Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pěstování se zelenou konví 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PanPapa
Nový Člen

Karma uživatele PanPapa - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 17

Zdravím
Máš to krásné,foto1 si říká o roxory a sít'.
Pokud tam na to máš místo,roztahej ty větve a nahod' tu zed' vápnem¨.
jo a holkám bez kalhot bych oholil nohy ¨.p

Old Post 25-08-2013 v 15:44 PM
PanPapa je offline   Profil uživatele PanPapa   Find more posts by PanPapa   Foto galerie člena PanPapa   Click here to Send PanPapa a Private Message   Add PanPapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 18

musim rict, ze jsem teda trochu rozcarovanej, koupil sem udajne Durban Poison a Frisan dew a zacaly nakvetat az zacatkem zari, za to udajnej Early Skunk nakvet jako prvni (prelom srpna/zari), mam teda pocit ze se nekde stala chyba. Priste snad radsi koupim origo semena nez rezy. Fota budou...

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 09-09-2013 v 18:14 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 19

delete

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Naposledy upravil zelenakonev 14-09-2013 v 10:26 AM

Old Post 13-09-2013 v 18:45 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

delete

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Naposledy upravil zelenakonev 14-09-2013 v 10:26 AM

Old Post 13-09-2013 v 19:21 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 21






slibovane foto z 9.9

FOTO 1: vse krom No name

FOTO 2: udajnej Frisian

FOTO 3: udajna Guerilla

FOTO 4: udajnej Early

FOTO 5: No namy

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 13-09-2013 v 20:55 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 22

čus borci. Dlouho jsem tu neaktualizoval. Prostě proto, že jsem nasranej... naschvál jsem si letos opatřil řezy jasnejch českejch outdoorovek (Durban Posion a Frisian Dew), abych sklízel už v září. Místo toho mám všechny kytky (krom no name) ještě venku a to je 22 října. No wtf? Samozřejmě mě drží počasí. No abych nebyl tak negativní, tak je rozhodně supr, že mi ty kytky nikdo nečmajz, dokonce ani ty noname, kterejm jsem moc šanci nedával. Příští rok vidim jasně, koupim origoš semena.
Nicméně, nonamy jsem sklidil 5.10. Maj fakt supr velký šišky, bohužel jsou totálně řidký, ale snad z nich něco vyklepu (skuff). No zbytek kytek, fakt nevěřim udávanýmu původu, jsou takový dost nic moc. To co mělo být frisian dew, tak má palice který bych se styděl někde vytáhnout, takže taky půjdou do pytle. Stejně tak zakrslej pseudoDurban v květináči. Údajná guerilla je na tom trochu líp, za to je totálně nezralá. Jediný co je jakž takž a možná půjde bez větších úprav na zhul je rádoby Early Skunk.

FOTO 1: No name

FOTO 2: No name

FOTO 3: Celek zbytku

FOTO 4: pseudoEarlySkunk

FOTO 5: pseudoGuerillasGusto

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 22-10-2013 v 22:21 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 23

teda nez se mi tu objevil predchozi prispevek, tak to trvalo snad den, nebo i vic. snad uz ted vlozim fotky...

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 24-10-2013 v 17:57 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 24






omg

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 24-10-2013 v 17:59 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPapa
Nový Člen

Karma uživatele PanPapa - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 25

Hnusné počasí v září je důvod proč je letos všechno listnaté a bude hodně mastiček ale já letos koupil AFseeds a kvevou mi od začátku října zasazeno v květnu..guerila gold od SS mám také a technika na poli kvete lepším květem
early skunk mám také,skutečně rychlý strain,mám ho z regular semena,ale ze skunku tam není ani závan.smradlavá indica,asi blbé pheno.
jak se mi ekluje pěstovat furt to samé rok co rok tak na další sezonu dám rusa a skunk 1 od SS, to je jistota.

Old Post 27-10-2013 v 16:15 PM
PanPapa je offline   Profil uživatele PanPapa   Find more posts by PanPapa   Foto galerie člena PanPapa   Click here to Send PanPapa a Private Message   Add PanPapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9082750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív