie člena SuburbanDog   Click here to Send SuburbanDog a Private Message   Add SuburbanDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuburbanDog
Stálý Člen

Karma uživatele SuburbanDog - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

Expresion: Diky moc to me staci koupim proste nejakej son-t nebo tak neco za par supu jsem ted nejaky videl kdesi na netu a byla to nejaka fine znacka co sem tu videl..

Old Post 30-06-2003 v 06:37 AM
SuburbanDog je offline   Profil uživatele SuburbanDog   Find more posts by SuburbanDog   Foto galerie člena SuburbanDog   Click here to Send SuburbanDog a Private Message   Add SuburbanDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuburbanDog
Stálý Člen

Karma uživatele SuburbanDog - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 11

E_d: diky.. hnedle na to mrknu .. kua ten cenik txt je na .... v ton neco hledat haha.. no pokusim se.. zatim diky moc..ted tu tak vymejslim jaka ta skrin bude ..

Old Post 30-06-2003 v 12:16 PM
SuburbanDog je offline   Profil uživatele SuburbanDog   Find more posts by SuburbanDog   Foto galerie člena SuburbanDog   Click here to Send SuburbanDog a Private Message   Add SuburbanDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 12

CAUTE. CHCEL SOM SA SPYTAT, CI MOZEM NA OBDOBIE RASTU POUZIT 150W METALHALOGENID A DOPLNIT HO NAPRIKLAD 2X18W TRUBICAMI CO SA POUZIVAJU MYSLIM DO TERARII. NIE JE TO MALO TRUBIC?A AKY TYP TYCH TRUBIC BY TAM BOL VHODNY?NA KVET BY SOM POUZIL 150W SON-T

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 08-07-2003 v 08:53 AM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 13

a prečo taká kombinácia? 150W sodík ťa vyjde na pol litra a garnitúru už máš, keď máš metalhalid. Sodík je na rast presne to pravé...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 08-07-2003 v 12:01 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 14

o.k dakujem

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 15-07-2003 v 09:08 AM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Nápad pomoc Příspěvek č. 15

dá se do halogenky dát sodíkovka ??? chci jenom vědět. jestli to budu mít jednodušší, protže elektrika není moje silná stránka

Old Post 24-10-2003 v 15:35 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 16

Nevíte někdo, kde nejlevnějc seženu 150W metalhalid? Chytím se v technických službách? Nemůžu si dovolit dát víc než tři stovky, dá se vůbec za tu cenu taková výbojka sehnat? ...pod zářivkami mi to nějak moc rychle nevalí, představoval jsem si období růstu tak max. 14 dní (mám 150W sodík) a oni pořád nic moc nedělají (kromě masivního prokořeňování do baby-bubláčku v matkárně).

Old Post 10-12-2003 v 20:52 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2013 - Pruvodce ve svete HID Sodikovych vybojek - 223 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4302960 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív