Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Wake n Bake
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
prof.Woland
Nový Člen

Karma uživatele prof.Woland - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 2  

Obecné Wake n Bake Příspěvek č. 1

(předem se omlouvám jestli tady něco takového je )
Tak co si myslíte o tomto fenoménu ? :-)
Máte rádi hulení po ránu nebo radši dáváte přednost pozdnímu inhalování ?
Mně osobně přijde wake n bake asi nejlepší ... po ránu je člověk svěží a ten den tak nějak líp a "zdravějc" plyne
Např. Teďka nedávno sme měli kalbu během které se hulilo a trochu aj pilo .... šli sme spat asi tak ve čtyři ráno a ráno hned co sme vstali a posnídali tak nové kolo s bongem a byl to asi ten nejlepší stav co sem zažil ... prostě sluníčko pěkně svítilo, teplučko pohodička celý den Z obyčejné cesty autobusem domů se stala okružní jízda po osudech lidí (měl sem pocit že absolutně znám životní příběhy a osudy lidí okolo kterých projížděl bus, v kterém sem seděl ) Dokonce ani mp3 sem si nerval do uší a poslouchal sem zpěv ptáčků a největší pecka byla když sem došel dom a tam ležely noviny ve kterých byla fotka paroubka za mlada a já sem si říkal jaký to byl borec ( jestli původní symptomy nenaznačovaly mou zhulenost, tak ten poslední určitě jo ) Podobné to je když jsem na fesťáku a hulí se prostě přes den ... to jsou prostě ty nej stavy....
Podělte se o zážitky a názory


Je libo Hříbek ?

Old Post 06-05-2010 v 14:23 PM
prof.Woland je offline   Profil uživatele prof.Woland   Find more posts by prof.Woland   Foto galerie člena prof.Woland   Click here to Send prof.Woland a Private Message   Add prof.Woland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

muj nazor: pod wake and bake jsem si predstavil takove ty "nedodelane housky" co si das do trouby a mas cerstve pecivo , tudiz wake and bake mam rad s pastikou a horcici

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 06-05-2010 v 20:58 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

Tohle asi není téma o wakeboardingu, že? Název je matoucí

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 06-05-2010 v 20:59 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 4

juj ja taky prisel na wakeboarding spec se a jed

ja mam radeji pozdnejsi...ale vydrzet byva obcas fuska )

Old Post 07-05-2010 v 12:08 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

"Když sem byl mladší, tak jsem miloval WakeBake, to je když si hned po ránu ubalíš a potom přestaneš bejt .... Byl jsem blbej šmejd .... " Na těchdle rýmech od Jamese Cola určitě něco bude

Old Post 07-05-2010 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Palec dolů Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od denyg
"Když sem byl mladší, tak jsem miloval WakeBake, to je když si hned po ránu ubalíš a potom přestaneš bejt .... Byl jsem blbej šmejd .... " Na těchdle rýmech od Jamese Cola určitě něco bude


ja si myslim, ze lidi charakter nemeni. obzvlast smejdi ne

"wejka" preferuje vetsina mych pratel...ti s mene narocnym povolanim (IQ) s tim nemaji problem. ti s narocnejsim holt nekdy museji "wejka" vypustit

Old Post 07-05-2010 v 16:52 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

cookino: Já jsem pořád blbej šmejd, jen už nedávám wejkbejk

Old Post 07-05-2010 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.Woland
Nový Člen

Karma uživatele prof.Woland - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Tak vzhledem k tomu, že sem student mě situace taky nedovoluje dávat wake n bake kdykoli ... ale po matuře ... mě nic nezastavííííí

Je libo Hříbek ?

Old Post 07-05-2010 v 17:30 PM
prof.Woland je offline   Profil uživatele prof.Woland   Find more posts by prof.Woland   Foto galerie člena prof.Woland   Click here to Send prof.Woland a Private Message   Add prof.Woland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 9

Bejvávalo... Za poslední rok jsem si dal brko po ránu ještě v neprobuzeným stavu asi dvakrát, z toho jsem jednou byl nemocnej, podruhý na večírku.

Pokud ráno někam spěchám, zhulím se až tam, nebo poté. Pokud ne, dám si maximálně bong k čaji.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 11-05-2010 v 20:48 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 10

prošel jsem si si různými stavy hulení. dával jsem špeka po probuzení pravidelně. ale teď už cca rok hulím až večer po práci. výsledky jsou lepčí. hepčí...

Old Post 11-05-2010 v 22:10 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

proc ne, uz to trocha beru za hygienu. WC, koupelna a sklo-bong ci posledni dobu jsem se nejak rozkybloval.

Old Post 12-05-2010 v 05:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

po ránu jen podle nálady ale raději si dám v klidu odpoledne, až když je po všem apod.

Old Post 12-05-2010 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 13

kdykoliv zalezi na modelu a mnozstvi......

Old Post 12-05-2010 v 10:06 AM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 14

jo rano, kdyz jdu prez les na zastavku autobusu do skoly si vzdycky neco pripravim a hned je ta spravna nalada na prochazku :-)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 12-05-2010 v 19:09 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 15

ráno hulim jenom po kalbách, ani dycky moc chut nemám,ale to se po prvních potaženích změní,ale jinak raději až odpoledne, nebo po nějaký činnosti

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 15-05-2010 v 23:18 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 16

Zjistil jsem, že hulení po ránu mi vůbec nevyhovuje...celej den se pak ploužím jak lemra a nejsem ničeho schopný...
Teď si dávám brčko až tehdy, když mám všechny nepříjemné povinosti za sebou a ty velmi příjemné před sebou...
Krásné nedělní ráno Vám všem...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-05-2010 v 08:06 AM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3629990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív