Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor #01
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Outdoor #01 Příspěvek č. 1

Jaro je konečně tady a s ním i plno zeleně, tak jsem si řekl že se s vámi taky podělím. Není to můj první venek ale tady ho dávám prvně, očekávám kritiku :))

- Jack Herer od Fair Seeds
- vyklíčeno 8/10 (předklíčeno na kapesníku)
- médium Plagron Allmix

Naposledy upravil 08-05-2013 v 11:57 AM

Old Post 06-05-2013 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


foto:

Old Post 06-05-2013 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Zatím jsou kytí stále za oknem, později budu přidávat další fotky...

Old Post 06-05-2013 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Zdarec,jsem tady úplně nový a zaujalo mne,že jsem tu našel někoho kdo letes jede JH.Pokud by ti nevadilo přidal bych se k tobě bo jsem rozjel taky JH pro out.Tak bych mohl sem k tobě dávat i mé fotky abychom to mohli porovnávat v reálu.Já jedu první rok a dost mě to chytlo.Pro info :
Jack Herer - Fair seeds - feminizované
klíčivost 10/10
3 rostliny zasazeny v " Plagron Royal mix
7 rostlin " Plantanella Balkonia"
rostliny všechny vitální a zatím od poloviny dubna venku v velkém pařenišťáku.Foto popř. dodám.Zatím jsem si netroufal.

Ottar.1

Old Post 07-05-2013 v 19:50 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Tak po domluvě s DR.FELL dávám pár fotek z přípravky na out.
Tedy jestli se mi to podaří

Ottar.1

Old Post 08-05-2013 v 19:29 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6





Tak se pokusím sem hodit nějaké foto mých Jacků a AF Caramel Cream od FS.
Musím přiznat,že Jackovi se o trochu více líbí ten " Plagron" , ale " Balkonia "
funguje taky.Jen nevím jak dopadnou ty automaty od FS.Z pěti vyšly 4 a dvě vypadají,že to asi nerozdýchaj.Přitom péče rovnaká jako pro JH.
Asi špatnej oddíl :-( , no ještě uvidíme.

Ottar.1

Old Post 08-05-2013 v 19:46 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Tak dnes jsem vyřadil jeden Caramel cream.Vytáhl pouze dva lístky a byl celý zkroucený.Listy byly nějak do hněda a tak jsem tu agonii ukončil.
Jinak všech 10 JH v pohodě.Už začaly dělat pětilístky.Tak mám radost.Jen je vidět dost rozdíl v hlíně.Ten Plagron je určitě výživnější a tak jsou v něm kytky větší.Jinak mají podmínky všechny stejné.Tak snad se to srovná až se ten Plagron vyčerpá.

Ottar.1

Old Post 12-05-2013 v 23:21 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Těm JH se daří to máš pravdu. Taky u mě jedou všechny a celkem stejně rychle až na jednu ta je nějaká pozadu . Jinak Plagronu palec hore, je to dobrý substrát. Teď už jen čekám až se kytičky zpevní a půjdou pěkně ven, ale vidím to až na začátek června kvůli počasí, no možná dříve později přidám foto ... ať to roste

Old Post 13-05-2013 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Tak další report z růstu JH.
Tak nejvyšší krasavice měří již 50cm a bohužel ta nejnižší pouhých 25cm.Napadlo mě,že to bude nejspíše tvarem a velikostí květináčo-kýblem.Pokud mají kbelík 12l a kulatý vše OK a výška rostliny cca stejná.Pokud mají nádobu hranatou a s větším obsahem (tipuji cca 16l) tak výška zaostává a to až o polovinu.Zřejmě kořeny mají více prostoru a proto kytky vytvářejí nejprve kořenový systém.Nic jiného mě jako důvod nenapadá,protože péči mají všechny stejnou.Hnojení,vodu i světlo s teplem.
Doufám,že brzy začnou razit nahoru a vše doženou.
Nemáte někdo zkušenosti s JH od Fair seeds?Zajímalo by mne na jakou velikost se připravit či kdy to asi dozraje a vůbec vše kolem této odrůdy z Fair seeds.Domnívám se,že se tato genetika bude lišit banku od banky.
S pozdravem a přáním dalšího plodného růstů ZDAR

Ottar.1

Old Post 20-05-2013 v 20:17 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10




Tak další report
Tak nejvyšší krasavice měří již 50cm,naproti tomu ta nejnižší " pouhých " 25cm.Péči mají všechny stejnou ale domnívám se,že příčina je v tvaru a velikosti nádob.Ve větších nejspíše tvoří větší kořenový bal a tak tolik nerostou do vrchu,ale je to můj osobní názor.Doufám,že až se to ustálí tak pojedou o to rychleji.

Ottar.1

Old Post 20-05-2013 v 20:31 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 11





Tak kytičky konečně venku. Daří se jim nádherně uvidíme jak to půjde dál ....Objevil jsem v jednom listě zakuklenou housenku a na druhém zas nějaké drobné černé tečky, tak jsem je ošetřil Fastem (M) a myslím že to zabralo. Jinak jsou již po prvním hnojení (slepičince) akorát toho sluníčka by mohlo být více. Zatím zdar

Old Post 31-05-2013 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12





Tak opět po delší době přidávám fotky, kytičky přežily povodně,ale rychle se vzpamatovávaj, některé listy oschly,tak jsem je utrhl ale vyrašily nové a větví se

Old Post 21-06-2013 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ushakkk
Stálý Člen

Karma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 13

Čus hoši. Zatím to vypadá fair.
Otázka na DR.FELLA: Nikde jsem se nedočetl, zda-li se jedná o guerilu venku či zahradu apod? Podle fotek bych to tipoval na tu guerilu. Nemáš ty květiny zbytečně blízko u sebe? Díky a hodně štěstí s geny JH a podzimníma pílskanicema. Budu sledovat

Old Post 23-06-2013 v 22:12 PM
ushakkk je offline   Profil uživatele ushakkk   Find more posts by ushakkk   Foto galerie člena ushakkk   Click here to Send ushakkk a Private Message   Add ushakkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

to ushakkk: Zdravím, dalo by se říci,že je to normální zahrádka. Jo s tím rozsazením máš pravdu jsou blízko u sebe a vím že JH má raději více prostoru, ale byl problém s místem a hlavně celodenním světlem, takže proto jsou na sebe takhle nalepený . No uvidíme jak se tomu bude dařit. Zatím zdar, ať se daří

Old Post 24-06-2013 v 11:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Po dlouhé,dlouhé době opět si dovolím zde přidat nějaká fota...

Old Post 22-09-2013 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16






Po dlouhé,dlouhé době opět si dovolím zde přidat nějaká fota...květ

Old Post 22-09-2013 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2155020 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív