Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kroucení listů do ,,vrtule,,+ celkové chřadnutí rostlinek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Kroucení listů do ,,vrtule,,+ celkové chřadnutí rostlinek Příspěvek č. 1



Zdravím všechny,co rádi přispěví k mému problému.
U dvou rostlinek se mi začaly kroutit lístky jakoby do ,,vrtule,,.Prozatím se tak děje jen u 2 rostlinek a jen na jednom lístku u každé,ale rád bych problém identifikoval v počátku.Celkově mi přijde,že rostlinkám chybí vitalita,ale je to možná způsobené tím,že jsou na začátku a také trochou stresu.Řezy jsem koupil s tím,že jsou na nich svilušky,což jsem se dozvěděl až při převzetí,příjemný zjištění,ale co se dá dělat,takže jsou už takto malé ošetřeny přípravkem Rock effect(je to na přírodní bázi),tak jim to snad moc neuškodilo ,zatím bych řekl že se napadení nezhoršuje.Jsou první den po přesazení do větších květníků,to jim zatím na radosti taky nepřidalo.Potřeboval bych poradit co jim chybí,čeho je moc,nějaké úpravy atd. Ph jsem bohužel při přesazení nekontroloval,nebylo čím(mix je 60% zahradnický substrát agro-předhnojený cca. 6týdnů atd.,proto 40% kokos a na provzdušnění)
Díky všem

Old Post 25-04-2013 v 14:10 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 2



+foto

Old Post 25-04-2013 v 14:11 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 3



foto

Old Post 25-04-2013 v 14:15 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 4



foto
Omylem jsem založil nový thread(měl být v sekci ,,problémy s listy,,) Žádám Admin nebo MOD o přesunítí, sorry ;-)

Old Post 25-04-2013 v 14:21 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 5

Tak se nakonec nějaký velký problém nekonal,holky dostaly zálivku z mořské řasy + lignohumát a řekl bych, že jim to dost prospělo,opět vypadají k světu a zdají se vitální.

Old Post 29-04-2013 v 15:53 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4552030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív