Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Květ s MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bobek
Nový Člen

Karma uživatele Bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 9  

Květ s MH Příspěvek č. 1

Dobrý večer všemu Growerstvu
Rád bych se zeptal, zdali je možné dojet květ s MetalHalidem.
Bohužel mi už nezbyly peníze na sodíkovky, tak musím svou skrovnou zahrádku osvětlvoat metalhalidem, který jsem jel na růst.

Chtěl jsem se zeptat, zdali je to opravdu velký problém a květenství bude stát za prd nebo se to nějak dá a výsledky nebudou tak mizerné ?

už jsou druhý týden na 12/12 osvětlované těmi zpropadenými MHčkami a prozatím to tak zle nevypadá, mají malé kvítky a voní taky libě, ale zdá se mi celý ten růst květenství velice pomalý.

Old Post 28-05-2012 v 23:05 PM
Bobek je offline   Profil uživatele Bobek   Find more posts by Bobek   Foto galerie člena Bobek   Click here to Send Bobek a Private Message   Add Bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Re: Květ s MH Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Bobek
Dobrý večer všemu Growerstvu
Rád bych se zeptal, zdali je možné dojet květ s MetalHalidem.
Bohužel mi už nezbyly peníze na sodíkovky, tak musím svou skrovnou zahrádku osvětlvoat metalhalidem, který jsem jel na růst.

Chtěl jsem se zeptat, zdali je to opravdu velký problém a květenství bude stát za prd nebo se to nějak dá a výsledky nebudou tak mizerné ?

už jsou druhý týden na 12/12 osvětlované těmi zpropadenými MHčkami a prozatím to tak zle nevypadá, mají malé kvítky a voní taky libě, ale zdá se mi celý ten růst květenství velice pomalý.


Kvést ti to pokvete. ale nebude to nic moc. Malé paličky, řídké atd.
malí výnos a myslím že i kvalita.
Rostlina nebude mět to správné světlo aby mohla plně a kvalitně rozběhnou květenství.

HPS sežeň co nejdříve. Pošetři na kapesným a do 1000kč to neni zase tolik.

Old Post 28-05-2012 v 23:36 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Já koupil za 350 400W HPS přímo na grow..

Old Post 29-05-2012 v 01:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 4

Zdar. Prve 2 tyzdne kvetu s MH je OK. Netaha sa to tolko ako ked das sodik hned po prepnuti. takze zatial to mas v poho. Ale potom to chce sodik. Šetři.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 29-05-2012 v 21:05 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 5

Co když budu svítit na růst HPS. Vadí to hodně? Dík)

Fejkr&Mrhell2

Old Post 29-05-2012 v 22:20 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 6

fejkhell2 jasně že nevadí když svítíš hps na růstu,velice hloupá otázka,spousta lidí to tady tak má,stačí se tu podívat

Old Post 30-05-2012 v 06:17 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 7

Bobku,sežen si tady přes bazar nějakou jetou hpsku když nemáš finance,dej si tam inzerát že sháníš výbojku za rozumnou cenu.

Old Post 30-05-2012 v 06:20 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ouniel - 69% PěstitelskáKarma uživatele Ouniel - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

A nebo prohlížej internet,je toho spousty.
http://aukro.cz/hps-vybojka-250w-pr...2376626783.html
tady je komplet.

Old Post 31-05-2012 v 14:37 PM
Ouniel je offline   Profil uživatele Ouniel   Find more posts by Ouniel   Foto galerie člena Ouniel   Click here to Send Ouniel a Private Message   Add Ouniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobek
Nový Člen

Karma uživatele Bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Nakonec to nedopadlo tak zle.
Fotky bohužel nemám, ale keříky i květy to byly velice příjemné.
16 kytek pod 600W, půda, 11l květníky a průměr 31 g/kytka, takže ano, květ pod MH je možný a není zlý.

Samozřejmě už to je nějáký ten pátek co jsem sklidil.
Jediným problémem asi byla délka květu a celý proces zrání, který byl o něco delší než je u těch odrůd zvykem.

Old Post 03-05-2013 v 21:10 PM
Bobek je offline   Profil uživatele Bobek   Find more posts by Bobek   Foto galerie člena Bobek   Click here to Send Bobek a Private Message   Add Bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

to je smutný já dál pod 400 hps v 11l květníkách 86g na kytku ----> to je hodně zlý kvést pod MH

Old Post 03-05-2013 v 21:19 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobek
Nový Člen

Karma uživatele Bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

kolem 500g na 600W není zlý.
Kolik si těch kytek pod tou 400 měl ?

Old Post 03-05-2013 v 23:47 PM
Bobek je offline   Profil uživatele Bobek   Find more posts by Bobek   Foto galerie člena Bobek   Click here to Send Bobek a Private Message   Add Bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bobek
Nakonec to nedopadlo tak zle.
Fotky bohužel nemám, ale keříky i květy to byly velice příjemné.
16 kytek pod 600W, půda, 11l květníky a průměr 31 g/kytka, takže ano, květ pod MH je možný a není zlý.

Samozřejmě už to je nějáký ten pátek co jsem sklidil.
Jediným problémem asi byla délka květu a celý proces zrání, který byl o něco delší než je u těch odrůd zvykem.


kdo neviděl neuvěří, popíráš tu vše co bylo dlouho zažitý, například že kytka potřebuje červený spektrum pro květ. to ti nesežeru ani náhodou.

Old Post 04-05-2013 v 05:42 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Já kvet pod MH automaty bo jsem se chtěl taky občas kochnout nějakou tou paličkou a né furt čumět na rostoucí mámy a vůbec to nebylo špatný.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 04-05-2013 v 06:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 14

Kvet pod MH je nielen mozny, ale mnohymi preferovany...Ja som mal sancu zrovnavt OTM pod 250 HPS vs 250 MH a vynos bol rovnaky. Kvalita a vona vysledneho produktu bola vysia u MH.

Old Post 11-05-2013 v 11:58 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 15


Kvet pod MH je pre tych, ktorych zaujima viac kvalita ako vynos...

Old Post 11-05-2013 v 12:03 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7939900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív