Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Slim Jim 2011 (Mazar feat. Orange Bud - Dutch Passion compilation)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

růst... Příspěvek č. 1




...jako každý rok, i vloni jsem cosik pěstil...

Začněme od začátku...

Jako dodávce semen jsem si znovu a opět vybral Dutch Passion. Osvědčili se mi, jsou korektní, féroví a jejich nabídka je už po těch letech takřka mou doménou. Již jsem od DP jel cca 9-10 typů konopí a mými favority zůstávají dva. Troufám si tvrdit, že nic lepšího v našich podmínkách v poměru kvalita/výnos/dozrávání v jejich repertoáru nenajdete.

MAZAR

tohle je neuvěřitelná věc. kytka je ve finální fázi tak pocukrovaná, že je to jako když sypete buchty v pohádce.
dle jejich infa jde o kytku max. do 1,5 m a tato informace byla až do letoška víceméně pravdivá. nicméně letos mi vyrostly 3 dvouapůlmetrové "bestie"
co se týče jedné z hlavních informací a to ohledně dozrávání, tak kytka bývá cca v půli října připravena ke skosení, což, dle mých zkušeností, je tak na hraně. nicméně, letos jsem díky tomu, co popíšu níže, sklízel cca týden před ideálním termínem, ale na kvalitu to mělo vliv pramalý. ono, dobrým sušením kytka ještě krásně dozrává.
náchylnost k plísním existuje, ale není nikterak velká, dá se říct, že zanedbatelná

ORANGE BUD

tuto kytku mám velmi rád. naprosto nenáročná na pěstování. hotová je na přelomu září a října, tedy ideál. roste do solidní výšky (se zaštipováním i 2,5 m) a krásně se větví. famózní je její předfinální fáze, kdy se palice zbarví do temně růžové a pak ztmavnou do konečné hnědé.
co se týče plísní - NEEXISTUJE!


SAMOTNÝ PĚST
klasika jako každý rok...
- semínko do vody
- po dni, dvou za okno do PET 2l s hlínou mixnuté substrátem
- po 4-5 patrech ven (snažím se, aby to bylo okolo 15. května. ona pranostika o 3 zmrzlých není jen tak, okolo tohoto data se vždy v noci ještě nějaký mrazík ukáže, chce to sledovat počasí. upřímně, dát to ven dřív a nechat kytku se vypořádávat se stresy vám nic neuspíší. těch 30 čísel, co si venku protrpí za tuto dobu se pod sluncem dá dohnat za 4 dny)
- v růstu hnojím slepičáky s vodou (návod klidně poskytnu) tak nějak od oka. přihnojuji HYCOL-Z za 60 kaček z každého zahradnictví (jsou tam různé doplňující prvky)
- v květu PLAGRON TERRA BLOOM

letošek byl zvláštní v tom, že v době, kdy měly kytky zrát, bylo nádherně a kytky pořád jen bobtnaly a bobtnaly...šílené. na druhou stranu to způsobilo to, že v jednom větrném dni poté se mi pod tíhou palic kytky zlomily a to zapříčinilo dřívější sklizeň jejich části.

tak jako tak, byl to neuvěřitelně úspěšný rok a to jsem nakonec měl jen 4 kytky (10 semen, 9 vylezlo, 5x kucíí)


PS: jakýkoliv dotaz ohledně DP a těchto phen klidně zodpovím. Mazara


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:24 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

zátiší Příspěvek č. 2




náhled na to, jak vítr zohýbal kytí...


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:30 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

tedy...k palicím...MAZAR Příspěvek č. 3




mlask...


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:35 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

a blíže... Příspěvek č. 4




MAZAR


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:37 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

ORANGE BUD Příspěvek č. 5




...


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:40 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

dezert na závěr Příspěvek č. 6




na závěr tady mám lahůdku

po tom, co mi vítr zlomil vrchní část kytí, jsem v zemi mazara nechal prakticky až do doby, co poprvé nasněžilo a palice dozrály do impozantních barev

zejména foto č. 2 ukazuje MAZARA, coby hrdého nositele několika cen na cannabis cupech ve Zhulandu. ENJOY...


cosa nostra

Old Post 15-03-2012 v 15:42 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 7

Ahoj moh bys prosím hodit foto suchého mazara? K+

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 25-04-2012 v 12:22 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

zdar

a ako zhuluje ten mazar ?
a ci nahodou nevies aky je rozdiel v zhulovani mezi Mazar-om a AutoMazar-om a popripade ci nemas neake skusenosti z automazarom od DP lebo som zaciatocnik a postam sa do automazara

diki

Old Post 17-05-2012 v 11:06 AM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 9

zdravím,měl si to velice pěkné! K++ a měl bych dotaz ohledně mazara..letos ho taky máme s kámošem a zajímalo by mě kdy ti tak začal nakvétat? díky ...pěstu zdar!

Old Post 16-08-2012 v 09:55 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10

... mě vykvetl tak poslední tejden v srpnu +- 25.8 ...skoro hotovej byl po prvnim tydnu v rijnu ... zhuluje silně , u mě hodně tělesně ,relaxant... nojo indika 100%

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 10-09-2012 v 19:39 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 11

Kolik jsi mel kytek Orange Bud a jaky z nej byl vynos?

Old Post 02-06-2013 v 00:57 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0293800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív