Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Early Skunk :::: Od koho.a ako--
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Early Skunk :::: Od koho.a ako-- Příspěvek č. 1

Na tuto sezonu mi okrem inych veci padol do oka tento druh. Early SkunK-_D_Nastudoval som si vsetky dostupne veci o nom ale zaujimalo by ma priamo skusensty ludi co ho uz mali kedze su tu dost take roztrusene: Chcem ho brat od sensiseed aj to ma zaujima nie ani tak spolahlivost banky na dodavku ale hlavne klicivost lebo som nasiel prispevky kde semena od sensi nevyklicili: Dalej bol by som rad keby sem pisali len ludia co ho uz mali potreboval by som dobu kvitnutia a dozretia. JA pestujem v horsich podniemkach podhoria v nadmorskej vyske tak 400-500m.n.m v strednej casti slovenska:co nie je ideal ale da sa to... Za kazdu odpoved cloveka co ma uz z Early Skunk skusenost dakujem_D

Old Post 17-03-2009 v 16:29 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ahoj, podminky pro pestovani mam uplne stejny jako ty (sever cr), letos chci tez jet early skunk, a aby toho nebylo malo - taky od sensiseeds, moje zkusenosti s klicenim sensi seminek sou vyborny (koukni se do podpisu na mexican sativu - hned na zacatku mam seminka jak pekne klicej) klicivost byla 100%

stejne jako ty bach rad slysel radu/tip od nekoho kdo tuhle odrudu uz mel

zdar, scotty

Old Post 17-03-2009 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

takze Early Skunk predloni jsem jej objednal od Sensi Seeds, tehdy jeste jedna z poslednich varek, kdy byli nefem. semena po 15-ti. Sam jsem si ponechal kousku 10 a pestoval je ve dvou sezonach. Ty co jsem pestoval v rodnem meste, mi pokazde nekdo slohl jeste pred kvetem a zbytek jsem pestoval na chalupe na louce v nadmorske vysce 700 m.n.m. Kytky dozrali v klidu sice az nekdy v druhe pulce rijna, ale o rijnu taky Sensi Seeds pisou. Kvest zacli nekdy v pulce zari zhruba, ted uz presne nevim. Odolnost vuci plisni veeelika, s zadnou plisni jsem se nesetkal (treba Super Skunk mi tam plesnivel dost a treba Himalaya Gold od Greenhouse ani nemluvim...) Rustovy potencial mely kytky taky dost velky, u jednoho mega kusu bych mohl ze stonku udelat pro decka nejakou mensi baseballovou palku Chut mely paldy ve finale taky dobrou a ucinek jak ma u skunku byt. Snad jen palice jsem cekal ze budou vetsi nafouklejsi, ale tech 700 m.n.m. uz je mozna moc a hnojivem na kvet jsem to zalil jen parkrat... No a letos uz mi semena dosli a celkove jsem byl s touto odrudou dost spokojen, tak jsem ihned objednal varku novou a tentokrat feminizovane semca, se kteryma jeste od sensi zkusenost nemam. Ty normalni mi ale co se klicivosti tyce, vyklicili vsechny. tot ma zkusenost s Early Skunkem zatiim

Old Post 19-03-2009 v 19:58 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 4

OK diky::: len tie mesiace ja mam stale problem ale tak do toho 15.10....si myslel? to je tak v poho ja mavam v urodi tiez tak ...takze to zvaldam este,.......a fotky nejaky keby boli ako bonus...ale inak diky za radu:d

Old Post 20-03-2009 v 09:14 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 5

taky mam 1o semen z early skunku ale jenom z lonskych kytek tak snad nebudou o moc horsi. vypadaji ale krasne

Old Post 30-03-2009 v 17:57 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

ja o nem nic moc nevim, ale kamos co ho jel rikal ze mu teda moc EARLY nepripadal.

Old Post 31-03-2009 v 09:43 AM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 7

topicca "taky mam 1o semen z early skunku ale jenom z lonskych kytek

A to si ich ty pestoval alebo si ich len dostal. Ak si ich sam vypestoval tak napis ako to slo alebo ak si to daval sem tak daj nazor reportu. Diki

Old Post 31-03-2009 v 10:41 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Another Wave
Nový Člen

Karma uživatele Another Wave - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

caves no tak sem mozem napisat ze early skunk v ziadnom pripade nie je early.....bohuzial.....s klicivostou nie su ziadne problmemy z 30 kusov vysli vsetky ale este ani na zaciatkom oktobra neboly hotove ani nestihly dozriet.....podla mojho odhadu dozreju asi do konca oktobra a kedze ti si este medzi horami tak ti to urcite nedozrie.......asi tolko..:-)))ked uz tak si daj shamana alebo durban poison od DP tieto ti v poho dozreju do konca septembra alebo aj skor....:-DDD

Old Post 31-03-2009 v 23:03 PM
Another Wave je offline   Profil uživatele Another Wave   Find more posts by Another Wave   Foto galerie člena Another Wave   Click here to Send Another Wave a Private Message   Add Another Wave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 9

"dozreju asi do konca oktobra" to ale vobec nie je zly cas este podla mna.D OK dakujem za reakcie a zvazim...Ak este niekto ma skusenty nech napise.D

Old Post 02-04-2009 v 16:15 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 10

sem dostal...dal sem do vaty a vsechny do druhyho dne prdly uz sou v hline tak pak dam echo

Old Post 06-04-2009 v 15:59 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 13-10-2010 v 11:43 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kackava
Nový Člen

Karma uživatele Kackava - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 12

Já měl Early Skunk taky od Sensi Seeds a byl jsem sním spokojený,klíčivost z 5 fem.semen všechny ,odolný vuči plísním,slušný výnos,sklízel jsem v pulce řijna.Jak říkam,byl jsem sním spokonený.

Old Post 13-02-2011 v 20:18 PM
Kackava je offline   Profil uživatele Kackava   Find more posts by Kackava   Foto galerie člena Kackava   Click here to Send Kackava a Private Message   Add Kackava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.C.C.
Nový Člen

Karma uživatele S.C.C. - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 13


tiez som mal viac krat earlyho od sensi seeds a je z toho laska vecna..hehehe. klicivost 5/5 vzdy,krasne rastliny,odolne alebo skor neznicitelne...krasne sisky,tvrde jak kamen, kristalov plna prdel...silny ako indoor..krasa...ked si raz urobim matkaren(dufam ze coskoro) tak to bude prva odroda, ktoru budem selektovat...

Old Post 02-09-2012 v 12:07 PM
S.C.C. je offline   Profil uživatele S.C.C.   Find more posts by S.C.C.   Foto galerie člena S.C.C.   Click here to Send S.C.C. a Private Message   Add S.C.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 14

Mohl bych se zeptat vás, kdo máte s EARLY SKUNKEM od Sensi seed's zkušenosti, jestli je ho nutné zaštipovat nebo se dobře větví?

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 26-05-2013 v 19:33 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4156460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív