Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Takto majú vyzerať?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Prosím vás, jedna otázka.. Příspěvek č. 1

Rozhodla som sa poprvý krát pestovať, vybrala som si out lebo na indoor nemám podmienky a predsa len som skôr pre tú prírodu ..
Dala som si semiačka vyklíčiť na viacero spôsobov:
1. klasicky na vlhkých servítkach
2. do Jiffy tabletiek
3. a priamo do substrátu
Nakoniec sa mi teda osvedčilo všetko, lebo z 21 semiačok mi vyšlo všetkých 21 Som na seba hrdá.. Dala som si ich v kelímkoch na okno že ich vysadím až keď budú trochu menej zraniteľné...
Všetko ide ako má, kočky rastú do krásy, ale po siedmych dňoch na okne sa objavil prvý problém.
Jeden z kvietkov odkvecol a ďalším dvom sa začali jemne vlniť listy. Proste mne sa zdá že stonka tej ktorá klesla je príliš slabá aby udržala hlavu hore, a bojím sa že by sa z toho nemusela vylízať. Nemám pocit že sú prelievané ani nič podobné...

Kedže som zabudla uviesť čo to vlastne rozoberám tu Tak dodatočne.. Mám tam..
10x Durban Poison
10x Skunk number one
a jednu bielu vdovu



Skúsim pridať fotku tej spadnutej len idem zistiť ako sa to robí.
Mne tu totiž chýba ten box na zaškrtnutie "Pridať fotografie" Naozaj to tu nemám..

Naposledy upravil Obivanka 02-05-2013 v 14:33 PM

Old Post 27-04-2013 v 13:14 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

pokud je máš vytáhlé stačí k nim zapíchnou nějakou oporu,špejli nějaké dřívko nebo něco podobného a uvázat to k tomu,jen dej pozor ať tím nepřerušíš kořen.
Až je budeš vysazovat ven tak je zakopej hlouběji,až po děložní(první) listy

Old Post 27-04-2013 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Aj ma to napadlo, podoprela som to špáradkom a dávala som bacha nech nič neprepichnem. Len ma to trochu znepokojilo lebo ostatné sú aj trochu väčšie ale držia sa pekne hore.

A to prečo mi tam nejde pridať fotku asi nevieš, čo.. štve ma to

Old Post 27-04-2013 v 17:02 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 4

tak jestli můžu poradit...na semínka používám jiffy a nebo rovnou cm pod hlínu...

Old Post 27-04-2013 v 19:07 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

nič nepodopieraj tak rastlina nezosíly ! akurát si zvykne že sa má očo oprieť ...
Písala si že kytky maš za oknom, otvor okno nech nane trocha fúka ak je stonka vytiahnutá moc dlhá zasip hlinou zo stonky sa stane koreň

Old Post 27-04-2013 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Veď ja ich v jiffi mám Ale ako mi tak vyliezli, stonka na jednej je hrozne slabučká... ale už som ju podoprela tak dúfam že sa spamätá.

Old Post 27-04-2013 v 19:18 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7


Ja ich mám v Jiffi a veľmi dobre sa im v tom darí, len ako som povedala tak tá jedna spadla, a kedže len začínam a nemám skúsenosti, nevedela som čo sa jej môže nepáčiť.
Okno som im už otvorila, od dnes na ne pekne fúka.. hádam sa zobudí.
Veľmi ďakujem za všetky rady, idem ju hneď zahrabať.

Old Post 27-04-2013 v 19:28 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 8

to se jen tak vytáhly že byla malá intenzita světla...

lepší dát ty jiffy skoro až na dno a zbytek dosypat...jak už tu bylo psáno...

a typrůhledný kelímky taky nejsou zrovna dobrá volba...

Old Post 27-04-2013 v 19:34 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 9

Normálně to přesaď hlouběji do země,pak to dej na lepší místo kde je lepší slunko a ono to zesílí...

Old Post 27-04-2013 v 20:14 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

To naozaj? Tak to je v riti potom. Čo čil? Už hádam vydržia kým ich vysadím von nie? Keď sú takéto tak im stačí už len dáky týždeň že ano?.. neviem či ich mám nechávať dlhšie.. do iných kelímkov ich už teraz nebudem dávať, zbitočne by sa s nimi manipulovalo, ja sa o ne bojím

Old Post 27-04-2013 v 20:23 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 11


No já bych je raději šoupl hloubjeji,připravil jsem ti obrázkek jak to má bejt...

Old Post 27-04-2013 v 20:37 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Obivanka
To naozaj? Tak to je v riti potom. Čo čil? Už hádam vydržia kým ich vysadím von nie? Keď sú takéto tak im stačí už len dáky týždeň že ano?.. neviem či ich mám nechávať dlhšie.. do iných kelímkov ich už teraz nebudem dávať, zbitočne by sa s nimi manipulovalo, ja sa o ne bojím


no jestli je máš v těch kelímkách den nebo dva(že ještě pořádně nezačli kořenit do nový hlíny) tak by toneměl bejt problém...

Old Post 28-04-2013 v 05:41 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 13

tak tak když se bojíš je dat ven, tak zvol vetsi kvetinace soupni je tam a prisyp, jak na obrazku Smarta, ale jestli je budes mít porad na stejným místě, tak se ti asi budou takhle táhnout pořád, asi tam nemas dostatek svetla ze se za ním tak táhnou. Venku by ti je stacilo necim na noc přikrýt pokud nejsi zhor.

Old Post 28-04-2013 v 08:22 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14

No bojím sa že mi ich zožerú bažanty ako kamarátovi. Keď ich dal takéto pidi maličké von, o polovičku prišiel.
Ja ich asi ešte nejaké tri dni nechám v týchto kelímkoch v ktorých to mám, už sa mi to moc neoplatí zháňať na tých zopár dní kvetináčiky a presádzať to. Alebo ich oblepím papierom nech nie su priesvitné ..
Na budúci rok už ale takúto chybu neurobím, dosť ma to aj mrzí, zajtra behnem kúpiť substrát a povysádzam ich tento týždeň už von.

Čím ich mám zakryť cez noc? Odrezanou flašou napr? To stačí nie?

Old Post 28-04-2013 v 17:26 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

Všetkých vás okarmujem, ďakujem fakt za rady

A ešte by ma zaujímalo, či moc vadí že sa mi tak ťahajú za slniečkom, na to aby som im prisvecovala nemám podmienky tak ich mám na najslnešnejšom okne aké mám. Takže na ne slniečko svieti takmer celý deň. A keby neboli tak nahnuté vyzerajú podla mňa bezchybne.

Old Post 28-04-2013 v 17:28 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

nevadí to vůbec ničemu,pokud se ti nepolámou,máš je fajn,venku pak přisypeš a bude vše v pohodě

Old Post 28-04-2013 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3771460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív