Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Presazování automatek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Přesazujete AF odrůdy ?
Ne, AF genetiku nikdy nepřesazuji
Ano a nemám s tím problém
Pouze za zvláštních podmínek nebo v nouzové situaci
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Dotaz Presazování automatek Příspěvek č. 1

Ahoj můžeme si vyměnit zkušenosti? Presazujete AF odrůdy?
Sdělte své zkušenosti, tipy, jak to dělat, proč to dělat, nebo nedělat.
Uveďte konkrétní odrůdu, způsob a výsledek. Případný snahy. Všem předem děkuju.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 22-05-2013 v 05:49 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Já automaty dávám do jiffy a jak povylezou zasadím je na místo kde už zůstanou a nepřesazuju.
Myslím že AF rostou krátkou dobu na to abych je stresoval a brzdil přesazováním.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-05-2013 v 06:12 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ama
Nový Člen

Karma uživatele ama - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 3

Přesně tak, do jiffy a konečná .ama

Old Post 22-05-2013 v 07:58 AM
ama je offline   Profil uživatele ama   Find more posts by ama   Foto galerie člena ama   Click here to Send ama a Private Message   Add ama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Já automaty dávám do jiffy a jak povylezou zasadím je na místo kde už zůstanou a nepřesazuju.
Myslím že AF rostou krátkou dobu na to abych je stresoval a brzdil přesazováním.
Zdárek


Přesně tak...mám stejné zkušenosti

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 22-05-2013 v 08:05 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 5

To Zedy and všichni ostatní: To je super, projdu, načtu, zapíšu za óška. tahle anketa by měla především ukázat, že AF genetiku presazuje fakt málokdo a lidi, kteří to nedělaj pro to mají pádný důvody. Třeba to pomůže lidem, kteří přesazujou a protože nemaj možnost porovnání, jsou pak zklamaný výsledkem a myslí si, že automatky víc neumí. Ale ony umí a možná, že jejich plnej potenciál se projevi až s dalšíma generacema. Já tvrdím NEPRESAZOVAT!!! Možnost porovnání sem měl a proto vím, že zabrzdit automatku na růstu o jeden blbej den znamená přijít o hromadu materiálu, kterej by tam jinak mohl bejt. Pěknej den

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 22-05-2013 v 13:16 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krisa.lc
Stálý Člen

Karma uživatele krisa.lc - 48% PěstitelskáKarma uživatele krisa.lc - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

Zdravim, netvrdim, ze presadzat automaty sa oplati, ale z vlastnej skusenosti mozem povedat - pestoval som Red Dwarf od Buddha seeds, predpestoval som si klasicky v malickom kvetinaci a po cca. 10 dnoch od vykuknutia som presadil do volnej zeme..a rastlina mala vo finale 80 cm a nebyt plesne bolo by z nej tak 25-30g sucheho. Po presadeni sa fakt rozbehla a az do cca. tretieho tyzdna kvetu rastla fakt rychlo. Na druhu stranu, pestoval som nejakeho krizenca Lowrydera a pestoval som ho od zaciatku vo finalnom kvetinaci a bola to bieda - vyska okolo 30 cm.. Mohlo to byt genetikou, ale rozhodne by som sa automaty nebal presadzat.

Nikdy nepodcenujte pravdepodobnost nemozneho...

Old Post 22-05-2013 v 17:16 PM
krisa.lc je offline   Profil uživatele krisa.lc   Find more posts by krisa.lc   Foto galerie člena krisa.lc   Click here to Send krisa.lc a Private Message   Add krisa.lc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/forum/showthread....8847#post858847 jo hned druhej příspěvek v této sekci , je tam ani se nemusim divát velkým "NEPŘESAZOVAT!!" , nazdar anketa o hovně

Naposledy upravil Hlava 24-05-2013 v 15:44 PM

Old Post 22-05-2013 v 19:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 8

Zdravím pánové,

návod jsem psal nějaký pátek zpátky, mezitím pár let uplynulo a po studiu zahraničního fóra jsem zjistil, že kolegové ze vzdálených zemí automaty celkem bez problémů přesazují. Letos je veku pěkně hnusně a taky jedu kupovaná semena za těžkej peníz, takže chci mít co největší šanci všechny modely dopěstovat a rozmnožit.

Mám květníky o objemu cca 1 litr, v nich čistý kokos, klíčení proběhlo naprosto parádně, většina kytek venku. Vysledoval jsem, že borci to přesazují mezi 25 - 30 dnem od naklíčení, to znamená ve fázi, kdy automaty přechází do květu. Asi se o pár dní seknou, ale i tak týpkům vyrostly fajnové slečny. Jsem na to letos dost zvědavý.

Co ale určitě nedoporučím je klíčení na vatičce a podobně, tudy cesta opravdu nevede, starý thread mám bohužel smazaný, ale měl jsem vedle sebe kytky předklíčené a sazené rovnou do substrátu, ve výsledku byly předklíčené kolegyně cca o 1/3 menší. Jako náhodu bych to určitě neviděl, množství samic na pozorování bylo více než dostatečné.

Snad se letos zadaří a dozvím se zase něco nového. Nechte si dařit.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 22-05-2013 v 21:40 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Hlava
http://grower.cz/forum/showthread.p...8847#post858847 jo hned druhej příspěvek v této sekci , je tam ani se nemusim divát velkým "NEPŘESAZOVAT!!" , nazdar anketa o hovně


Od člena s nickem “piece of sh**it“ to zas takový překvapení není no ne?
Ale teď vážně. Díky za kritiku, ale jak jinak zjistit, jestli lidi AF přesazujou, nebo ne, než anketou?
Názor jednoho growera ( byť třeba dobrýho) a ještě z roku 2010, kdy AF v podstatě teprve začínaly, může být dneska už dost zavádějící.
Pěknej den.

P.S. Karmu mi můžeš klidně nechat na nule, nebo v mínusu po celou dobu, co budu na Groweru.
Jsem zde, abych získal zkušenosti, popřípadě se podělil o ty svoje, bude-li mít někdo zájem. Nejsem tu, abych měl hodně zelenejch čtverečků. Jsem už moc starej na to, abych si tady honil svoje ego

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 23-05-2013 v 05:38 AM

Old Post 23-05-2013 v 04:34 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10

zdarec, pokud při přesazení neporušíte kořenový systém, tak nevidím důvod nepřesazovat...

Já to letos dělám takto: naklíčil jsem ve vodě, rozjel v kelímcích od jogurtu, když už byly kořeny až na dně, tak jsem kytky šupl do 3 a půl litráků a te´d sleduju kořeny až budou dole a začnou se tam krouti, tak některé půjdou do 10ti litřáků a jiné do 20ti litřáků...(ale to uvidím jestli to není zbytečnost).

pokud bude čas tak udělám tread...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 23-05-2013 v 14:48 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 11

Jak píše Ruprecht, pokud se nepoškodí kořeny, je to v pohodě (mimochodem bych byl rád, kdybys ukázal fotky, jak to válčíš,) problém bych viděl spíš v tom, že automaty si většinou koupí začátečníci, kteří toho o pěstování moc nevědí, obtýden je přesazují, hnojí jak o život hned jak semena naklíčí a potom to podle toho vypadá. Stačil mi dněšní náhled do outdoor galerie, pořád dokola ty samé průsery.

Je jasné, že zkušený pěstitel zvládne kytky v pohodě přesadit, aniž by jim to výrazně ublížilo, naopak v menších květnících se rychleji rozjedou, návod byl mířený převážně pro pěstitele teprve začínající s AF strainy, aby se vyhnuli případným zbytečným chybám.

A "Piece of s**t" víš, co se od toho roku 2010 změnilo? Vůbec nic, ten návod je pořád vhodnej pro ty, kdo s AF nemají zkušenost. Jedu je letos tuším šestým rokem, načteno o tom mám hromadu threadů. hromadu zkušeností jsem pochytil v praxi a jak jsem psal výše, pořád platí to samé, co jsem psal tři roky zpátky.

Smutné je, že seed banky u těchto modelů uvadí, že jsou to modely vhodné pro začínající pěstitele, že není v podstatě co pokazit. Opak je pravdou, člověk musí mít něco za sebou, aby je v pohodě dopěstoval dle představ a udržel se na uzdě s hnojením a podobně.

Samozřejmě je to můj subjektivní názor, netvrdím, že se nemůžu mýlit, ale vlastní zkušenost mluví jasně.

Hodně zdaru nám všem v přesazování.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 23-05-2013 v 21:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 12

[QUOTE][i]

Je jasné, že zkušený pěstitel zvládne kytky v pohodě přesadit, aniž by jim to výrazně ublížilo, naopak v menších květnících se rychleji rozjedou, návod byl mířený převážně pro pěstitele teprve začínající s AF strainy, aby se vyhnuli případným zbytečným chybám.

A "Piece of s**t" víš, co se od toho roku 2010 změnilo? Vůbec nic, ten návod je pořád vhodnej pro ty, kdo s AF nemají zkušenost. Jedu je letos tuším šestým rokem, načteno o tom mám hromadu threadů. hromadu zkušeností jsem pochytil v praxi a jak jsem psal výše, pořád platí to samé, co jsem psal tři roky zpátky.

Ten návod samozřejmě pořád platí, ale asi jsme si nerozuměli. Nemluvil jsem o změně v presazování, ale o změně v chování současných Af oproti generacím před pár lety. Tvůj návod by platil před 10 miliony lety a za 10 milionů let pořád platit bude, o tom žádná, ale rostliny se mění. Nebo se fakt stalo jenom mě, že první a druhý generace AF rostly fakt skoro měsíc (nemluvím o poloauto, superauto) a dneska prostě nahoděj 5 pater a nazdar babi, kvetem? Že dřív člověk mohl presadit a kytka ještě pořád měla dost času to dohnat, ale dneska, když to všechno nakvitá max do třetího tejdne, tak ten čas už nemá? Fakt se nic nezměnilo a můžem návody zdogmatizovat, jakou věčný a neměnný?

Je možný, že to kytky dělají jenom mě, ale moc tomu nevěřím.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 26-05-2013 v 07:27 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 13

Já jedu AF letos poprvé a nechal jsem je prvně naklíčit na vatě, pak je šoupl do jiffy a až podle toho, kolik jich vylezlo jsem je přesadil do květináčů a kyblů o objemu 12 litrů, tak doufám, že jsem to nějak nepochomtal a bude se jim tam dařit

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 26-05-2013 v 18:14 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik

Co ale určitě nedoporučím je klíčení na vatičce a podobně, tudy cesta opravdu nevede, starý thread mám bohužel smazaný, ale měl jsem vedle sebe kytky předklíčené a sazené rovnou do substrátu, ve výsledku byly předklíčené kolegyně cca o 1/3 menší. Jako náhodu bych to určitě neviděl, množství samic na pozorování bylo více než dostatečné.

Snad se letos zadaří a dozvím se zase něco nového. Nechte si dařit.

MB



S tímhle zase nesouhlasím já.
Dělám to trochu jinak a nejen u automatů.
Nechám vyklíčít v papírových kapesníčkách než má klíček 2-4 cm - zkrátka nechám ho trochu přerůst, to je otázka jednoho dne.
A pak sázím do hlíny s tím, že děložní lístky zůstanou na povrchu ( pokud to ještě pořádně nerozpuklo, tak mu mechanicky pomůžu).
Prostě zahrabu jenom klíček a lístečky jakoby leží na hlíně.
Druhý den už máte malou zelenou kytičku .
Pokud se moc táhnou, tak pak klasicky přihrabávám.
Myslím, že je to velké ušetření času, který je při AF třeba ( obzvlášť při tomhle počasí).

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 04-06-2013 v 08:25 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 15

Čus JAHmaicane,

Tebou popsanou metodou jsem to právě zkoušel, klíčky cca 4 cm, zasazeno tak, že "vršky" čouhaly z hlíny. Protože mi to nevyšlo na celej malťas, ve kterým jsem to jel, druhá půlka byla osetá semeny v hloubce cca 2 cm. Po 14ti dnech byla půlka, kde byla semena přímo vhozena do hlíny, cca 2x větší oproti těm předklíčeným. Semena stejného modelu ze stejné kytky, ani jedna předklíčená kytka nebyla vzrůstově srovnatelná s nepředklíčenou, porovnání proběhlo na cca 60ti rostlinách rozdělených 25:35 ve prospěch nepředklíčených. Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak to sem nepíšu, ale samozřejmě každej je spokojenej se svojí metodou a nikomu tu svojí nenutím. Doporučuji si to odzkoušet každej za sebe a porovnat. U normálních modelů se samozřejmě není moc o čem bavit, tam je růstová fáze úplně jinak, teď se bavím čistě o automatech.

MB

P.S. Zkoušel jsem přesazovat i cca 3 týdny staré kytky a dopadlo to u některých modelů katastrofálně, mám prcky o výšce ani ne 10 cm, takže příští rok už žádné podobné experimenty, automaty na to fakt nejsou stavěné.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-08-2013 v 20:04 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 16


zdarec,tak ja to robim nasledovne,naplnim si raselinove kochlicky do pulky substratem,a vyklicene semienko vlozim do substratu,a ked vyleze rastlinka a moc sa taha,tak ju dosypavam az po vrch,a pockam az korene prelezu cez steny kvetinacku (cca14dni) a potom ich uz dost silne presadim na finalne mistecko aj s raselinovym kochlikem,a vubec netrpia pri presadzani,a vzdy mam kiticky od 50cm a vyssi,este sa mi nestalo,ze by sem mal male zdechliny,tie zdechliny su uz videt jak rastu v tych raselinovych kochlikoch,a od tych uz mocteho neocekavam,ale sak to asi kazdy pozna...

takto to vypada v tych raselinovych kochlikoch...

Old Post 16-08-2013 v 20:38 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2018 - Předpěstování automatů - 4 odpovědí
08-06-2014 - Březnové automaty - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4067300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív