Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Klonovaní, kořenění ve vodě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Obecné Klonovaní, kořenění ve vodě? Příspěvek č. 1

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jaký je váš názor na kořenění řízků ve vodě s root stimulátorem? Chci si vypěstovat matku a potom klony. Jednou jsem dostal řízky v sáčku s krásnými bílími kořeny asi 10 cm dlouhé, po zassazení se všechny chytly. Zajímá mě váš názor na tuto metodu. Díky

:P

Old Post 26-04-2013 v 12:46 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Kytka potřebuje pro tvorbu kořenů ve vodě přístup vzduchu pokud se nemýlím, vhodnou volbou by byl snad bubbler... jinak nevím

Old Post 26-04-2013 v 12:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

to znamená že by mi to jen tak ve sklenici vodou a s upraveným PH ,stimulátorem nepustilo kořeny?

:P

Old Post 26-04-2013 v 12:54 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

Co vím tak u ostatních kytek když se chce udělat klon, tak se uřízne list a dá se normálně do sklenice s vodou, mamka tak podělávala kytky všude

:P

Old Post 26-04-2013 v 12:55 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jo jo tak se to taky dělá... asi to bude fungovat ale bude to trvat dlouho, ale logicky to nebudou tak zdravý kořeny jak by byli s bublerem, jednou sem kořenil palmu ve vodě a ty kořeny byli strašně oslizlý takový divný, a trvalo to dlouho cca 14 dní ale chytila se

Old Post 26-04-2013 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od BigBangCannabis
to znamená že by mi to jen tak ve sklenici vodou a s upraveným PH ,stimulátorem nepustilo kořeny?


Pustí to kořeny i s neupravenym pH. Osobně beru RW kostku jako daleko lepší volbu, než tohle.

Old Post 26-04-2013 v 13:07 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 7

přesně, šlo by to, děláme tak draceny, různé palmy a keře...ale to je spíš na takové to domácí žvýkání - buď se chytne nebo se vyhodí. svoje krásky by jsem jen tak do vody nedal, mi to příjde buranské...rw kostky a žádný problém...popřípadě nějaký ten systém

Old Post 26-04-2013 v 13:18 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

díky za tipy chlapci, a co třeba dát klony rovnou do sterylizované hlíny? V podstatě to je to samý jako rockwool akorát se nemusí tolik přesazovat ne? Dají se dělat klony jen z listů?

:P

Old Post 26-04-2013 v 13:25 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9

Klony nejlépe do Rw kostky nebo Jifu popřípadě jiných zakořeňovacích medii. Do hlíny se dá dát taky ale je potřeba to držet Vzdušné a Vlkhé.
Velide dobrou zkušenost mám s Bublerem ( potřeba kompresorek a vzduchovací kámen ) a Nebo asi nejlepší je Nebler ( mlhovač ) Vezmete třeba kýblíček, skrz víko dáte klony. Vodu a do vody nebler.
Řizky nesmí být ve vodě ale těsně nad vodou v mlhovině.
( většinou do 7 dnu jsou pěkné kořínky)

Old Post 26-04-2013 v 14:20 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

a vyroste mi klon i z listu?

:P

Old Post 26-04-2013 v 17:35 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

Jenom pro inspiraci k tomu kořenění ve vodě:

http://grower.cz/forum/showthread.p...792#post1035792

Mimacka tam píše, že to není z jeho hlavy, tak už se takové způsob kořenění někde na fóru válí. Každopádně mám za to, že tak koření do dneška a vždycky v pohodě, jen sem nesledoval za jak dlouho mu kořeny vylezou.

Old Post 26-04-2013 v 18:32 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12

Paráda tyjo díky za tip!

:P

Old Post 26-04-2013 v 20:06 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 13

Tady je něco http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15602

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 27-04-2013 v 07:34 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 14

A viděli jste tohle? http://www.cannabis.info/CZ/knihovn...vny-hydrosystem
Kdo chce mít doma bazén?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 06-05-2013 v 16:12 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
globy
Nový Člen

Karma uživatele globy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od tornado12
Klony nejlépe do Rw kostky nebo Jifu popřípadě jiných zakořeňovacích medii. Do hlíny se dá dát taky ale je potřeba to držet Vzdušné a Vlkhé.
Velide dobrou zkušenost mám s Bublerem ( potřeba kompresorek a vzduchovací kámen ) a Nebo asi nejlepší je Nebler ( mlhovač ) Vezmete třeba kýblíček, skrz víko dáte klony. Vodu a do vody nebler.
Řizky nesmí být ve vodě ale těsně nad vodou v mlhovině.
( většinou do 7 dnu jsou pěkné kořínky)

a máš s tím zkušenosti osobně? kdysi jsem to zkusil a voda v kyblíčku se mi dost zahřívala. v kolika litrech vody je máš? plánuju dát ten nebler/mlhovač do zedníckýho kalfasu. tam už by ten problém být neměl

Old Post 28-02-2014 v 14:22 PM
globy je offline   Profil uživatele globy   Find more posts by globy   Foto galerie člena globy   Click here to Send globy a Private Message   Add globy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 16

Kořenit jen ve vodě lze. Zkusil jsem to tak párkrát pokusně s uřezanými větvemi, které bych jinak vyhodil. Trvá to déle, než vylezou kořeny (cca tři týdny) a je dobré vodu za tu dobu dvakrát nebo třikrát vyměnit. Zkrátka funguje to, jen je to pomalé. Rychlejší je rw kostka (2 týdny) a nejrychlejší asi bubbler (týden a něco). Množství kyslíku tedy hraje roli. Kořenit lze v hlíně (nesmí vyschnout) a je to zhruba na úrovni rw kostky.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-02-2014 v 14:51 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8121980 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív