Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Magic Flight Launch Box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Pohodička Magic Flight Launch Box Příspěvek č. 1


Zdrawíčko přátelé,

přemýšlím, že bych se zbavil závislosti na nikotinu, jelikož mě už nebaví cigárka, ale zároveň z vlastní zkušenosti vím, že přestat pálit cíga, je také otázka přidávání tabáku do jointů, tedy mě napadlo zakoupit vapík. Ovšem je tu otázka jaký? Nejlepe "cestovní verzi" .

Našel jsem tento, shlédl spoustu videí, ale zarazilo mne, že jsem ho nenašel zde na G.

Nemáte někdo s ním zkušenost? Případně s nějakým jiným portable verzi?

http://kapesnivaporizer.cz/vaporizer

http://magic-flight.com/launch-box.php

Díky všem za případné komentáře týkající se dané problematiky.


Tě pic
jumpp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 11-01-2012 v 15:14 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 2

Magic Flight - Launch Box (zde popisuji pouze osobni dojem nikoli zkusenost)
Vypada slusne, je levny, jednoduchy a hlavne funguje .... jedna baterie (ty v baleni 2000mA) vydrzi 5min zhaveni coz me osobne nestaci to abych mel opasek s bateriema jak kovboj na divokem zapade. Ke zhaveni tam je takove sitko ktere nedej vyssi moci protrhnes je v prd.li a momentalne si nedokazu predstavit jeho vymenu. Ale do sbirky bych ho bral.

Arizer SOLO
stoji sice 5-6k zato funguje naprosto vyborne a je taky prenosny, baterie vydrzi na max. stupen #7 - 7x12min coz u 210°C mi prijde dost.
Je tam zhavici plocha a kotlik ze skla (coz je muj kamen urazu) ktery se da rozbit.
jediny problem je ten ze se neda pouzivat kdyz se nabiji

Iolite
Diky plynu se da brat i na delsi tury kde neni moznost dobiti baterii trochu vetsi kotlik taky neni na skodu ... nevyhodu vidim v tom ze se delsi dobu nahriva nez si clovek da radneho prda, cas od casu se zavzdusni komora na plyn a nekdy ma problemy se zapalenim. Zadna regulace teploty pouze 190°C a vys


dalsi prenosne vapiky
http://vaporizer-info.com/en/vaporizers?portable=yes

Hodne stesti v najiti toho praveho

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 12-01-2012 v 23:21 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 3

Z vlastní zkušenosti mi na odvykačku pomohl Iolite. Nahřívání je jen asi 50 vteřin, to je rychlejší než ubalit Každopádně v prvním prdu člověk zvyklej kouřit nic nevnímá chuťově, ale látky účinné tam již obsažené jsou, stejně tak na konci, kdy už má člověk pocit, že tam není chuť, odpařují se stále látky účinné. Efekt v hlavě je trochu jinej, pro mě teda lepší a má to o dost delší nástup, asi právě proto, že tam nejsou ty jedy ze spálení a také ten nikotin Mnohokrát vyzkoušeno, po dvaceti letech nehulím, ale jen vaporizuju třetím rokem. Všude se dá vzít Iolite s sebou, a když byla závada Irové mi ho vyměnili za novej. To bylo v začátcích, když s tím začínali od té doby už ho mají i mí kámoši a jsou bez problému.
MagicFlightLaunchbox je dobrej, souhlas ve všem s názorem nade mnou, vadí mi jen moc věciček s sebou, Iolite je zase o dost větší a hold plastovej, dřevo je víc v klidu
Teď zrovna testuju takovej obyčejnej typ, kterej připomíná chytrou šlukovku a vymyslel ho tady jeden kluk od nás. Funguje to obstojně a rozhodně to za ty prachy je dobrý pomocník na odvykání, jmenuje se Celtic Vapo
Tady se zabývaj vaporizací už dýl v češtině www.vaporizer-club.cz, www.facebook.com/vaporizery

CHARTER


Old Post 04-02-2012 v 16:58 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Riza
Nový Člen

Karma uživatele Riza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 4

Magic Flight Launch Box mám a miluju ho. Nemusíš čekat jako u Iolite než se nahřeje, vaporizuje skoro okamžitě ale zase musíš tahat baterky. Trvalo mi sice chvilku než sem se s ním naučil zacházet ale neměnil bych. Pokud si ho pořídíš doporučuju videa od tohodle typka http://www.youtube.com/watch?v=Lz68fCk97fM&lc= dobře vysvětluje jak MFLB používat.

Old Post 05-02-2012 v 10:57 AM
Riza je offline   Profil uživatele Riza   Find more posts by Riza   Foto galerie člena Riza   Click here to Send Riza a Private Message   Add Riza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Přemýšlím o koupi celtic vapo a magic flight boxu, příp. jiného kapesního vaporizéru. Jsem spokojený majitel Volcana, teď po přestěhování do nového (nekuřáckého) bytu jsem se do Volcana zamiloval, kouř mě úplně zásadně přestal bavit a chutnat, o mnohem lepších a mnohem více high účincích a absenci únavy ani nemluvě.
Ale přes všechny výhody Volcana potřebuju i nějaký přenosný model.
Celtic vapo potom chci jen jako takovou kuriozitku bez elektriky.
Má někdo více zkušeností, doporučení??

Old Post 14-01-2013 v 13:33 PM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od rtepsky
Přemýšlím o koupi celtic vapo a magic flight boxu, příp. jiného kapesního vaporizéru. Jsem spokojený majitel Volcana, teď po přestěhování do nového (nekuřáckého) bytu jsem se do Volcana zamiloval, kouř mě úplně zásadně přestal bavit a chutnat, o mnohem lepších a mnohem více high účincích a absenci únavy ani nemluvě.
Ale přes všechny výhody Volcana potřebuju i nějaký přenosný model.
Celtic vapo potom chci jen jako takovou kuriozitku bez elektriky.
Má někdo více zkušeností, doporučení??


Já už kouř nedávám vůbec, Celtic Vapo mám a je super treba na chatu, kde není elektrika. Efekt neni tak silnej jak u MFLB, ale dá se. Jen špiní kouřem ze svíčky ty spirály, takže do kapsy už se pak fakt strčit nedá. Kámoš to trochu vyřešil žhavícím zapalovačem, ale to zas není tak pohodlný nahřívání.
Mám i MFLB, pokud stačí člověku pár hitů, a naučí se s ním hrát, tak to dává slušnej efekt a můžeš být kdekoli. Nosím 2-4 nabitý baterky, podle toho jestli jdu jen do kina, nebo na delší pařbu.
Peace

CHARTER


Old Post 13-02-2013 v 17:31 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Chartre díky za odpověď. Láká mě na těchhle přenosných vapíkách taky to, že právě si dám jen prda, z Vulkána se vždy zkouřím opravdu masivně (ale nestěžuju si:). Ještě bych se rád zeptal na velikost kotle, kolik se odhadem vejde dovnitř.

Musím si ještě postěžovat, že vaporizování se spousta lidí nepochopitelně brání. Alespoň v mém okolí mám dojem, že to je kvůli tomu, že jsou příliš zvyklí na ten doprovodný efekt, který při spalování jointa dělá tabák - tedy že spíš zaměňují to, co s tělem dělá tabák, případně splodiny vzniklé hořením, za to co by měla dělat tráva. A při vaporizování jim to chybí a nedokážou se ponořit do stavu způsobeného jen a pouze rozpuštěním kannabinoidů v krvi...? Na druhou stranu je fakt, že mě to taky pár let od koupi prvního vaporizéru trvalo.

Já bych teda už neměnil.

HIGH

Old Post 08-03-2013 v 11:34 AM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 8

Každopádně kotel v Celtic Vapo je dost velkej určitě 0,5g se vejde i víc. U MFLB je možný dát si od 0,1 a už je cítit efekt, akorát kvůli výdrži baterie je lepší si naložit klasiku, takže dobře nadrcených 0,25g. To pak mám stav jak z Volcana, když se tahaj dlouhý hity. A ještě je to mňam cítit po dřevu.

Ohledně vaporizace mám stejnou zkušenost s kámošema. Ten stav čistej, bez spálených jedů, jakoby působil úplně jinak v mozku. Pro lidi, který to dokážou cítit, je pak tenhle stav o moc víc high, než byli kdy dřív. Ale chce se to fakt oprostit od závislosti na tabáku, který prostě dělá v mozku receptorům nachystaným a navyklým taky moc dobře, ale zároveň vznikne při jeho spalování tolik svinstva, že to víc škodí jinde.
Nakonec po letech vaporizace mi stačí i mnohem míň matroše a míň často, než v dobách těžký palby třeba deseti jointů za den.
Myslím že platí, že čím míň člověk spotřebuje, a v delších intervalech, tím víc to pak na něj působí. Miluju paradoxy

citace:
Původní příspěvek od rtepsky
Chartre díky za odpověď. Láká mě na těchhle přenosných vapíkách taky to, že právě si dám jen prda, z Vulkána se vždy zkouřím opravdu masivně (ale nestěžuju si:). Ještě bych se rád zeptal na velikost kotle, kolik se odhadem vejde dovnitř.

Musím si ještě postěžovat, že vaporizování se spousta lidí nepochopitelně brání. Alespoň v mém okolí mám dojem, že to je kvůli tomu, že jsou příliš zvyklí na ten doprovodný efekt, který při spalování jointa dělá tabák - tedy že spíš zaměňují to, co s tělem dělá tabák, případně splodiny vzniklé hořením, za to co by měla dělat tráva. A při vaporizování jim to chybí a nedokážou se ponořit do stavu způsobeného jen a pouze rozpuštěním kannabinoidů v krvi...? Na druhou stranu je fakt, že mě to taky pár let od koupi prvního vaporizéru trvalo.

Já bych teda už neměnil.

HIGH

CHARTER


Old Post 31-03-2013 v 19:49 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

jojo, je to zvláštní, taky mi stačí míň a míň... hladinka klesá aby, pak zase strmě stoupala...

nedávno jsem přišel na to, jak zvaporizovat i osobu k vaporizaci nepřátelsky naladěnou, osobu v nemalé míře kouřící tabák a jointy – nastavil jsem na vulkánu 200° a palici přepražil při této teplotě::)) na mě to bylo příliš kouřmo – ale dotyčný si to pochvaloval, aby v půlce třetího pytle odpadl se slovy, že není zvyklej být takhle zkouřenej,,,,

Old Post 04-04-2013 v 10:18 AM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 10

Já ho mám a kvalitu vaporizace bych hodnotil za 2, mírně nerovnoměrně nahřívá, ale za o celkem rychle. Jako dlouhodobý uživatel různých vapíků mohu posoudit. Není špatný, ale není nej. , co se týká výtěžnosti při vaporizaci.

Grow Max 150W

Old Post 07-04-2013 v 15:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 11


Ahoj,nemáte někdo zkušenost s tímto vaporizérem?
Uvažuji o koupi...bude se to vaporizovat dobře když je to zapalovačem,ten má větší teplotu než 200stupnů ne? Co jsem se doslech konopíčko se má vaporizova při max 200 supních jinak už se to prej pálí...
Co na to řikáte někdo zkušenost?

http://www.smokeshop.cz/vaporizer-e.../d-10027-c-244/

.

Old Post 09-04-2013 v 16:59 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

na 200°C je to v poho, ale vaporizát už má nádech kouře,

pálí se údajně při +- 230°C (tohle osobně odzkoušeno nemám)

Old Post 10-04-2013 v 07:54 AM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Smart
Ahoj,nemáte někdo zkušenost s tímto vaporizérem?
Uvažuji o koupi...bude se to vaporizovat dobře když je to zapalovačem,ten má větší teplotu než 200stupnů ne? Co jsem se doslech konopíčko se má vaporizova při max 200 supních jinak už se to prej pálí...
Co na to řikáte někdo zkušenost?

http://www.smokeshop.cz/vaporizer-e.../d-10027-c-244/


Eclipse funguje, jen nahřívat opatrně. Mě se v tomhle druhu vapíků nejvíc líbí Vaponic, hlavně kvůli ceně a skladnosti. Docela dobře jdou na něj dokoupit náhradní díly. http://www.vapbong.com/en

CHARTER


Old Post 23-04-2013 v 17:53 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1849770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív