Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosím pomoc... nejspíš přelité
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bubble159
Nový Člen

Karma uživatele Bubble159 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 5  

Prosím pomoc... nejspíš přelité Příspěvek č. 1

mám 3 rostlinky bluematic auto. od RQS jenže se mi stalo že jsem je nejspíš přelel ale jedna je asi nemocná protože už od doby kdy vylezla na povrch je taková divná nevíte jak to spravit?

Old Post 05-05-2013 v 21:25 PM
Bubble159 je offline   Profil uživatele Bubble159   Find more posts by Bubble159   Foto galerie člena Bubble159   Click here to Send Bubble159 a Private Message   Add Bubble159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubble159
Nový Člen

Karma uživatele Bubble159 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 2



tady foto:

Old Post 05-05-2013 v 21:50 PM
Bubble159 je offline   Profil uživatele Bubble159   Find more posts by Bubble159   Foto galerie člena Bubble159   Click here to Send Bubble159 a Private Message   Add Bubble159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 3

"Nemoc" je mutace, to nespravíš, můžeš jen čekat co z toho bude.

Přelitý, to nevim, v tomhle celkově zuboženym stavu, těžko říct... Zasadil si moc brzo! A k tomu to vypadá, že je to v nějakym kumbálu bez přímýho světla...
Jediný co s tim můžeš udělat je dát to na sluníčko, aby to mělo co nejvíc světla a čekat co se stane...

Ok tak k tomu přelití, nejlíp to poznáš když ten květináč potěžkáš, Nesmí to bejt uplně nacucaný, ale zase by to nemělo bejt lehký jako "pírko"...
Automaty se holt sázej pozdějc. Bejt tebou bych koupil ještě nějaký semena a zasedil ještě jednou, času je habaděj!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-05-2013 v 21:59 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubble159
Nový Člen

Karma uživatele Bubble159 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

nn fotil jsem to tedka v noci přes den to ja na sluníčku od rána tak do 17:00 cca

Old Post 05-05-2013 v 22:12 PM
Bubble159 je offline   Profil uživatele Bubble159   Find more posts by Bubble159   Foto galerie člena Bubble159   Click here to Send Bubble159 a Private Message   Add Bubble159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubble159
Nový Člen

Karma uživatele Bubble159 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

nn je to na sluníčku skoro celý den já to akorát fotil dneska večer no uvidíme co z toho vznikne :/

Old Post 05-05-2013 v 22:15 PM
Bubble159 je offline   Profil uživatele Bubble159   Find more posts by Bubble159   Foto galerie člena Bubble159   Click here to Send Bubble159 a Private Message   Add Bubble159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

tohle me bezne delaji femky

Old Post 06-05-2013 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubble159
Nový Člen

Karma uživatele Bubble159 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

Myslíte že se to zlepší? Když je to celý den za oknem na světle.

Old Post 06-05-2013 v 11:37 AM
Bubble159 je offline   Profil uživatele Bubble159   Find more posts by Bubble159   Foto galerie člena Bubble159   Click here to Send Bubble159 a Private Message   Add Bubble159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-07-2012 - Prosím pomoc s OB - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1937950 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív