Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádkářovo potěšení 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 49





.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 15-10-2013 v 09:40 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Chem Valley Kush x LSD Příspěvek č. 50






Tak už je všechno sklizeno a suší se. CHVK jsem sklízel na dvakrát, nejdřív vrchy a před dvěma dny zbytek. Chtěl jsem ho nechat až do konce října, bohužel začal poměrně dost plesnivět.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 24-10-2013 v 07:29 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 51

Takže takové malé shrnutí na závěr:

AUTOMATY - letos jsem je zkusil poprvé a vypadá to, že naposled. Nejlíp z nich bych hodnotil asi Pandoru. Výnosově na tom nebyly špatně, účinkama průměr, ale prostě mi nechutnaj, připadají mi takový senový.

ZATEMŇOVANÉ - tak to je pro mě absolutní
Všechny tři srovnatelné s indoorem, OB mě potěšilo tím, že nezhermilo (teď ho jedu indoor), nejsilnější byl cross od el.locose NYCDxMazar.

Zbytek kytek, které byly v zemi doplním po usušení a koštu.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 24-10-2013 v 07:44 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od čepra
Takže takové malé shrnutí na závěr:

AUTOMATY - letos jsem je zkusil poprvé a vypadá to, že naposled. Nejlíp z nich bych hodnotil asi Pandoru. Výnosově na tom nebyly špatně, účinkama průměr, ale prostě mi nechutnaj, připadají mi takový senový.

ZATEMŇOVANÉ - tak to je pro mě absolutní
Všechny tři srovnatelné s indoorem, OB mě potěšilo tím, že nezhermilo (teď ho jedu indoor), nejsilnější byl cross od el.locose NYCDxMazar.

Zbytek kytek, které byly v zemi doplním po usušení a koštu.


Dyť jo, ty automaty maj taky to seno v genech .
Jen jednou jsem měl dobrej automat, ale asi tomu pomohlo i to, že jsem ho pěstoval na 42 rovnoběžce.

Zatemňování dle mýho nejlepší způsob pěstu. Kdybys chtěl, tak ted dělám nějaký indoorový killer krosy, tak pak můžu na jaře poskytnout na zatemňovačku.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-10-2013 v 09:05 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Potěšení 2021 - 3 odpovědí
25-12-2017 - Potěšení 2017 - 17 odpovědí
06-08-2016 - Potěšení 2016 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1165050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív